bmatoszko
29.10.07, 10:37
witam , zamierzam na poczatku roku poleciec z synkiem(18 m-cy)w
pierwszą podróż samolotem, jak się zachować na lotnisku, czy matka z
małym dzieckiem ma jakiś przywileje? (słyszałam że odprawa jest bez
kolejki, co można mieć w samolocie?, bagaż reczny?