Gość: ALTERNATYWA IP: *.udn.pl 28.03.04, 18:50 Jeżeli mieszkańcy Ostrowca,Starachowic,Skarżyska, Końskich nic nie uzyskali od Kielc w czasie gdy byli w woj. wcześniej kieleckim a obecnie świętokrzyskim to zapraszam na forum radomskie i krakowskie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj