IP: *.udn.pl 28.03.04, 18:50
Jeżeli mieszkańcy Ostrowca,Starachowic,Skarżyska, Końskich nic nie uzyskali od
Kielc w czasie gdy byli w woj. wcześniej kieleckim a obecnie świętokrzyskim
to zapraszam na forum radomskie i krakowskie.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka