Gość: Pavloss
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.10.04, 14:59
Moim zdaniem endokrynologiem w Kielcach jest Pani dr n.med Aldona Kowalska.Jest znakomitym fachowcem.Pomogla wielu pacjentom natomiast nie wiem gdzie przyjmuje.(nie wiem czy nie gdzies w okolicach ulicy Warszawskiej)pozdrowienia dla Pani Doktor