arnold7
30.11.02, 01:31
Od kilu tygodni pajatze Mesco i Hugon nie wyzywaja Slazakow od "folksdojczow".
I od razu forum sie zrobilo kulturalne. Nawet nie ma materialu na Gorola w
plebiscycie na Gorola roku. Co jest grane? Sila argumentow czy cisza przed
burza? Mam pewne watpliwosci.
Z drugiej strony forum Katowice moze stracic opinie najlepszego!
Pyrsk - Arnold.
P.S. Oczywiscie kazdy porzadny Slazak lub jego przodek byl na liscie.