Dodaj do ulubionych

prosze o pomoc

16.09.15, 18:10
Witam jestem samotną matka wychowuje troje dzieci, córeczkę 6 lat zespół Asperga i dwóch synów Brakuje nam ubrań , pampersów itp. utrzymujemy się z zasiłku rodzinnego na dzieci i zapomogi , musimy się liczyć z każdym groszem , nie stać mnie nawet na opłacenie przesyłki , Proszę o pomoc ludzi z dobrym sercem. Dziękuję.
Obserwuj wątek
    • 1karo77 Re: prosze o pomoc 29.09.15, 21:01
      Proszę podać choćby adres mailowy do kontaktu, to pewno znajdzie się ktoś, kto jakoś pomoże
    • green_agula Re: prosze o pomoc 30.09.15, 21:10
      ile lat mają chłopcy? może znajdą się u mnie jakieś ubrania dla nich
      jesteś z Katowic?
    • mama241186 Re: prosze o pomoc 05.10.15, 13:36
      tak jestem z katowic chłopcy maja 2 i pół roku

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka