Dodaj do ulubionych

KARELIA`S PROMOTION

28.08.02, 08:21
rozweselmy sie troche , bo jakos tak ponuro sie zrobilowink

Bo to bylo tak: na jednym z tematow jakis nedzny nedznik oskarzyl mnie o
rzecz straszna ( ja malo zawalu nie dostalam .... ze smiechu i nie umarlam na
amen). On mnie oskarzyl, ze ja ( nie, nie ni zadne homo- pedo- zoo- ,
morderstwo....) sama siebie PROMUJE na Forum, Gazety , w podforum Polonia.
Niby, ze ja sama siebie lansuje, przyjmujac rozne nicki, znieksztalcajac swoj
wlasny i piszc piramidalne bzdury tudziez uzywajac brzydkich slow i
sexualnych skojarzen. No to ja sie pytam - czy ja jestem piwo Okocim, jakis
podrabiany Sznikers, czy inne majtki z koronka w rozowe rozyczki , zeby sie
reklamowac???? Zawsze rozglos, reklama , huk i gwizd byly mi obce. Jesli juz
masz typku jakies pretensje o REKLAME mojej skromnej osoby to zwroc sie do
tego gamonia , ktory MNIE robi reklame i uparcie lansuje MOJA osobe w mediach.
Podszywa sie , plecie bzdury jakby sie blekotu objadl, obraza innych i
wszystko to w moim imieniu. Pogadaj z nim, ty masz pol glowy on ma pol
glowy , czyli calosc sie zbierze. Moze dojdziecie do jakiegos wniosku i MNIE
dacie spokoj na wieki.
A swoja droga dobra reklama nie jest zlawink ale DOBRA mowie, a nie jakis
belkot i popluczyny po zle reklamowanej lemoniadzie w proszku.
Obserwuj wątek
    • Gość: tato Re: KARELIA=eclipse.dupa IP: *.fastres.net 28.08.02, 16:25
      .......To jedno i to samo...........
    • roseanne Re: KARELIA`S PROMOTION 28.08.02, 16:41
      tylko nie majtki w rozyczki, PROTESTUJE
      rozyczka tongue_outPPPPPPPPP
      • karelia Re:Rozyczko:-))))))) 28.08.02, 19:49
        Rozowa rozyczko, jak Ci wiadomo w reklamie wszelkie chwyty dozwolone- byleby
        bylo glosno, kolorowo,odmiennie... Mom zdaniem piwo Okocim i majtasy w
        rozyczki swietnie wspolgrajawink Kolorowo ( rozyczki) glosno( jak wypijesz piwo
        to spiewasz) odmiennie( nie musze tlumaczyc).
        A co do majtaskow w rozyczki, to nie miej nic przeciwko, to taka sliczna
        bielizna ,Takie niewiewinne i zarazem sexitongue_outPPPPP
    • amsterdamczyk Re: KARELIA`S PROMOTION 28.08.02, 19:53
      nigdy ci nie wpadlo do glowy Karelio
      ze jestes po prostu idiotka ?
      • Gość: tato Re: KARELIA`S PROMOTION IP: *.rrcnet.com 28.08.02, 19:54
        amsterdamczyk napisał:

        > nigdy ci nie wpadlo do glowy Karelio
        > ze jestes po prostu idiotka ?

        ........Gdyby wpadlo nie byla by idiotka.......
    • Gość: Paweld spamy.. IP: *.sunsh2.vic.optusnet.com.au 28.08.02, 20:40
      witaj Karelio!

      wiesz inni ciagle zarzucali mi spamowanie...

      nie zdajac sobie /zapewne - bo nie chce zarzuca zlej woli smile)/ sprawy, ze
      spamowanie na forum ma malo sensu...
      1. bo to bardzo mala grupa
      2. bo to byloby bardzo pracochlonne (zatem nieekonomiczne....

      juz za 30 dol mozna sobie kupic 40,000 adresow internetowcch i uuuuch! spamowac
      do upojenia smile)

      mysle ze jakos tak jest ze chcielibysmy sie pochwalic tym co robimy i trafic na
      ludzi na tyle ktorzy mysla podobnie...

      Byla taka piekna rzecz ,,Gry w Ktore graja ludzie " (games people play)

      mowi sie tam tak: ludzie potrzebuja ,,glaskow" nieomalze tak jak powietrza.

      Tyle ze jedni ich poszukuja robiac cos konstruktywnego, inni pozostaja na
      dziecinnym ,,krzykne D..A!" - i cala rodzina sie patrzy! Hura! nareszcie
      zworcili na mnie uwage! (bo czyz moge inaczej). I zostaje im to smarkate
      podejscie mimo ,,doroslych" 'nikow'....

      A o Twojej sprawie tak naprawde to nic nie wiem, bo pewnego talatajstwa to juz
      daaaawno nie czytam smile)) /o ilez to zdrowiej! smile)))

      pozdr

      Pawel
    • Gość: marcee Re: KARELIA`S PROMOTION IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.08.02, 20:45
      mnie sie podoba reklama Goldenow- to arcydzielo
      • karelia Re: KARELIA`S PROMOTION 28.08.02, 21:36
        Ja nie wiem w jakim jezyku mam do was przemawiac, chinsko-japonskim???
        Odczepcie sie ode mnie i podwiescie sie pod inny, wdzieczniejszy obiekt
        anizeli ja , czyli idiotka ( jak sie pewien gentelman Forum wyrazil) Karelia .

        PS Nie przyszlo mi do glowy , ze jestem idiotka , ale przyszlo mi do glowy, ze
        ktos jest idiota.

        K.
        • jajecznica1 Re: KARELIA`S Protest song !! 29.08.02, 03:03
          Co tu jest grane ?????? ktora Karelia jest prawdziwa ??? ta z biednej Szwecji
          czy ta nowo forumowa ?? prosze zrobic zbiorke wszystkich czatowych i
          forumowych Karelii i przeprowadzic sledztwo bo za duzo pornografii sie szerzy
          na konto Karelii a ona jeszcze w zyciu chlopa nie miala w lozku !!!
        • Gość: tato Re: KARELIA`S PROMOTION IP: *.fastres.net 29.08.02, 21:20
          karelia napisała:

          > Ja nie wiem w jakim jezyku mam do was przemawiac, chinsko-japonskim???
          > Odczepcie sie ode mnie i podwiescie sie pod inny, wdzieczniejszy obiekt
          > anizeli ja , czyli idiotka ( jak sie pewien gentelman Forum wyrazil)
          Karelia .
          >
          > PS Nie przyszlo mi do glowy , ze jestem idiotka , ale przyszlo mi do glowy,
          ze
          > ktos jest idiota.
          >
          > K.
          ........Ale przyszlo mi do glowy ze................
          Jesssssssssssssu...........tym razem pierdolne sie deska!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: theend Re: KARELIA`S PROMOTION IP: 213.78.119.* 29.08.02, 21:28
            ..czy ta promocja ..to koniec karelki..
            nie wydaje sie ..ze jakas szkoda..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka