IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 01.07.04, 13:36
Po jakiego grzyba jest ta kamera? Czy po to aby pilnować redaktorowego
czarnego punciaka? Nie trza się panie red. tak często gapić w kamerę tylko
pisać. Najlepiej to coś interesującego, bo do tej pory to się nudzę przy
lekturze pańskich artukułów.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka