Dodaj do ulubionych

ZAMOŚĆ - KRASNYSTAW SZUKAM MAM !!!

04.01.06, 18:15
CHETNIE NAWIAZE KONTAKT Z MAMAMI Z TYCH OKOLIC. JA MIESZKAM (A RACZEJ BEDE OD
1 LUTEGO) NA WSI POMIEDZY KRASNYMSTAWEM A ZAMOSCIEM. CHETNIE POZNAM KOGOS DO
WSPOLNEGO SPEDZANIA CZASU WRAZ Z MALUCHAMI. JA MAM 5 LETNIEGO SYNKA ORAZ
JESTEM W 23 TYG. CIAZY. POZDRAWIAM. CZEKAM NA KONTAKT
Obserwuj wątek
    • izza3 Re: ZAMOŚĆ - KRASNYSTAW SZUKAM MAM !!! 09.01.06, 11:22
      ja mieszkam w Krasnymstawie i jestem mamą 5 miesięcznej Martynki bardzo chętnie
      nawiąże z tobą kontakt
      • iloneczka27 Re: ZAMOŚĆ - KRASNYSTAW SZUKAM MAM !!! 10.01.06, 12:23
        witaj, proponuje kontakt telefoniczny (np. sms) mój numer 0665161998 pozdrawiam
        Ilona
        • iloneczka27 Re: szukam mam z zamoscia i okolic na pogaduchy!!! 23.02.06, 17:32
          up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka