Gość: JJ Godyn
IP: 12.26.45.*
28.12.06, 00:11
Prawie polowa Wojewodztwa Slaskiego to czesc Malopolski. Jaworzno nalezalo do
wolnego miasta Krakowa w latach tysiacosiemsetnych. Pan Kutz i panowie
mowiacy o Slasku i Aglomeracji Slaskiej wydaja sie nie rozumiec historii
Polski.