hotdog1 06.11.07, 03:39 czy w ramach wiosennych porzadkow ,mozesz usunac z forum wypowiedzi o Katyniu tego glupka - mrzorba ?? - lub ukrywajacego sie pod innymi nikami psychicznie chorego czlowieka Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
luiza-w-ogrodzie Jak to gdzie - w pracy! 06.11.07, 04:28 Hotdog, wiosenne porzadki robie w garazu i garderobie, a nie na forum. Wiadomosci o mojej rzekomej forumowej wszechmocy pochodza od nickow Lecha K. i sa znacznie przesadzone :o) W celu kasowania wypowiedzi na forum prosze zglosic sie do opiekuna forum w.s2 lub poslac linki do forum.abuse@gazeta.pl Metody postepowania z trollami, spamem etc opisalam w watku Forumowe zabiegi kosmetyczne-usuwanie/oczyszczanie Powodzenia PS. Przepraszam ze nie odpisalam wczesniej, ale bylam na badaniach zeby dostac swiadectwo sprawnosci fizycznej potrzebne do kursu nurkowania :oP Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Sorry Luizo 07.11.07, 04:29 Do skrzynki w GW zagladam raz na ruski rok, zeby wyrzucic spam. Nie wiedzialem, ze od kilku tygodni czekala tam na mnie mila, acz mikroskopijnych rozmiarow niespodziewajka. Tu jest mi wygodniej odpowiedziec (przy okazji niech sie single troche poslinia ) wiec musze przyznac, ze... not baaad, not baaad at all, jesli do tego sa pokryte zlotym meszkiem, then you could be easily taken for my wife hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:30 Masz zapewne na mysli mikroskopijne lydki Luizy :o) No to czekam na majla... Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:33 luiza-w-ogrodzie napisała: > Masz zapewne na mysli mikroskopijne lydki Luizy :o) > No to czekam na majla... Ale ja musze Ci sie zrewanzowac czym wiekszym. Moze byc zdjecie Wacka? Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:48 ratpole napisał: > Ale ja musze Ci sie zrewanzowac czym wiekszym. > Moze byc zdjecie Wacka? Caly facet, koniecznie musi przebic czyms wiekszym. No dobra, jesli Wacek jest slusznego...wzrostu... to czemu nie :o[+] Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:53 luiza-w-ogrodzie napisała: > Caly facet, koniecznie musi przebic czyms wiekszym. Cala kobita, koniecznie musi uzyc zwrotu "caly facet". A tymczasem, taka umba jak stad do Parzeczewa, bo nie chcialem Cie niczym przebijac tylko wielkie meskie serce okazac niewiescie > No dobra, jesli Wacek jest slusznego...wzrostu... to czemu nie Zara tam wzrostu, szerokosc nie wystarczy? Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Sorry Luizo 07.11.07, 05:57 No i nie wiem, jak sie do tego odniesc - okazywanie wielkiego meskiego serca w godzinach pracy? Skupic sie nie mozna... Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Sorry Luizo 07.11.07, 06:00 luiza-w-ogrodzie napisała: > No i nie wiem, jak sie do tego odniesc - okazywanie wielkiego > meskiego serca w godzinach pracy? Skupic sie nie mozna... To Ty sobie przykulisiaj, a ja sie zdrzemne. Dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
kuba.peerelski Re: Jak to gdzie - w pracy! 07.11.07, 06:27 ale raportu do szefowej zeby usunac to i owo to nie zapomnialas napisac.. Odpowiedz Link Zgłoś
kaganthepole Przeniosla sie na inne forum 06.11.07, 13:55 Chyba tutaj, pod innym nickiem: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=488 Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian Re: Przeniosla sie na inne forum 06.11.07, 14:22 ciekawe z jakiego powodu TY tam zagladasz? Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Przeniosla sie na inne forum 07.11.07, 04:59 ontarian napisał: > ciekawe z jakiego powodu TY tam zagladasz? Z tego samego co za_murzyn? hue, hue forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=488&w=71389351 Odpowiedz Link Zgłoś
ontarian steskniles sie za nia? 06.11.07, 14:23 czy za jej 30-to kilowymi lydkami? Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Ontarian, czy jedna lydka ma 30 kilo? 07.11.07, 00:41 ontarian napisał: > czy za jej 30-to kilowymi lydkami? Ontarian, czy jedna lydka ma 30 kilo, czy obie razem? I jak mozna je zwazyc bez odciecia? Masz ci los, teraz bede siedziec caly dzien i myslec, jak mozna zwazyc lydke :oPPPP Pozdrawiam z deszczowo wiosennego Sydney Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 00:45 w marmurze to moze miec jeszcze wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 01:17 ratpole napisał: > w marmurze to moze miec jeszcze wiecej ...albo w zlocie :o) Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link Zgłoś
jphawajski Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 04:07 moze by oglosic jakis konkurs o zlote lydki luizy? Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 04:10 jphawajski napisał: > moze by oglosic jakis konkurs o zlote lydki luizy? Mundial, perhaps? Tam duzo takich lydek Hej, Luiza, grywasz w soccer? Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 05:28 ratpole napisał: > Mundial, perhaps? Tam duzo takich lydek Co Ty, nagroda Mundialu powinny byc Zlote Lydki Pelego > Hej, Luiza, grywasz w soccer? Nie, ale widzialam dziewczyny w akcji a moja corka jak byla mala tez grala. Jesli pragniesz widoku damskich lydek, obejrzyj kalendarz australijskiej reprezentacji pilki noznej czyli "Matildas" z 2000 roku. Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link Zgłoś
ratpole Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 05:39 luiza-w-ogrodzie napisała: > Jesli pragniesz widoku damskich lydek... Lydki sa OK, ale ten temat predzej czy pozniej powinien pojsc na bok Odpowiedz Link Zgłoś
luiza-w-ogrodzie Re: Jesli pieknie rzezbiona 07.11.07, 05:50 ratpole napisał: > Lydki sa OK, ale ten temat predzej czy pozniej powinien pojsc na bok Oh. Rozumiem. Odlozysz kalendarz na polke. Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link Zgłoś