silesia 13.11.06, 02:00 mam nadzieję ,że Koj w Bytomiu (głosowałem na niego) nie rozwali Polonii,spowoduje wzrost inwestycji dla miasta. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: skrawjacek Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 02:32 Gratulacje dla Pana Piotra ,ale wcale nie jestem szczęśliwy z powodu więkrzości którą utrzumali ludzie którzy doprowadzili do ruiny moja pracę dla których Izba wytrzeżwień była warta więkrzej uwagi i pieniędzy niż dom który wyburzono dzieciom,dla których jednej organizacji remontuje się dom i przeznacza solidne podstawy finansowe a drugiej daje się ruinę i pozostawia samej sobie .Załuje że pracowałem min dla tej więkrzości ...tyle lat dla miasta i dla tych którzy powinni mi pomóc po wyburzeniu .Wynik wyborów upewnia mnie że dobrze zrobiłem przerywając pracę bo NIC BY SIĘ NIE ZMIENIŁO ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: 217.116.110.* 13.11.06, 05:47 W tym miescie dzieci były i będą na marginesie i tak już zostanie.Brak kandydata,który reprezentowałby sobą coś więcej niz Uszok. Natomist złe dla miasta jest to,że znowu większośc w Radzie Miasta ma forum Uszoka. Czyli Uszok panem absolutnym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ramzes Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.chello.pl 13.11.06, 10:03 Panie Jacku ja panu gratuluije tej wytrwałosci przez tyle lat a co do wyborów w Katowicach no niestety dalej bedzie osoba która na swoich ulotkach była na tle budynków których nie ma (polecam hit tygodnia wsrod moich znajomych klimat a'la Gierek budynek ktory ma byc na Brynowie)oraz opis że to on budował i dzieki niemu jest Średnicówka ;-) (ihaha).Żal ze znowu ludzie tak barwni jak snieg na Arktyce znów beda miksowac w Katowicach.No ale to sa głosy wyborców ,tylko dlaczego cholera wystarczy ludziom pare fotek i durne i puste obietnice pomimo że nic w Katowicach dotychczasowa władza nie potrafi zrobić sama od siebie.Tylko reklamuje sie czyms co dostaje do wykonania z centrali .Szkoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: roro68 Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 03:56 No cóż, znowu "sądaże" GW i teksty jej "dziennikarzy" okazały się zwykłą propagandą, która nie miała nic wspólnego z rzeczywistością. Przypomnijmy, co pisaliście na parę dni temu: "Możliwe, że Piotr Uszok, prezydent Katowic, nie wygra wyborów już w pierwszej turze. Swoje głosy chce na niego oddać mniej niż połowa wyborców." [w rzeczywistości Uszok = 74 proc.] Błąd Wyborczej = 25 proc. "W Katowicach większość w Radzie Miasta może utracić Forum Samorządowe i Piotr Uszok - ugrupowanie obecnego prezydenta. Na Platformę Obywatelską chce głosować bowiem 30 proc. wyborców, czyli niemal o połowę więcej niż na Forum (17 proc.)." [w rzeczywistości Forum = 44 proc., PO = 25 proc.] Błąd Wyborczej = 27 proc. "Druga tura w Sosnowcu. Do drugiej tury wyborów niemal na pewno dojdzie w Sosnowcu. Pokazał to już nasz pierwszy sondaż, a drugi to potwierdza. Liderem pozostaje obecny prezydent Kazimierz Górski (Lewica i Demokraci) ze stałym 34-proc. poparciem." [w rzeczywistości Górski = 51,5 proc.] Błąd Wyborczej = 17,5 proc. I wy dalej chcecie przekonywać, że jesteście obiektywną, niezależną gazetą?! Jeszcze mam przed oczyma te jasnoniebieskie słupki sprzed tygodnia. Taką samą kichę zaliczyliście w wyborach parlamentarnych i prezydenckich. Jak długo jeszcze będziecie iść w zaparte ze swoimi manipulacjami, które - jak widać - już na niewielu robią wrażenie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Staruszek Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.dsl.bell.ca 13.11.06, 07:43 roro....:o)..bardzo trafne oceny , jak widac po obecnych wydarzeniach i rezultatach to GW bladzi i bladzic bedzie z braku objektywnych dziennikarzy mogacych dotrzec do spoleczenstwa i ich specyfiki w czym wyborcy maja lepsze rozeznanie niz .....ludzie piora GW . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfa roro proszę Cię - kto jeszcze wierzy w GieWu??? IP: *.bph.pl 13.11.06, 08:37 gazetę rozdawaną do poczytania w McDonaldach? równie dobrze można wierzyć w baśnie braci Grimm albo innych klasyków Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: love_you Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.hay.dialup.dodo.com.au 13.11.06, 15:07 Ty, Roro68, mam dla Ciebie kapitalna propozycje!!! Moze poprostu przestaniesz czytac Wyborcza, dasz sobie spokoj z pulsowaniem na forum a zyskany w ten sposob czas przeznaczysz na spacery z rodzina lub przyjaciolmi. To byloby zbawienne dla Ciebie, dla Twojego zdrowia i innych czytelnikow, szukajacych raczej dyskusji a nie inwektyw i toczonej zolci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iwona Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: 83.238.180.* 13.11.06, 08:22 o nie! tylko nie Paczocha! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfa 8 lat i wystarczy - klęska Wójcika w Bytomiu IP: *.bph.pl 13.11.06, 08:34 jest najbardziej spektakularną porażką w całym kraju za zniszczony przemysł, za upadek przedsiębiorczości, za wszechobecną nędze, za rzesze bezrobotnych, za roztrwonione pieniądze publiczne, za zrujnowane kamienice "dziękujemy" Ci Panie W. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Re: 8 lat i wystarczy - klęska Wójcika w Bytomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 08:57 Brawo alfa.Panu.W i ekipie dziękujemy.Bytom zasługuje na lepszą przyszłość!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: 8 lat i wystarczy - klęska Wójcika w Bytomiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:06 jest to najlepsza wiadpmość dzisiejszego dnia :-D pijaczyna odeszła :-D może wreszcie teraz policja i prokuratura weźmie się za niego bo jakoś przez ostatnie 4 lata nikt nie ruszył np. afery z wódką na poprzednich wyborach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chorzow Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.wifi-networks.pl 13.11.06, 08:53 Kopel - jak Łukaszenka rządzi już kilkanaście lat. Brawo dla ciemnego ludu!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hetman_a w Świętochłowicach i Chorzowie syf będzie dalej... 13.11.06, 09:10 ... jak do tej pory. Gó.. robili p. prezydenci tych miast ale wybrani zostali ponownie. Widać społeczeństwo tych miast woli mieszkać w zapadłych dziurach niż wybrać ludzi nie "kombinujących inaczej". Gratuluję mieszkańcom tych miast następnych straconych 4 lat. Tak zrujnowanych miast to ze świecą szukać na całym Śląsku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: w Świętochłowicach i Chorzowie syf będzie dal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:39 Kopel g..no robił?? to zapraszam do Bytomia i porównania tych 2 sąsiadujących miast... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kyjo73 Re: w Świętochłowicach i Chorzowie syf będzie dal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kyjo73 Re: w Świętochłowicach i Chorzowie syf będzie dal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 09:57 nie do konca jest tak, że Kopel gó.. robił. Miał swoje pięci minut. Problem w tym, że popadli w rutynę, stagnację, brak nowych pomysłów. I to w Chorzowie widać. Tutaj trzeba świeżej krwi, zapału i energii. Wygrała bylejakość i starch pzred zmianami. Szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beta Re: w Świętochłowicach i Chorzowie syf będzie dal IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.11.06, 10:01 Do naszego Bytomia wstyd zapraszać kogokolwiek tylko rozpacz ogarnia , a co dopiero porównywać z sąsiednimi miastami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.galwanotechnika.com.pl 13.11.06, 10:06 Dlaczego Gazeta zawsze systematycznie ingoruje Bielsko?? To jedno z najbardziej rozwiniętych miast regionu! Jak to możliwe, że pojawiają się informacje wyborcze z małych miast a z blisko 200 tysięcznego Bielska jeszcze nie ma? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: foroza Tyszanie! Nie róbcie wstydu!!! IP: *.tsi.tychy.pl 13.11.06, 10:23 Tyszanie nie róbcie wstydu!Chcecie,żeby miasto było wysypiskiem supermarketów,niedokoniczonych inwestycji i zmarnowanych pieniędzy na promocje Prezydenta A.D.??? GŁOSUJCIE...na nowe osoby! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reks szkoda że w Mysłowicach ludzie nabrani na IP: 62.89.80.* 13.11.06, 11:07 scyzoryk znowu oddali swe glosy na oszusta.,zamiast pogonić szczura z ratusza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z Bielszowic Tobi poległ w Rudzie IP: 81.210.25.* 13.11.06, 11:33 juz po raz drugi zreszta. Nie rozumiem, jak mozna probowac zamienic mandat parlamenatrzysty na stolek prezydenta miasta? TO BRAK SZACUNKU DLA WYBORCÓW!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szeli Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.telpol.net.pl 13.11.06, 13:00 "Dopiero czwarte miejsce w wyścigu do ratusza zajął poseł PiS-u Jacek Kościelniak." DOPIERO CZY AŻ, trochę się zdziwiłem, że jakiś PISior zajął aż 4 miejsce, nie zapominajmy że jeszcze był Zaguła. Jednak mimo wszystko jestem dumny z mieszkańców DG, Talkowskiego nie ma w drugiej turze, ani żadnego PISiaka, ludzie mieszkający tutaj mają więcej rozumu od mieszkańców innych regionów w Polsce Odpowiedz Link Zgłoś
leeo2 Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami 13.11.06, 13:07 Uważasz, że pierwsze miejsce Podrazy z SLD jest dowodem mądrości mieszkańców Dąbrowy? Współczuję... Mam nadzieję, że w drugiej turze wygra Meres Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szeli Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: *.telpol.net.pl 13.11.06, 18:49 tak uważam, ponieważ tutaj ludzie nie ulegli jakieś zbiorowej histerii, że albo ma wygrać kandydat z PLATFUS albo PISIOR, ludzie postawili na razie na człowieka, a nie na partię, do do meresa to mimo wszystko to spadochroniarz z Piekar Śląskich, czemu ten człowiek nie startował tutaj w wyborach. a współczuć to możesz swoim starej że powiła takiego debila jak ty Odpowiedz Link Zgłoś
teyoo Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami 13.11.06, 19:46 Yihaaa! wreszcie udało się spławić pana nieudolnego Talkowskiego.. głosowałam na Meresa, mam nadzieję, że w drugiej turze wygra zwycięstwo Podrazy jednak jakoś bardzo mnie nie zmartwi Zgadzam się z przedmówcą, DG nie ośmieszyła się głosowaniem na PiSuary ;) - co bardzo się chwali Odpowiedz Link Zgłoś
lech.walesa1 pierś w pierś w wyborach żydokomunalnych 13.11.06, 13:38 ma.blox.pl/resource/piersi.gif job.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?59059 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KATOS USZOK?!? - Kolejne 4 lata stracone!!! IP: *.dz.com.pl 13.11.06, 15:48 Przez II kadencje Uszok nie zdołał rozwiązać najważniejszych problemów w mieście. Katowice to chyba jedyne z dużych miast, gdzie od 1989 roku nie zmieniło się prawie nic. Rynek straszy jak straszył. Remont kanalizacji cjągnie się jak spagetti. Brak toalet publicznych i parkingów. Ulice są zakorkowane - nie ma bezkolizyjnego wyjazdu z miasta na A4. Jedyne połączenie biegnie przez wiecznie zablokowaną ul. Mikołowską, której nawierzchnia ma takie koleiny, że można by tam upchnąć człowieka postury Uszoka. Brakuje bezkolizyjnego połączenia A4 ze średnicówką (przebudowana ul. Bocheńskiego to śmiech - na odcinku 350 metrów są aż 4 światła). Kultura w mieśie praktycznie nie istniej - Rilato i Kosmos - mimo szumnych zapowiedzi - czynne sa do 18-19 wieczorem i nic tam się nie dzieje... JEDYNE CO ZROBIŁ USZOK W CIAGU 10 LAT, TO KOSTA BRUKOWA NA PARU ULICACH, 5 FONTANN I 2 PRZEBUDOWANE BOISKA. Ot, i cały bilans tego "gospadarza" ... Ps. I tylko nie mówcie o rondzie i średnicówce, bo to nie leży w kompetencjach Prezydenta Miasta Ktowice Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucek Re: USZOK?!? - Kolejne 4 lata stracone!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.06, 16:36 a ja mam nadzieje że to będzie jego najlepsza kadencja. W czym to upatruje mimo że już jestem zrezygnowany w sprawie tego co się dzieje w śródmieściu a raczej tego co się nie dzieje oprócz przebudowy paru ulic. A zamiast DTŚ znów kolejnym sukcesem będzie przebudowa autostrady ;). Otóż chyba zrozumiał na podstawie sukcesu Wrocławia że jest coś takiego jak przyciąganie inwestycji. Dobrym krokiem jest powołanie SSE, następnym jest inwestycja Rockwell Automation , pdobna szykuje się jakaś kolejna inwestycja. Może to jakaś nadzieja w tym co się do tej pory niedziało Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: siemianowiczanka Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami IP: 217.153.252.* 15.11.06, 15:56 Oficjalne wyniki podają,że Guzy uzyskał 36,8 a nie 38% głosów,jak podaje "gazeta" nie poraz pierwszy mijając się z prawdą. Odpowiedz Link Zgłoś
leeo2 Re: Wybory samorządowe z drobnymi zgrzytami 15.11.06, 15:59 Ale to nie jest tekst o oficjalnych wynikach, więc nie pyszcz, zarazo. Odpowiedz Link Zgłoś