kasiulek70 09.02.07, 20:51 Jak wyżej, ale taki który dobierze odpowiedni kolor i fryzurę a nie taki co odwala fuszerę a ty człowieku wściekasz się że znów to nie to:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
forumkowiczka Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 09.02.07, 21:13 Cześć!! Polecam Ci stylistkę Dagmarę Szuwalak.Elite Studio Fryzjerskie.Sama korzystam z jej uslug,rodzina i znajomi rowniez naprawde potrafi pokazac ,ze mozesz byc inna osoba tylko poprzez fryzure doskonale doradzi i dobierze Ci cos odpowiedniego jestem tego pewna:)Bo ja sie nie zawiodlam ani razu:)A ceny sa przystepne:)Katowice ul.Ossowskiego 28 tel.503-072-590 :) Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.eranet.pl 09.02.07, 21:15 Cześć, ja też szukam dobrego fryzjera. Moja fryzjerka jest na urlopie macierzyńskim i napewno szybko nie wróci a jest świetna! I szukam kogoś o podobnych zdolnościach.. Radzę omijać SZEROKIM łukiem fryzjera na 3go maja (na przeciwko orange)- bednerowicz - chyba jakoś tak się nazywa. Skasowali mnie 190 zł za farbę (1 kolor) i troszkę ścięcia :-( a mam włosy średniej długości!! Nic specjalnego a cena... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viva Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.07, 17:35 znam kogos kto swietnie strzyze i dobiera kolory:D moge podac adres dla zainteresowanych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sara Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.orange.pl 09.02.07, 21:21 Jeśli szukasz dobrego fryzjera,to mogę Ci polecić salon fryzjerski na Oś. Odrodzenia w Katowicach Ochojcu, ul. Odrodzenia 70A Dagmara Panter. Są świetni,napewno wyjdziesz z niego zadowolona. Odpowiedz Link Zgłoś
mika9949 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 09.02.07, 22:01 Również polecam salon na os.Witosa o którym wspominała Forumkowiczka. Ceny również przystępne.Długo szukałam i nareszcie jestem zadowolona. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulek70 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 09.02.07, 22:47 Niestety nie jestem z Katowic choć tu się urodziłam:) więc powiedz mi czy masz na myśli fryzjera z pierwszego postu czyli z ul. Ossowskiego? Pozdrawiam Kasiulek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika9949 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 22:52 Zgadza się z ul.Ossowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulek70 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 09.02.07, 23:51 Dziekuję w poniedziałek dzwonię :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aj Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.07, 15:55 Dobry stylista /Adam/ i do tego dobre fryzjerki jest w budynku ING - na Chorzowskiej w Katowicach, dosłownie na przeciw Banku Nordea - są naprawdę dobrzy i nie jest drogo Odpowiedz Link Zgłoś
wieeewiora Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 10.02.07, 20:24 Piszecie - niedrogi fryzjer. Napiszcie jaka usługa i ile płaciłyście, a ocenimy, czy niedrogo. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika9949 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.07, 21:00 Napisałam:ceny przystępne oczywiście dla mnie.Ktoś inny może uznać,że tanie lub drogo to zależy od zasobności portfela. Ale podam przykład:mycie,strzyżenie,balejaż,modelowanie-110zł(włosy krótkie) tyle płaciłam w listopadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kasiulek70 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 10.02.07, 22:37 Dobry stylista /Adam/ i do tego dobre fryzjerki jest w budynku ING - na > Chorzowskiej w Katowicach, dosłownie na przeciw Banku Nordea - są naprawdę > dobrzy i nie jest drogo -------------------------------------------------------------------------------- -------------------------------------------------------------------------------- Może jakiś numer telefonu bo ja nie z Katowic :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baj Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.adsl.inetia.pl 11.02.07, 01:29 www.chorzowska50.pl/kontakt.php zobacz tam jest ten telefon ogolny - bo ja nie korzytsm nigyd z telefonu bo mam niedaleko, moze tam majA, JAK NIE jesteś z K-c to może byc to za daleko dla Ciebie - to jest 5 min. od Ronda koło Spodka w Katowicach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gooska Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: 80.48.237.* 05.03.07, 08:06 Bylam w sobote. Adam nie mial pola do popisu z moimi wlosami bo sa krotkie ale po ruchach i ogolnym polocie mozna powiedziec, ze jest dobry i z pewnoscia bede do niego chdozic a naleze do bardzo wymagajacyh klientow. Krotkie wlosy wbrew pozorom bardzo trudno obciac a jemu to sie udalo i jestem zadowolona! Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klaudia Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.07, 18:01 jesli szukasz naprawde dobrego fryzjera to polecam Studio Viva ul.Mila 32 Giszowiec, Alicja 253-96-19, 608-072-325. Naprawde super strzyze i super farbyje, a do tego dibrze doradzi!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kika Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.07, 19:17 Napisz proszę ile kosztuje obcięcie z modelowaniem na Witosa? Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stworzonko Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 12:28 Polecam z całego serca Berendowicz & Kublin. Świetny kontak, pełen profesjonalizm, a na głowie cudo :). Cena dość wysoka, ale opłaca się. www.berendowicz-kublin.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zuzek Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 14:32 Studio "Fryz-Art" Katarzyna Cudny, Katowice-Brynow, ul. Kossak-Szczuckiej 10 (to jest boczna od Rolnej), tel. 203-26-19 Bezapelacyjnie jedna z najlepszych fryzjerek w mieście..wedlug mnie najlepsza. W stosunko do Niej Panie z salonu Berendowicz & Kublin muszą się jeszcze wiele nauczyć... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśka Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 21:33 Ja tej pani nie polecam, bo skorzystałam z usług (tez tutaj polecanych) raz i nigdy więcej! Nad moją głową było sporo towarzyskich ploteczek znajomych pań, ale wyszłam obcięta szybko i paskudnie, z fryzurą zupełnie nie wycieniowaną, podobną do Piasta Kołodzieja! 40 zł wyrzucone w błoto, a na głowie koszmar! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: Dobry fryzjer -Katarzyna Cudny IP: 80.53.3.* 21.03.07, 22:28 Jestem klientką pani Kasi Cudny od kilku miesięcy i zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście i pomoc a ceny odpowiednie do świetnie wykonanej pracy. A'propos towarzyskich ploteczek to uważam że nowych znajomości nigdy zbyt wiele. Jeśli chciałabym spokoju i ciszy to zawsze mogę poprosić o fryzurę sąsiadkę. Polecam i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: Dobry fryzjer -Katarzyna Cudny IP: 80.53.3.* 21.03.07, 22:32 Ps. po to Bozia dała nam aparat mowy żeby go używać. Nikt nie jest wszechwiedzący. De gustibus (non est disputandum) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśka Re: Kiepski fryzjer -Katarzyna Cudny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 23:07 Ja od fryzjerki nie wymagam wiedzy, tylko sprawnych rąk i uwagi, poświęconej temu, co aktualnie robi. Jak ktoś nie ma podzielności uwagi, to jednak powinien we własnej pracy ploty ograniczyć i skupić się na tym, z czego żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: Dobry fryzjer -Katarzyna Cudny IP: 80.53.3.* 22.03.07, 20:43 Poprzestańmy na tym że każdy ma swoje własne oczekiwania i wymagania. Ja nie mam problemów z mówieniem jeśli coś mi się nie podoba i choć do tej pory nie miałam żadnych uwag co do pracy pani Kasi to Pani może mieć inne zdanie. Co do plotek w/g mnie panuje tam luźna atmosfera i Chwała Bogu że nie muszę tam siedzieć ze spuszczoną głową jak w domu pogrzebowym. Może po prostu zamiast wypisywać (jak dla mnie wyssane z palca) oskarżenia zadzwoni Pani do zakładu i wyjaśni sytuację. Jeśli nie ma Pani numeru to służę. 032 203-26-19. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśka Re: Kiepski fryzjer -Katarzyna Cudny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.03.07, 21:00 Dzięki, miałam, ale wyrzuciłam zaraz po powrocie z feralnej wizyty. I nie potrzebuję niczego wyjaśniać, wystarczy opinia, jaką wydała następna fryzjerka, która mnie obcinała (namiar też stąd, z ul. Chorzowskiej, u p. Adama). Gdyby nie Pani uporczywy PR pani Kasi, nie doczekała by się negatywnych tytułów z własnym nazwiskiem, ale tak to już bywa, jak się przesadza,))). Życzę miłych dyskusji, atmosfery, przyjaźni, i czego tam jeszcze Pani oczekuje po wizycie u fryzjera, pzdr.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Pozdrowienia dla Kaśki IP: 80.53.3.* 22.03.07, 21:53 I to się nazywa konstruktywna krytyka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _AbFaL_ Re: Dobry fryzjer -Katarzyna Cudny IP: *.ratnet.pl 08.04.07, 23:43 Ujme to tak .Fryzjer to psycholog i najlepszy przyjaciel.Ale jeśli chodzi o panią Kasie jak dla mnie stosuje przestarzałe techniki strzyżeń które dają sie we znaki innym fryzjerką które pużniej muszą poprawiać.Poza tym plotki?Czy ktoś był u fryzjera i nie plotkował...no powiem tylko ,ze opinie psuje jedna z jej praktykantek Weronika Kustrzępa która jest .. można żucać epitetami do białego rana.Już nie wspomne o fryzjerkach które robią z siebie gwiazdki a nic nie potrafią...Zaniedługo przenoszą sie do nowego salonu , żal mi ludzi od których wyciągnie kase i zrobi krzywde włosą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: iskierka Re: Dobry fryzjer -Katarzyna Cudny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.07.07, 22:06 Ma Pani racje ze fryzjer to bardzo dobry psycholog. co do technik Pani Katarzyny Cudnej moim zdaniem nie sa przestarzale, to jest zdanie pania a nie innych pan chodzi tam bardzo duzo mopjich kolezanek jedna mieszka w angli i specjalnie przylatuje zeby pani kasia obcieła, poniewaz wie co robi i robi to dobrze. z ciekawosci jaki fryzjer pani powiedzial ze jest pani zle ostrzyzona. Moze poprosu chce pani zaszkodzic pani kasi wypisujac głupoty. A co do zrobienia szkody to skad pani tak dobrze zna nazwiska praktykantek, przeciesz niechodza na czole z wypisanymi imionami i nazwiskami. a co do plotek to kobiety sa do tego stworzone kazda kobieta plotkuje zaloze sie ze pani tez , nawet pisanie na takim forum to jest plotkowanie. Pozatym Weronika Kustrzępa juz tam dawno nie pracuje . a skad pani wie ze fryzjerki nic nie potrafia ? wkoncu pani nie ma o tym pojecia a nigdy nie zaówazyłam zeby robily z siebie gwiazdy. To jest fakt ze przenosza sie na nowy zaklad pod koniec roku u zycze tej kobiecie jak najlepiej bo zasługóje na to a z takich osob jak pani powinni sie wszyscy smiac. Mam nadzieje ze nie zaszkodziła pani wlascicielce ekstra salonu katarzyny cudny. a krzywde to mpze pani sobie zrobic jak pojdzie do fryzjera ktory pwoiedzial ze pani kasia zle strzyze. zycze milego fryzurowania sie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kaśka Re: Fatalny fryzjer -Katarzyna Cudny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.07, 10:17 Jeśli to miało być dowcipne, radzę korzystać ze słownika ortograficznego, albo ABC w komputerze, :))). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niezadowolona Re: Dobry fryzjer - Berendowicz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.02.07, 22:00 A ja jestem bardzo niezadowolona z usług tego przereklamowanego fryzjera. Wcześniej kilka razy obcinałam się na ul.Stawowej, gdzie za obcięcie włosów biorą 9 zł ( słownie - dziewięć zł.) Postanowiłam jednak zaszaleć i odwiedziłam ten osławiony gabinet - za obcięcie i ułożenie włosów zapłaciłam 130 zł, - fryzura nie rzucająca na kolana, nie różniąca się niczym od tej za 9 zł. koleżanki w pracy nawet nie zauważyły różnicy, a jak powiedziałam ile mnie to kosztowało,to stwierdziły, że dobrze mi tak, po co tam poszłam. Nigdy więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosia Re: Dobry fryzjer - Berendowicz IP: *.chello.pl 13.03.07, 14:45 Widziałam już różne opinie na temat tego salonu. Ale ja jestem w 100% zadowolona, byłam już dwa razy sie ścinać z czego pierwszy ściełam sie z długich na krótkie, dałam wolą ręke fryzjerce i wyszłam w szoku ale zadowolona :) drugi raz tylko podciełam ale tez było super, potem nie musiałam sie ścinać przez pół roku bo rewelacyjnie odrastały i układały sie. Poleciłam koleżance i tez była zadowolona. Albo miałam szczęście albo to dobry salon :P Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.07, 15:46 A ja polecam z kolei Panią Kasię Majchrowską z salonu Regina (oficjalnego fryzjera konkursu miss world :)) ): www.salonregina.pl/ salon mieści się w centrum, tuż przy altusie. Panią Kasię gorąco polecam - zmieniła mnie ponad 2 lata temu z grzecznej blondynki w drapieżną brunetkę i do dziś się sobie dziwię że mogłam mieć kiedyś jasne włosy :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja :) Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.07, 20:30 no właśne Pani Kasia ma już swój salon na ul. jankego 86 ( dzielnica piotrowice) i goraco polecaam wizyte w jej salonie ... w porownaniu do salonu berendowicza jest duuzo taniej a najwzniejsze to ja tam byla i jestem zadowolona, zajeła sie mna aga.. polecam;) pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.07, 10:08 Pani Kasia Majchrowska ma swój prywatny salon? Poważnie? Myslałam że pracuje tylko w Reginie :// czy ceny w tym prywatnym są porównywalne do reginy? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Magda Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.07, 22:44 Osiedle 1000-lecia (Dolne) - Salon EVOLUTION - w nowym pawilonie na parterze (na wysokości Żyrafy); polecam Panią Kasię (fryzjerka w okularach). Super doradza, a fryzury zarówno na dość krótkie, jak i na średniej długości włosy. Polecam gorąco! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: 217.116.110.* 18.02.07, 06:22 A ja Ci nie polecam fryzjerki na ulicy Wojewódzkiej.Taki mały zakład po schodkach w piwnicy na rogu Podgórnej. Trafiłam tam kiedyś przypadkiem. W zakładzie brudno,pani umyła mi głowę prawie zimną głową,a ścinając włosy co i raz pociągając nosem wycierała go w rękę. Przechodziłam tamtędy parę dni temu i widziałam,że zakład dalej istnieje ciekawe dlaczego Sanepid go jeszcze nie zamknął. Pewnie jak zwykle przez układy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja :)) Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.07, 10:58 tak ma swojsalon. ceny na bank sa duzo korzystniejsze dla klientow... szczerze polecam.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: katowiczanka Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.centertel.pl 04.03.07, 13:59 ceny nizsze fakt, ale brudno,w tym małym pomieszczeniu trzy kobiety paliły papierosy, a co piły w szklaneczkach to już nie wiadomo. Ciekawe gdzie jest sanepid,czy tam kiedykolwiek zagląda? Odpowiedz Link Zgłoś
izza123 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 20.02.07, 23:15 polecam Lidke w Erisie na Jordana 19. Fachura Odpowiedz Link Zgłoś
mary.2 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 27.07.07, 08:36 Popieram,jest dobra :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meganna Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: 193.109.212.* 23.03.07, 14:34 Mam pytanie: Czy byłaś już u tego fryzjera i czy jesteś zadowolona? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bisia Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.chello.pl 31.03.07, 22:38 Super profesjonalna fryzjerka to p.Iwonka w Sosnowcu ul Maliny.Pierwsze rondo za sadem w prawo.Doradzi fryzure i kolor wlosow do twarzy ,wieku itp. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olinka20 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.04.07, 22:11 ja polecambędzin Agnieszka Zając w salonie przy przystanku na ul.11listopada, studio fanaberia, zawsze jestem zadowolona nawet przy bardzo gwałtownych zmianach:) Odpowiedz Link Zgłoś
yasmin_ch Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 28.07.07, 01:09 a o fryzjerze w salonie Erisa moze ktos napisac cos wiecej? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tinka85-85 Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.c31.msk.pl 29.07.07, 08:13 yasmin ch, jesli szukasz dobrego fryzjer\a to polecam salon Woman w chorzowie zaraz kolo wolnosci.nr tel 249-37-67.pracuje tam Pani Martyna,do ktorej chodze i ja i moje kolezanki,i zawsze wszystkie jestesmy bardzo zachwycone.prawdziwa profesjonalistka... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beza Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac IP: *.siec2000.pl 29.07.07, 16:41 nooo tinko - Martynko -chyba zapomniałaś, że w internecie nikt nie jest anonimowy... przypadek, albo Twoje IP: *.c31.msk.pl pojawiło się w poście: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=66650367&v=2&s=0 "poszukuje modelki na konkurs fryzjerski (...) chętne Panie proszę o telefon na salon urody woman 249-37-67 prosić Martynę (...). fuj fuj ludzie szukaja fryzjerow poleconych przez klientki a nie samo-polecajacych sie fryzjerow... Odpowiedz Link Zgłoś
yasmin_ch Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 29.07.07, 20:34 Gość portalu: tinka85-85 napisał(a): > yasmin ch, jesli szukasz dobrego fryzjer\a to polecam salon Woman w chorzowie > zaraz kolo wolnosci.nr tel 249-37-67.pracuje tam Pani Martyna,do ktorej chodze > i > ja i moje kolezanki,i zawsze wszystkie jestesmy bardzo zachwycone.prawdziwa > profesjonalistka... pamietam dobrze ten salon, zapewne fryzjerki sie juz parenascie razy od tamtego czasu zmienily, ale tez na pierwszy rzut oka wyglada tam malo zachecajaco, sorry Mar-tinko Odpowiedz Link Zgłoś
jojosto Re: Dobry fryzjer -stylista nie koniecznie w K-ac 25.09.13, 22:52 podrzuce watek, bo moja fryzjerka wyjechala i szukam innej dobrej Odpowiedz Link Zgłoś
kagrami a kogo polecicie dla chłopaka? 28.10.13, 08:56 Szukam fryzjera dla siebie: moja fryzjerka wyjechała kilka lat temu i od tej pory trafiam na kobiety niszczące włosy nieodpowiednią koloryzacją (np. balejaż na podkolorowany miedziany brąz - popalone do odrośnięcia) i pielęgnacją. Denerwuje mnie szarpanie za włosy przez czepek (tak to tez jeszcze robią :/), średnio czysty sprzet do mycia. Zawiodłam się na jednym z droższych zakładów niedaleko teatru - właśnie tam spalili mi włosy balejażem. I już tam nigdy nie pójdę. Chciałabym dla siebie fryzjera, który wydobędzie zdrowe piękno z moich włosów i jakoś mądrze je podetnie. Myślałam o Pani Kasi C. ale widzę że to jednak nie moje klimaty ;) więc raczej.. Pan Adam? Poradźcie proszę. Potrzebuję też dobrego fryzjera/rki dla chłopaków-prawie nastolatków. Nie chcą mieć już grzecznych, wygolonych na karku fryzurek, tylko coś "normalnego" ;) z lekko dłuższych włosów. Odpowiedz Link Zgłoś
ta.o Re: a kogo polecicie dla chłopaka? 08.06.14, 13:36 Jeśli chodzi o fryzury męskie, to może salon Jurand w Katowicach ul. Waltera-Jankego 73 - tam strzyże m.in. szef o imieniu Jurand, strzyże tylko mężczyzn/chłopców. Z tego co podpatrywałam bardzo dokładnie i precyzyjnie to robi, ma dużo klientów. A dla siebie też nadal szukam dobrego fryzjera, najlepiej gdzieś w okolicach Piotrowic/Ochojca... Wypróbowałam już kilka salonów, ale nie jestem oczarowana, więc nie będę polecać. Odpowiedz Link Zgłoś