kara13 08.03.07, 14:18 Szukam czegos fajnego na pobyt majowy z dwuletnim dzieckiem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kassia1976 Re: Do 200 km od w-wy -wypad na majówke -szukam 08.03.07, 17:33 www.lesne-zacisze.net/ fajne ustronne miejsce polecam, byłam z dziećmi, bardzo miło i czysto, dużo zwierzątek, woda las . Odpowiedz Link Zgłoś
dzidzia_ch kara13 :))! 09.03.07, 12:11 my wlasnie jedziemy do lesnego zacisza ))! moja Ola jest z grudnia 2005 wiec Natalia mialaby sie z kim bawic ))! Dzidzia gospodarzy ma 1,5 wiec byloby mini przedszkole ! ja juz nie moge sie doczekac!!! Odpowiedz Link Zgłoś