Gość: janio
IP: *.adsl.inetia.pl
30.05.10, 21:38
dzięki konsekwentnej polityce Uszoka- odbudowy zniszczonej zębem
czasu i prowadzonej eksploatacji górniczej- kanalizacji w mieście,
nie zalało śródmieścia Katowic.Co by było gdyby tylko spełniał
populistyczne zachcianki pismaków?