Gość: builder-mrW
IP: *.cable.ubr02.hari.blueyonder.co.uk
19.08.03, 17:10
-sa tacy co strasznie kombinuja, zastanawiam sie w imie czego? tego by do
zlobu sie dostac` pod pretekstem utwozenia wolnego panstwa s`lonskiego? -
s`miech na sali! ja jestem calym sercem za utwozeniem takiego panstwa ale
w sposob uczciwy!
-jak tak dalej bedzie na tym Forum to cala ciezka praca uczciwych dzialaczy
z
RAS` pojdzie na marne. podjudzanie wzajemne do niczego dobrego nie prowadzi
a
wrecz do samozniszczenia! poparcie RAS` bedzie podejzewam niskie bo malo kto
im zaufa z ludnos`ci zamieszkujacej Ziemie S`loonskom(Gorole)
-ja tam do nikogo nic nie mam, kazdy posiada swoje mys`li i kierunek, ktorym
sie porusza w zyciu, jestem przekonany ze kazdy z piszacych tu jest na pewno
wspanialym czlowiekiem i dlatego nie moge pojac` tej zawis`ci, ktora sie w
tych ludziach kumuluje a potem wymienia - no..., na co to jest potrzebne?