annasi23
27.05.09, 15:08
Polecono mi ośrodek
www.bachotek.pl
Wybieram się tam z mamą i dwójką maluchów (rok i trzy latka).
Czy ktoś tam był, jakie wrażenia?
Zależy mi na tym, żeby moje dzieci skorzystały z dobrodziejstw natury, mogły
pobrykać na trawie, pokąpać się w jeziorze i żebym ja się przy tym nie
narobiła. Koleżanka mówiła, że było tam uroczo, ale zdjęcia ze strony są takie
sobie.
ktoś coś doda?