rozweselmy sie troche , bo jakos tak ponuro sie zrobilo
Bo to bylo tak: na jednym z tematow jakis nedzny nedznik oskarzyl mnie o
rzecz straszna ( ja malo zawalu nie dostalam .... ze smiechu i nie umarlam na
amen). On mnie oskarzyl, ze ja ( nie, nie ni zadne homo- pedo- zoo- ,
morderstwo....) sama siebie PROMUJE na Forum, Gazety , w podforum Polonia.
Niby, ze ja sama siebie lansuje, przyjmujac rozne nicki, znieksztalcajac swoj
wlasny i piszc piramidalne bzdury tudziez uzywajac brzydkich slow i
sexualnych skojarzen. No to ja sie pytam - czy ja jestem piwo Okocim, jakis
podrabiany Sznikers, czy inne majtki z koronka w rozowe rozyczki , zeby sie
reklamowac???? Zawsze rozglos, reklama , huk i gwizd byly mi obce. Jesli juz
masz typku jakies pretensje o REKLAME mojej skromnej osoby to zwroc sie do
tego gamonia , ktory MNIE robi reklame i uparcie lansuje MOJA osobe w mediach.
Podszywa sie , plecie bzdury jakby sie blekotu objadl, obraza innych i
wszystko to w moim imieniu. Pogadaj z nim, ty masz pol glowy on ma pol
glowy , czyli calosc sie zbierze. Moze dojdziecie do jakiegos wniosku i MNIE
dacie spokoj na wieki.
A swoja droga dobra reklama nie jest zla

ale DOBRA mowie, a nie jakis
belkot i popluczyny po zle reklamowanej lemoniadzie w proszku.