Dodaj do ulubionych

Do 200 km od w-wy -wypad na majówke -szukam

08.03.07, 14:18
Szukam czegos fajnego na pobyt majowy z dwuletnim dzieckiem.
Obserwuj wątek
    • kassia1976 Re: Do 200 km od w-wy -wypad na majówke -szukam 08.03.07, 17:33
      www.lesne-zacisze.net/
      fajne ustronne miejsce polecam, byłam z dziećmi, bardzo miło i czysto, dużo
      zwierzątek, woda las .
      • dzidzia_ch kara13 :))! 09.03.07, 12:11
        my wlasnie jedziemy do lesnego zacisza smile))!
        moja Ola jest z grudnia 2005 wiec Natalia mialaby sie z kim bawic smile))!
        Dzidzia gospodarzy ma 1,5 wiec byloby mini przedszkole smile!
        ja juz nie moge sie doczekac!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka