arnold7
26.02.05, 16:46
Nietrudno sie domyslic - najwiekszy (bo masowy) awans cywilizacyjny byl
udzialem mieszkancow Zaglebia, wlasnie dzieki zwycieskiemu marszowi
krasnoarmiejcow - natychmiast przekludzili sie dziesiatkami tysiecy do
posiadajacych bardzo wysoki standart mieszkan w gornoslaskich miastach.
Czy ktos sie ze mna nie zgadza?
Osobiscie nie mam nic do tych ludzi, pewnie wielu Slazakow rowniez
skorzystaloby z takiej okazji, ale, do cholery, pomnik szerzycieli
totalitaryzmu byc moze gorszego od nazizmu nalezy z tego miejsca usunac, i to
mozliwie szybko!
Pyrsk!
PS. Bartoszcze - sprawa dotyczy Katowic, tak ze pohamuj sie z przerzucamiem
tego watku:)