Dodaj do ulubionych

wicieczka!????

08.11.05, 13:49
Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy...
dziś rano mąż zaproponował byśmy na ten długi weekend wybrali się gdzieś za
miasto
problem polega na tytm, że nie mam pomysłu gdzie!?
jak jeszcze na świecie nie było Michałka bardzo często wyjeżdzaliśmy ale to
były raczej wypady w głąb Polski
teraz to nie wchodzi w grę
bo zależy nam na miejscu gdzieś blisko Warszawy (ok 2 godzin jazdy
samochodem)
gdzie można pojechać z dzieckiem
coś pozwiedzać, pooglądać, może blisko jakiegoś jeziora, zalewu
może znacie jakieś ciekawe miejsca?
godne polecenia - gdzie można wynająć kwaterę lub pokój w pensjonacie/hotelu?

tak na marginesie to przyszedł mi do głowy Kazimierz nad Wisłą - ale tam
byliśmy w wakacje - co prawda bez Michałka

bardzo Was proszę o pomoc
będziemy bardzo wdzięczni
Obserwuj wątek
    • asikx Re: wicieczka!???? 08.11.05, 14:02
      Polecam Góry Świętokrzyskie. Jest co oglądać i zwiedzać. I droga do 2 godzin z
      W-wy. A na mieszkanie POLECAM Pytlówkę w Tarczku - blisko wszędzie, a miejsce
      do mieszkania super - a jedzonko!!!! PYCHA!!!!
      Pozdrawiam,
      Aśka
      • beata.jakubowska Re: wicieczka!???? 08.11.05, 17:21
        asix - miejsce naprawde super
        już tam dzwonię
        dziękuję ślicznie
        • asikx Re: wicieczka!???? 08.11.05, 20:16
          Jeśli chcesz wyślę Ci na priva taki jakby plan wycieczki (mapka, miejsca,
          zdjęcia, opisiki) w te okolice - byliśmy tam paczką (6 dorosłych w tym jedna
          szt. w ciąży, dwie 16-tolatki i nasza wtedy 10 miesięczna agentka) w czerwcu na
          4 dni i było super!!! Mieszkaliśmy właśnie w Pytlówce!
          Pozdrawiam
          Aśka
          • miirabelka Do asikx 08.11.05, 21:49
            Witaj!
            Przepraszam, że się wtrącę, ale bardzo mnie zaciekawiło miejsce które tak
            zachwalaszsmileW ostatnim czasie też spodobały nam się rodzinne wypady za miasto, a
            że jeżdzimy z dwójką maluchów dobrze jak miejsca są sprawdzone.
            Czy mogłabyś i mnie wysłac taki plan wycieczki o którym piszesz?
            Bardzo proszęsmile
            Pozdrawiamsmile
            ♥♥ • ♥♥ • ♥♥ • ♥♥
            • asikx Do miirabelki - wysłałam na gazetowy n/t 09.11.05, 11:05
    • palka_zapalka Re: wicieczka!???? 08.11.05, 23:35
      Ziemia lubuskawink
      Gościkowo -Paradyż wioska na pojezierzu Łagowskim tam opactwo cysterskie
      Międzyrzecz - zamek, rynek stare miasto
      Lubniewice - pałac, park i zamek
      Zoo safari w Świerkocinie, ale nie wiem czy czynne w listopadzie bo normalnie
      to pd kwietnia do października.
      Ziemia lubuska jest piekna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka