Dodaj do ulubionych

Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już zna...

22.08.13, 16:12
Totalny obciach,ale "fachowcy",wstyd.
Obserwuj wątek
    • kateriinka Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już zna... 22.08.13, 16:34
      Fajnie ,że wreszcie wiadomo kto jest winny- Bogu dzięki jak zwykle są to owi tajemniczy ONI , którzy kiedyś , gdzieś , jakoś kładli kable....Bo zastanówmy się co by było , gdyby okazało się ,że jedni partacze spiep...li robotę , która drudzy partacze odebrali jako wykonaną zgodnie ze sztuką.
      • Gość: coto Paleta IP: *.dynamic.chello.pl 22.08.13, 20:59
        Powinni wydobyć z Tej palety i zbadać DNA oraz na niej. Na kablu też może być DNA. Szczególnie jak się paleta położy na kablu.
      • Gość: scyzoryk Re: Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już z IP: *.180.222.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.08.13, 08:25
        I to jest całkowita racja, co napisała "kateriinka". 15 lat temu nic w tym rejonie nie było robione. Mieszkam na Białogonie, przejeżdżam kilka razy dziennie tą ulicą i nie widziałem tam wcześniej żadnych robotników (czyt. partaczy)...
    • adnan_tawakalna Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już zna... 22.08.13, 21:02
      Pytanie ile jeszcze tych palet tam leży :) Bo jak więcej to niedługo Krakowska będzie przypominać latający dywan albo poligon po ćwiczeniach.
      • Gość: 15 Re: Przyczyna zapadliska na ul. Krakowskiej już z IP: *.kielce.hypnet.pl 22.08.13, 21:43
        15 lat leżała?, a co się stało 15 lat temu ,że ona, ta paleta się tak zależała..
        • Gość: smurfmadrala Przyczyna zapadliska umysłowego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.13, 22:15
          Cwaniej byłoby skandal wokół dziury mataczyć modnym i "nałukowym" globalnym ocipieniem.
          Przecie morderczy CO2 rozmiękcza nie tylko mózgi i stare palety.
          • Gość: Też_z_Ostrowca Re: Przyczyna zapadliska umysłowego IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 23.08.13, 09:20
            Ehh, mądrale w Ostrowcu twierdzą, że to zjawiska tektoniczne nasiliły się w drugiej dekadzie tego stulecia, a ruchy płyty podłogowej na której są wsparte oba nasze miasta uaktywniły się dzięki niezwykłym zjawiskom na słońcu. Całe miasto jest w mniejszych lub większych zapadliskach. Jedna, słynna już na całą Polskę dziura była badana nawet przez geologów z Waszego Klerykowa...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka