lumpior 22.08.13, 16:12 Totalny obciach,ale "fachowcy",wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kateriinka Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już zna... 22.08.13, 16:34 Fajnie ,że wreszcie wiadomo kto jest winny- Bogu dzięki jak zwykle są to owi tajemniczy ONI , którzy kiedyś , gdzieś , jakoś kładli kable....Bo zastanówmy się co by było , gdyby okazało się ,że jedni partacze spiep...li robotę , która drudzy partacze odebrali jako wykonaną zgodnie ze sztuką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: coto Paleta IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.13, 20:59 Powinni wydobyć z Tej palety i zbadać DNA oraz na niej. Na kablu też może być DNA. Szczególnie jak się paleta położy na kablu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scyzoryk Re: Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już z IP: *.180.222.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.08.13, 08:25 I to jest całkowita racja, co napisała "kateriinka". 15 lat temu nic w tym rejonie nie było robione. Mieszkam na Białogonie, przejeżdżam kilka razy dziennie tą ulicą i nie widziałem tam wcześniej żadnych robotników (czyt. partaczy)... Odpowiedz Link Zgłoś
adnan_tawakalna Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już zna... 22.08.13, 21:02 Pytanie ile jeszcze tych palet tam leży :) Bo jak więcej to niedługo Krakowska będzie przypominać latający dywan albo poligon po ćwiczeniach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 15 Re: Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już z IP: *.kielce.hypnet.pl 22.08.13, 21:43 15 lat leżała?, a co się stało 15 lat temu ,że ona, ta paleta się tak zależała.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: smurfmadrala Przyczyna zapadliska umysłowego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.13, 22:15 Cwaniej byłoby skandal wokół dziury mataczyć modnym i "nałukowym" globalnym ocipieniem. Przecie morderczy CO2 rozmiękcza nie tylko mózgi i stare palety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Też_z_Ostrowca Re: Przyczyna zapadliska umysłowego IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 23.08.13, 09:20 Ehh, mądrale w Ostrowcu twierdzą, że to zjawiska tektoniczne nasiliły się w drugiej dekadzie tego stulecia, a ruchy płyty podłogowej na której są wsparte oba nasze miasta uaktywniły się dzięki niezwykłym zjawiskom na słońcu. Całe miasto jest w mniejszych lub większych zapadliskach. Jedna, słynna już na całą Polskę dziura była badana nawet przez geologów z Waszego Klerykowa... Odpowiedz Link Zgłoś