27.05.09, 15:08
Polecono mi ośrodek
www.bachotek.pl

Wybieram się tam z mamą i dwójką maluchów (rok i trzy latka).
Czy ktoś tam był, jakie wrażenia?
Zależy mi na tym, żeby moje dzieci skorzystały z dobrodziejstw natury, mogły
pobrykać na trawie, pokąpać się w jeziorze i żebym ja się przy tym nie
narobiła. Koleżanka mówiła, że było tam uroczo, ale zdjęcia ze strony są takie
sobie.
ktoś coś doda?
Obserwuj wątek
    • ap3333 Re: Bachotek 27.05.09, 16:01
      To bardzo ładny region. Nad Bachotkiem co prawda może być sporo ludzi, bo jest
      tam stanica PTTK i sporo ośrodków, ale woda czysta i piękne lasy. Jeśli masz
      samochód, to możesz podjechać do Partęczyn, gdzie jest spora plaża albo nad
      cudowne jezioro Ciche, gdzie nie ma tłumów. Rzeka Drwęca też jest niezwykle
      malownicza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka