Dodaj do ulubionych

Wakacje nad morzem

16.02.06, 23:16
Witam.Mam wielki dylemat. Planujemy w tym roku wakacje nad morzem z dwójką
dzieci(2lata i 8 miesięcy). Nie bardzo możemy się zdecydować gdzie
pojechać.Od wielu lat jeździliśmy do Kołobrzegu ,ale to gdy byliśmy radosną,
bezdzietną parą. Znamy tam każdy kąt.
Może Wy znacie jakieś ciekawe miejsce nad morzem gdzie można byłoby wypocząć
z dwójką dzieci. Będę wdzięczna.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • aniabik Re: Wakacje nad morzem 17.02.06, 09:48
      Witaj,

Wejdź sobie na forum MORZE:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=195
      lub na oferty krajowe:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=679
      Być może tam coś dla siebie odpowiedniego znajdziesz. Nie piszesz czgo
      oczekujesz po miejscowości i jakiego zakwaterowania szukasz. Ja osobiście mogę
      polecić Ci pokoje gościnne prowadzone przez moich teściów. Pokoje są idealne
      dla rodzin z dziećmi, duże z łazienkami, z nowym wyposażeniem, czyste i
      zadbane. Przejrzyj ofertę na www.bialogora.texasnet.pl/ Gdybyś miała
      jakieś pytania możesz pisać do mnie na gazetowy lub bezpośrednio do moich
      teściów - na stronie www podany jest adres mailowy i numer telefonu. W sprawach
      rezerwacji i kosztów pobytu pytania kieruj tylko i wyłącznie do moich teściów.
      Pozdrawiam. Ania
    • e-dyta Re: do mika.j 17.02.06, 10:56
      Mika ,a dlaczego Kołobrzeg nie nadaję sie na wakacje z dziećmi?
      My jeszcze tam nie byliśmy,ale planujemy w te wakacje tam jechac ,z dziećmi w
      podobnym wieku co Twoje ! Trochę mnie zaniepokoiłaś ,odpisz proszę i napisz cos
      o Kolobrzegu!Może masz jakies fajne namiary na jakiś przytulny pensjonat itp.
      • mika.j Re: do mika.j 17.02.06, 13:57
        Witam.Głównie dlatego ,że Kołobrzeg to duże uzdrowisko , mnóstwo tam ludzi i w
        pewnych miejscach plaża nie za szeroka. Z drugiej strony jest zachodniannczęść
        Kołobrzegu gdzie plaża jest ładniejsza, ale za to dalej do centrum. Jest też
        dzielnica Radzikowo - same domki jednorodzinne, przepyszne jedzenie dla którego
        mój mąż stracił głowę wink ale do morza jakieś 20 min. drogi, z dziećmi nawet
        dłużej. Więc sama nie wiem. Wiem ,że otwarto w Kołobrzegu park wodny więc jest
        to jakaś alternatywa w razie niepogody. Nadal się waham.
        Pozdrawiam
        • krasulas Kołobrzeg i Darłówek 17.02.06, 15:20
          Byłam w Kołobrzegu 3 lata temu - będąc w ciąży. Fakt - spore miasto jak na
          wypoczynek nadmorski, ale... część zachodnia jest całkiem sypmatyczna. Jest w
          miarę spokojna z dużą ilością kwater. Można przejść się, ale lepiej dojechać do
          części portowej, gdzie zaczyna się masówka ludności. Ale za to masz koncerty
          pod wieczór na plaży, sporo nawet atrakcji. Osobiście byłam zadodolona. AAA no
          i centrum miasta w niepogodę jeszcze zostajesmile Niestety jechaliśmy w ciemno,
          kwaterę mieliśmy taką sobie, więc nic nie polecam poza samym miastem.

Dwa lata temu byłam pierwszy raz w Darłówku. I jestem mile zaskoczona. Pewna
          część uzdrowiska zamnięta, jest gdzie spacerować. Fajnie rozwinięta
          gastronomia - nawet duża konkurecja cenowa. Jest AquaPark i wowóczas było
          jeszcze muzeum wojskowe na wolnym powietrzu. Naprawdę sporo miejsca do
          spacerów, wiele atrakcji (Restauracja śpiewających kucharzy i kelnerów). Nie
          widziałam dyskotek!!! Za to gigant ilość rodzin z dzieciakami. Ciekawy był też
          fakt, że jedno z głównych wejść na plażę było z parkingiem, wyłożone płytami,
          bez schodów - także z wózkiem swobodnie można było wejść na piach. Kwaterę
          miałam tuż przy głownej uliczce. Była ok, ale nie jest to szczyt marzeń dla
          matki z dzieckiem. W tym roku poluję na Unieście, Łebę lub Ustkę.
          pzdr ciepło i już wakacyjniesmile
          Ania
      • kasia_zam Re: do mika.j 17.02.06, 16:06
        Kołobrzeg faktycznie bardzo zatłoczone miasto jak dlamnie to o wypoczynku tam
        nie ma mowy.Ja w zeszłym roku byłam w Sarbinowie jakieś 40km na wschód od
        Kołobrzegu.Mała letniskowa miejscowośc godna polecenia rodzinom z dziećmi.Do
        Kołobrzegu jeżdziliśmy w czasie niepoody i po zakupy do marketu.Polecam.
          • kasia_zam Re: do kasia_zam 17.02.06, 18:38
            W Sarbinowie mieszkałam na ul. Nadmorskiej41 tel.0943165631.To jest 50m od
            morza. Z pokoju widać i słychać morze.Warunki ok. są to pokoje ze wspólnymi
            łazienkami, tv w pokoju, kuchnia ogólno dostępna zaopatrzona w naczynia
            talerze,garnki,ekspres itp.Muszę przyznać,że jest czyściutko, sorzątane na
            bierząco.Właściciele bardzo mili ja byłam tam dwa razy polecam .Jeśli chodzi o
            ceny to w tamtym roku płaciliśmy 40zł od osoby i 10 zł za dziecko.
    • julita1984j Re: Wakacje nad morzem 15.03.22, 10:28
      Domki Rowy na Różnej 8 bardzo fajnie miejsce dla rodzin z dziećmi. Ładne, czyste i zadbane domki. Duży plac zabaw dla dzieci blisko domków, co umożliwia stałą kontrolę nad dziećmi. Cicha i spokojna okolica. Blisko do plaży i miasta. Bardzo mocno polecam. Super wypoczynek www.domki-rowy.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka