Dodaj do ulubionych

Marsz niepełnosprawnych w Kielcach

IP: *.mofnet.gov.pl 06.05.06, 08:33
"śmiej się z nami, a nie z nas" te sołowa bardzo zapadły w moich myślach
od wczoraj po marszu.Dajmy niepełnosprawnym godnie żyć, pomagajmy im
dyskretnie, bo oni naprawdę starają się być samodzielnymi , nie użalajmy
się nad nimi bo oni są szczęśliwi i pragną być akceptowanymi przez
społeczeństwo.Ten marsz to jest bardzo ważne wydarzenie w ich życiu i cieszą
się że byliście z nimi w tym dniu!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Gość Re: Marsz niepełnosprawnych w Kielcach IP: *.orange.pl 06.05.06, 10:43
      Szkoda tylko że władze naszego miasta przypominają sobie o niepelnosprawnych
      tylko przy okazji jakiegoś święta .
    • Gość: alfa Re: Marsz niepełnosprawnych w Kielcach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.05.06, 11:52
      ja juz swój procent oddałem dla niepełnosprawnych, i bede wspierał jak tylko
      bede mógł i ile będę młógł, zawsze
    • Gość: Tomek Brałem udział i cieszę się z jednego......, że IP: 82.139.11.* 06.05.06, 15:46
      zarówno osoby niepełnosprawne, jak i ich opiekunowie, przestali się wstydzić
      swej ułomności. A co do władz, nie jest zle i miejmy nadzieję, że będzie lepiej.
      Mowa oczywiście o władzach samorządowych!
    • Gość: OWI Zdjęcia z Obchodów... IP: *.slichoWice.pl 06.05.06, 17:21
      Zdjęcia z Obchodów Dnia Walki z Dyskryminacją można pobrać ze strony 146MB
      www.kielce.psouu.org.pl/download/obchody_dnia_walki_z_dyskryminacja_
      (www.kielce.psouu.org.pl).zip
      Istnieje mozliwosc nagrania zdjęc na CD w tej sprawie prosze o kontakt na e-
      mail pawel.lalewicz@kielce.psouu.org.pl
      • Gość: OWI Dobry adres zdjęć IP: *.slichoWice.pl 06.05.06, 17:43
        www.kielce.psouu.org.pl/download/
    • Gość: OWI Strona z galeria zdjęć IP: *.slichoWice.pl 06.05.06, 18:25
      galeria.kielce.psouu.org.pl/
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka