Dodaj do ulubionych

Endokrynolog

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.04, 14:59
Moim zdaniem endokrynologiem w Kielcach jest Pani dr n.med Aldona Kowalska.Jest znakomitym fachowcem.Pomogla wielu pacjentom natomiast nie wiem gdzie przyjmuje.(nie wiem czy nie gdzies w okolicach ulicy Warszawskiej)pozdrowienia dla Pani Doktor
Obserwuj wątek
    • Gość: Pacjent Re: Endokrynolog IP: *.fortes.com.pl / *.fortes.pl 17.10.04, 16:27
      Przyjmuje w budynku na rogu Warszawskiej i Przecznicy (to taka uliczka na
      wprost biurowca na Targowej).
      A co do samej Pani Doktor - jest rzeczywiście świetna. Może być uznana za wzór
      lekarza - kompetentna i dba o pacjentów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka