IP: *.* 26.08.02, 16:20
Wybieram się 8 września do Egiptu (Hurghada, Hotel Calimera 4+), mam 11 miesięczne maleństwo i trochę się boje. Czy któraś z Was była we wrześniu w Egipcie. Jak tam jest ? Pomocy.......
Obserwuj wątek
    • Gość: Hipcio Re: Egipt IP: *.* 07.09.02, 07:20
      Byłam w Egipcie z 4 -letnią córką i 8 -miesięcznym synkiem w kwietniu. Wróciliśmy cali i zdrowi, ale przyznaję, że wybieranie się tam z małymi dziećmi jest stresujące, dość trudne i chyba po raz drugi nie zdecydowałabym się. Ja jechałam do rodziny, więc i tak było to prostsze. Nie wiem, jakie informacje już masz, a mogłabym napisać o tym książkę... Jeśli interesują Cię szczegóły - pisz na priva.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka