Gość: jurek
IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl
02.07.02, 12:33
Mpk mialo pretensje ze w zeszlym roku sprzedano bardzo malo biletów
całodniowych.Ja sie temu nie dziwie,bo oprocz punktów MPK tych biletów nigdzie
kupic nie moge.Przeciez to bez sensu.Ja zeby kupic taki bilet musze jechac
np.na Żytnia bo punkt na Grunwaldzkiej jest zamknniety i juz kasuje jeden bilet.
Czy tych biletów tak jak w innych miastach nie bedzie mozna nigdy kupic w
kioskach???