Dodaj do ulubionych

Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do sądu

IP: *.adsl.inetia.pl 30.05.10, 21:38
dzięki konsekwentnej polityce Uszoka- odbudowy zniszczonej zębem
czasu i prowadzonej eksploatacji górniczej- kanalizacji w mieście,
nie zalało śródmieścia Katowic.Co by było gdyby tylko spełniał
populistyczne zachcianki pismaków?
Obserwuj wątek
    • Gość: Marek Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s IP: *.chello.pl 30.05.10, 22:02
      To Ty chyba w innej części śródmieścia Katowic byłeś podczas wielkich deszczy i
      podwyższonej części rzek podczas powodzi. Poszukaj sobie na youtube.com filmów z
      Katowic które pokazują zalane ulice Dudy-Gracza, Roździeńskiego, Olimpijską,
      Uniwersytecką czy też wzdłuż Rawy. Uszok budował kanalizacje, ale bez drożnych
      studzienek... Kolejna sprawa którą po prostu zjebał na całej linii...
      • Gość: red [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.10, 23:59
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • krzych.korab Dostaliście nakaz budowy na tym terenie czy sami 31.05.10, 06:43
          prosiliście o pozwolenie na wybudowanie. Polak przed szkoda i po szkodzie głupi.
          Kochanowski miał rację.
          • jazmig Przecież winna jest kopalnia Wujek 31.05.10, 07:33
            Dlaczego miasto ma pokrywać koszty wydobycia węgla? Kopalnie stale
            podnoszą płace swoim pracownikom, a nie usuwają szkód górniczych.
            Niech mieszkańcy idą do sądu przeciwko kopalniom i odpieprzą się od
            władz miasta.
            • Gość: kkk Re: Przecież winna jest kopalnia Wujek IP: *.khw.pl 31.05.10, 09:29
              ja pier..lę, stale podnoszą płace. zapraszam na Wujek to sie dowiesz
              jak podnoszą. może wtedy skończysz pierdoły opowiadać
          • jasio.4 Re: Dostaliście nakaz budowy na tym terenie czy s 31.05.10, 08:37
            Może nie tylko prosili, może używali wszystkich argumentów, aby dostać zgodę...
            Jak już się wybuduje choć jeden dom, to można żądać od miasta ochrony i
            straszyć sądem.
            • Gość: Jarwir Re: Dostaliście nakaz budowy na tym terenie czy s IP: 78.8.106.* 31.05.10, 11:57
              Ciekawe kto wpadł na pomysł, aby osiedlać się nad rzekami i budować
              miasta.
              Następny baran.
              • Gość: mk Re: Dostaliście nakaz budowy na tym terenie czy s IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.10, 13:07
                nad rzekami? A to w Katowicach jakieś porządne rzeki są?
                A kto wpadł na pomysł osiedlanie się nad rzekami to spytaj
                historyków, n.p. warszawskich, krakowskich.
          • Gość: Jarwir Re: Dostaliście nakaz budowy na tym terenie czy s IP: 78.8.106.* 31.05.10, 11:53
            To może wysiedlą wszystkich, którzy mieszkają nad rzekami.
            Mieszkańców miast wszystkich które leżą nad rzekami to też dotyczy.
            Sęk w tym, że większość miast leży na rzeką.
            Baranie głupi.
            • Gość: mk Re: Dostaliście nakaz budowy na tym terenie czy s IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.10, 13:13
              niestety, osadnictwo na większości terenów sięga okresów
              średniowiecznych lub wcześniejszych, a wtedy bez rzeki ani rusz.
              Nawet bywało, ze tak jak w Skoczowie, od duzej rzeki się odsunęli,
              ale mała być musiała. Ale niestety w tym roku własnie ta mała
              wylała. I co teraz, wielkie marsze ludów? :) Idziemy na pustynie?
      • Gość: Miro Mają racje, że pójdą do Sądu IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.10, 01:13
        Mają racje, bo jak można zmusić wladze
        • miszczu.pll kopalnia jest święta 31.05.10, 09:23
    • Gość: ww Kopalnia fedruje to czemu nie placi? IP: *.105-92.cust.bluewin.ch 30.05.10, 22:42
      Kopalnia fedruje to czemu nie placi?

      Jak to jest, ze szkodami gorniczymi? Wie ktos? Jak moj plot sie zwali na
      dzialke sasiada to ja place, a co z kopalnia?
    • Gość: ???? Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s IP: 109.76.182.* 30.05.10, 23:06
      Byles w centrum Katowic podczas deszczow? Poza tym czy Katowice to tylko
      centrum? Konsekwentna polityka Uszoka, to to,ze czego by sie nie dotknal to
      spier..li. Szkoda, że nie zalalo Kostuchny, bo wtedy napewno znalazby kase z UM.
      A tak, to niech biednych ludzi zalewa, a Ci niech dalej na niego glosuja :/
    • Gość: chris Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do sądu IP: *.sds.uw.edu.pl 30.05.10, 23:09
      Autor ma spore problemy z poprawnym używaniem narzędzia swojej pracy - języka
      polskiego. Wystarczyłoby włączyć słownik w edytorze tekstu...
      Chociaż... i najlepszy słownik czasami nie jest w stanie pomóc...
      Kloaka nie może nikogo zalać. Odsyłam na lekcje j. polskiego do nauczania
      początkowego...
      • Gość: zbenek Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.10, 23:58
        aleś wymyślił... jeden o kozie a drugi o wozie. żal!!!
      • Gość: G.Suss Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s IP: *.chello.pl 31.05.10, 01:29
        Masz spore problemy z czytaniem ze zrozumieniem, jeśli przytoczone verbatim
        słowa pana Jana z ul. Zgody przypisujesz autorowi tekstu. Twój drugi problem -
        znacznie bardziej wkurwiający dla otoczenia - to umiłowanie wielokropka, którego
        funkcji w tekście nie rozumiesz. Odsyłam Cię zatem na lekcje języka polskiego do
        klas nauczania początkowego. Pa.
        • Gość: dr Mniodek Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s IP: *.chello.pl 31.05.10, 07:51
          1.30 a Ty nie śpisz.Dużo pijesz?
          • Gość: G.Suss Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s IP: *.chello.pl 31.05.10, 22:00
            Rzadko kładę się przed czwartą. Jakbyś się uczył, też nie musiałbyś zapieprzać
            od szóstej w fabryce.
    • Gość: . Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do sądu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.05.10, 23:53
      taaa, a mieszkancow w procesie sadowym przypadkowo pewnie bedzie
      reprezentowac katowicki prawnik leszek k., tradycyjny bohater tekstow
      redaktora pietraszewskiego
      • Gość: Hann-a Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s IP: *.centertel.pl 31.05.10, 00:35
        przecież uszok ma wszystkich katowickich sędziów, prokuratorów i adwokatów w
        kieszeni. Już widzę jak tym ludziom katowiccy adwokaci poprowadzą sprawy.
    • Gość: Iza Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do sądu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.05.10, 00:51
      I tak powinny uczynić inne miejscowości podtapiane z roku na rok. Nie
      jeden urząd dostał wytyczne, co do ochrony terenów powodziowych i co? I
      nic. Pieniądze się rozpełzły. Trzeba walczyć o swoje. Do dzieła!!!!!
    • Gość: dede Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do sądu IP: *.hsd1.nj.comcast.net 31.05.10, 01:55
      Śląsk Górny - nigdy nie chcę nawet tam być. Co za straszne miejsce.
      • Gość: mk Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.10, 10:16
        sam jesteś straszny.
    • incipit I sądownie ich należy stamtąd wyprowadzić 31.05.10, 07:46
      I sądownie ich należy stamtąd wyprowadzić.
      Nie stać mnie, aby im co roku z moich pieniędzy płacić odszkodowanie z
      moich podatków.
      Zgadzam się jedynie na jednorazowe poniesienie kosztu ich wyprowadzki, ale
      na suche miejsce. I nigdy więcej odszkodowania powodziowego dla nich.
      • wlodek31 Re: I sądownie ich należy stamtąd wyprowadzić 31.05.10, 08:22
        " przecież uszok ma wszystkich katowickich sędziów, prokuratorów i adwokatów w
        kieszeni."
        Nie tylko. On ma taką władzę, że decyduje kiedy, gdzie i w jakich
        ilościach pada deszcz. Tak, że radzę uważać, aby to ciebie następnym razem nie
        zalało.
      • bb5555 Re: I sądownie ich należy stamtąd wyprowadzić 31.05.10, 10:03
        Podpisuję się pod tym obiema rękami. Dlaczego moje podatki mają być wydawane
        bez sensu? Wykwaterować wszystkich z terenów zalewowych i problem zniknie.
        Kolejne pomoce i tak idą w błoto, a jest wiele innych celów, które nie znikną
        pod wodą i będą służyć wielu ludziom.
        Poldery dla rzek, ludzie stamtąd precz!
        • Gość: mk Re: I sądownie ich należy stamtąd wyprowadzić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.10, 13:09
          bredzisz bez sensu. Jeśli chcesz Katowice przesiedlać, gdzie nie ma
          rzeki dużej, to wychodzi na to, że ponad połowę Polski należałoby
          przesiedlać, włącznie z miastami założonymi w XIII w.
        • Gość: 55 Re: I sądownie ich należy stamtąd wyprowadzić IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.10, 11:48
          tam NIE MA rzeki! szwankuje kanalizacja burzowa i zalewa ulicę Załeską, którą
          przejeżdża kilka tysiecy aut dziennie, a dno niecki jest pod wiaduktem kolejowym
          nad tą ulicą! o jakim wyprowadzenu Ty myślisz?
    • Gość: jojo Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do sądu IP: *.devs.futuro.pl 31.05.10, 08:42
      Ulica Zgody oraz ulica Załęska w stronę kopalni Wujek to nie jest żaden Brynów
      tylko Katowicka Hałda!!!!! Nie rozumiem, dlaczego tą dzielnicę urzędnicy
      (zresztą mieszkańcy w swojej pamięci, co najbardziej przykre, też) wymazali z
      mapy miasta!!!!! :(

      pl.wikipedia.org/wiki/Katowicka_Ha%C5%82da
      • drzejms-buond Re: Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do s 31.05.10, 09:31
        na zalane, śmierdzące tereny polecam SEPTIFOS, to taki biologicznie czynny
        środek, który sypie się do brudnej wody, neutralny dla środowiska.
        septifos.bazarek.pl/opis/80210/preparat-septifos-vigor-opakowanie-1-kg.html
    • agiatami podnoszenie drogi - legalne? 31.05.10, 09:58
      w calej polsce buduje sie drogi tak jak sie podoba "komus"? architekt, planista, urzednik - kto ustala poziom drogi nie liczac sie z postawionymi obok domami?
      czy budowa drogi musi obnizac wartosc domu, bo nowa droga jest wyzej niz wjazd na posesje?
      czy remont drogi ma polegac na dolewce asfaltu a nie na wymianie dywanika?
      sa pieniadze dla powodzian na remonty a dla poszkodowanych przez "zalanie glupota urzednicza" calej polski juz nie ma?
      podnoszenie ogrodzenia ,bramy, kostki kosztuje, przeciez trzeba od nowa wjazd ksztal towac aby zlewni z miasta nie bylo na podworku.
      jak z tym walczyc?
      droge przed palacem prezydenckim remontowali i jakos jej nie podniesli.
    • antyliberal22 bardzo dobra droga 31.05.10, 10:12
      wszyscy powodzianie, którzy legalnie zbudowali, kupili,
      odziedziczyli domy, pola, a zostali zalani w skutek zaniedbań
      lokalnych lub państwowych powinni pozywać czy to gminy czy to
      państwo o odszkodowania. Nie czekać na przedwyborcze obiecanki, ale
      domagać się na drodze sądowej. A jak w Polsce się nie uda to do
      Strasburga. Tam nie będzie żaden Miller mógł się wykręcać sianem czy
      też pierniczyć o bobrach.
    • Gość: `3`1 Mają dość abonamentu na zalewanie. Pójdą do sądu IP: *.stansat.pl 31.05.10, 10:27
      autorzy mylą właścicieli nieruchomości z lokatorami , właścicielowi
      odszkodowanie się oczywiście należy ,a lokator przecież nic w powodzi nie
      traci ,więc niech idzie precz tam gdzie powodzi nigdy nie będzie.
    • Gość: wsciekła baśka a z innej beczki IP: *.146.133.164.nat.umts.dynamic.eranet.pl 31.05.10, 10:58
      proponuję zrobić szlabany dla studencików z pobliskiej uczelni! to przechodzi
      ludzkie pojęcie co się dzieje na Orkana w każdy weekend. droga pożarowa cała
      pozajmowana, osiedla obstawione, mieszkańcy nie mają gdzie stanąć swoim
      samochodem bo wszystko pozajmowane łącznie z trawnikami. Polecam przejść się
      kiedyś koło białego sklepiku na przeciwko biedronki!!!
    • Gość: TV24ReporterSky <a href="http://www.youtube.com/watch?v=D5ltJULiX-g" target="_blan IP: *.chello.pl 31.05.10, 12:46
      Czy młodzi za chlebem muszą opuszczać
      Polskę?www.youtube.com/watch?v=D5ltJULiX-g

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka