Gość: sylwia29 IP: *.anc.univie.ac.at 12.07.02, 13:53 Odezwijcie sie ! Enola, jak Dzidzius ? Ola, jak sie wakacjujesz ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kaczucha Re: Polonio austriacka gdzie jestes ? IP: *.telekabel.at 12.07.02, 15:38 Prawde mowiac tez zagladalam i nikt nie pisal. Bylam bierna uczestniczka dyskusji, a teraz nic... Moze wszyscy sa na urlopach Odpowiedz Link Zgłoś
jot-23 Re: Polonio austriacka gdzie jestes ? 12.07.02, 15:43 Gość portalu: kaczucha napisał(a): > Prawde mowiac tez zagladalam i nikt nie pisal. Bylam bierna uczestniczka > dyskusji, a teraz nic... Moze wszyscy sa na urlopach eee nie wstydz sie, pogadaj, tutejsi austryjacy bardzo chetnie uslysza jaka jest aktualnie u ciebie pogoda, to nie takie trudne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaczucha Re: Polonio austriacka gdzie jestes ? IP: *.telekabel.at 13.07.02, 07:16 aaaa wiec w wiedniu znowu parzy, czakamy na burze pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student kiedys bylem choc przez chwile czescia polonii... IP: *.ipt.aol.com 12.07.02, 20:42 AUSTRIACKIEJ... teraz "zdradzilem" polonie austriacka na rzecz polonii amerykanskiej i nie zaluje no moze troche tak.. tych wspanialych widokow na przepiekne Alpy ... no i oczywiscie Wieden )))))))))))) alke kiedys i tam wroce cheeeeeeeers P.S. no i w koncu mam prace pozdrowienia dla wszystkich polskich Austriakow i na odwrot bastard P.S.2 pozdrowienia w szczegolnosci dla Oli z Salzburga Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: debil Re: kiedys bylem choc przez chwile czescia poloni IP: *.utaonline.at 12.07.02, 21:20 Gość portalu: student napisał(a): > AUSTRIACKIEJ... teraz "zdradzilem" polonie austriacka na rzecz polonii > amerykanskiej i nie zaluje no moze troche tak.. tych wspanialych widokow na > przepiekne Alpy ... no i oczywiscie Wieden )))))))))))) alke kiedys i tam > wroce no tak,dla Oli to sa pozdrowienia a dla mnie to nie ma) a co do Wiednia,obawiam sie ze masz racje) a z pracy sie BARDZO ciesze)ze wreszcie sie poszczescilo i ze mast tam o.k. u mnie wszystko gra,tylko nuda niesamowita... zaraz wasle smsika ze to napisalem)papapapap > > > cheeeeeeeers > > > P.S. no i w koncu mam prace > > pozdrowienia dla wszystkich polskich Austriakow i na odwrot > > bastard > > P.S.2 pozdrowienia w szczegolnosci dla Oli z Salzburga Odpowiedz Link Zgłoś
_enola Re: Polonio austriacka gdzie jestes ? 13.07.02, 13:49 Czesc! O malo was nie znalazlam, hehe, nie bylam pare dni na forum i zmienil sie wyglad... Nie wakacjuje... Dzidzius sie drze dniami, na szczescie nocami spi (taki pewnie od darcia zmeczony, ale za to ma dobry biorytm, hihi). Mam u siebie siostrzyczke i ona mi kompa zajmuje w dzien, a maz wieczorami.... Co mam zrobic? czyham, kiedy ktores z nich musi do ubikacji ) I wtedy hopla na kompusia! Ale czasu wystarczy tylko na obejrzenie poczty, nawet nie mam kiedy odpisywac....... U nas goraco straszliwe, czekamy z utesknieniem na jakas burze z deszczem (bo co nam po piorunach bez deszczu... ), za to najwiekszy kompleks basenowy w Europie (tzn. nasz) peka w szwach. Wreszcie moge sobie poplywac!!! POzdrawiam wszystkich, do zobaczenia mam nadzieje czesciej Enola Odpowiedz Link Zgłoś
karelia Re: Polonio austriacka gdzie jestes ? 13.07.02, 13:55 to w koncu jaki to znak? Enola??? bo stracilam rachube)) Odpowiedz Link Zgłoś
_enola Karelio ;) 13.07.02, 19:34 W koncu wyszedl Blizniak z ascendentem w Raku. Pocieszam sie, ze w horoskopie hinduskim, tzw. Jyotish, jest Bykiem, hyhy Pozdrowionka ) Odpowiedz Link Zgłoś