Dodaj do ulubionych

Polacy smierdza

22.08.09, 17:32
Mowia lekarze:

https://wyborcza.pl/1,75248,6949234,Brudnych_nie_badam.html
Obserwuj wątek
    • krupniok-pl Re: Polacy smierdza 23.08.09, 05:41
      zgadza sie !!,,bo sie kapia raz w tygodniu !!
    • waldek.usa Re: Polacy smierdza inni tez: przyklad... 23.08.09, 17:09
      w paryskim metrze tez szukasz zatyczek do nosa, jak to ujal soup.nazi.
      Kolejny przyklad; swego czasu mialem asystenke ze Szwajcarji. Wyksztalcona,
      eleganco ubrana, ale cebula zialo od niej na kilometr.

      Za komuny wszystiego brakowalo, ale zawsze mozna bylo znalezc jakies mydlo i
      dezodorant. Byli "prywaciaze" z niezlym asortymentem z Zachodu, byly
      pewexy...czyli nie brak mydla lecz brak higieny.

      Niestety, Panie i Panowie, w Stanach US of A osobista higiena jest na wyzszym
      poziomie. W moim bostonskim metrze nie smierdzi tak jak w paryskim, hehehe. Od
      czasu do czasu trafiaja sie smrodliwe przypadki, latynosi i francuskie
      /europejskie przybledy. Wtedy czlowiek czuje, ze czosnek jest obecny i jedzie ta
      sama linia metra, hehehe.
      • eczek1 Re: Polacy smierdza inni tez: przyklad... 23.08.09, 22:39
        Nie tylko rzadkie mycie a takze niska czestotliwosc zmiany odziezy.
        Szczegolnie tej osobostej. Tej ktorej nie widac.
        Kiepskiej jakosci pralki i plyny do prania. Barak suszarek robi
        problem z prania.
        Takze nie uzywanie dezodorantow. Do tego doklada sie niska jakosc
        dezodorantow w Europie.
        To sie zmienia. Polacy czesciej myja zeby, choc nadal maja zolte.
        Ciagle jeszcze dziwia sie ze w USA umieraja ludzie w wieku 80 lat z
        pelnym garniturem wlasnych zebow.
    • bruno5 Czeste mycie 23.08.09, 18:33
      skraca zycie.
      • waldek.usa Mineta, ty czasami masz prze 23.08.09, 18:54
        blyski na swoj plus.

        W sredniowieczu i pozniej bylo lepiej trzymac sie z daleka od wody, gdyz oprocz
        fekaliow zawierala inne fajne drobizny. Smierc murowana.
        W Krakowie odkryto drewniane rury wodociagowe z 16 wieku, czerpiace wode z
        Wisly, ale pozniej zbudowano hute i zatrucie srodowiska siadlo na tronie.
        Do dzisiaj starzy wspominaja wode od Swietego Kantego. Jana znaczy sie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka