Dodaj do ulubionych

Środa protestów w Siemianowicach

IP: *.cable.mindspring.com 15.07.04, 01:04
Boze drogi!!! co to sie dzieje toc na tym placu szkolnym (SP 7) spendzilech
swoje najlepsze lata, co loni tam juz w tych Siem-cach calkiem powariowali
czy co? Powiem wom ino jedno zmiencie se prezydenta bo tyn to wos niezle w
h... laduje.
Obserwuj wątek
    • Gość: mac Re: Środa protestów w Siemianowicach IP: 217.153.88.* 15.07.04, 08:58
      Też jestem absolwentem SP7. Świetna szkoła, zarówno pod względem organizacyjnym,
      samego budynku, jak i atmosfery. Poziom też wysoki - ja i wielu z moich
      znajomych z SP7 ukończyło studia. Jak widzę, co się tam teraz dzieje, to się
      serce kraje.
      Zamykanie jednej z lepszych i najtańszych - jeśli chodzi o utrzymanie - szkół w
      mieście to niewątpliwie przejaw niegospodarności. Ktoś powinien za to
      odpowiedzieć. Czy ktoś widział, aby w strukturze organizacji "wycinało" się
      zdrową i dobrze funkcjonującą komórkę? Skandal. To może zdarzyć się tylko -
      niestety -u nas w Siemianowicach.
      Za krzywdy wyrządzone ludziom a zwłaszcza dzieciom, bo to one najwięcej na tym
      stracą jeszcze przyjdzie nauczka.
      Na szczęście już niedługo - dni Szandara są policzone.
      Konieczne byłoby jeszcze pozbyć się radnych, którzy murem stoją za Szandarem i
      przegłosują każdą jego bzdurną decyzję. Nazwiska ich na pewno zapamiętam i
      jeśli któryś z nich zjawi się przed następnymi wyborami w celu zbierania
      podpisów poszczuję psem.

• Gość: mac Re: Środa protestów w Siemianowicach IP: 217.153.88.* 15.07.04, 09:31
          Może po części masz rację - są tacy co im się pracować nie chce, ale wielu jest
          też takich, że chcą pracować, a pracy nie mogą znależć. Nie możesz zatem tak
          upraszczać sprawy.
          Ja myślę, że tu główną winę za to co dzieje się w mieście ponosi władza -
          zobacz: ponad 30% bezrobocie a wydaje się pieniądze na boisko ze sztuczną
          trawą, basen ze zjeżdżalniami i jacuzzi, rynek, Centrum zarządzania kryzysowego
          (psu na budę potrzebne). Wszystko to liczone w MLN złotych. Co tu więcej dodać.
          A miasto zadłużone jest już na ponad 40 mln zł, do tego dochodzą długi szpitala
          szacowane na 20mln....

• Gość: suzi Re: Środa protestów w Siemianowicach IP: *.crowley.pl 15.07.04, 18:08
      w Siemianowicach potrzebne jest male trzesienie ziemi ,aby coponiektorzy ludzie
      spadli i odeszli ,prosze sie przyjzec spoldzielni mieszkaniowej od 50 lat te
      same nazwiska Kowarczyk ,Kniter ,Nowak, Lekszton w Urzedzie tez jak nie
      prezydent to radny mam na mysli Stanaszka gowno zrobil jak byl wice ,a teraz
      jest radnym ,a p.Szandar to pajac z wielka muszka i karierowicz ,radni tez
      chocby p.dr.Beger on sie ma dobrze pensja w szpitalu ,pensja w przychodni dieta
      radnego z UM.a byly prezydent to przepisal wszystko na zone a sam poszedl po
      zasilek dla bezrobotnych ,paranoja ,ale to zalezy wszystko od nas samych bo my
      glosujemmy na tych cembalow
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka