mama241186
16.09.15, 18:10
Witam jestem samotną matka wychowuje troje dzieci, córeczkę 6 lat zespół Asperga i dwóch synów Brakuje nam ubrań , pampersów itp. utrzymujemy się z zasiłku rodzinnego na dzieci i zapomogi , musimy się liczyć z każdym groszem , nie stać mnie nawet na opłacenie przesyłki , Proszę o pomoc ludzi z dobrym sercem. Dziękuję.