Gość: Uczestnicka marszu
IP: *.mofnet.gov.pl
06.05.06, 08:33
"śmiej się z nami, a nie z nas" te sołowa bardzo zapadły w moich myślach
od wczoraj po marszu.Dajmy niepełnosprawnym godnie żyć, pomagajmy im
dyskretnie, bo oni naprawdę starają się być samodzielnymi , nie użalajmy
się nad nimi bo oni są szczęśliwi i pragną być akceptowanymi przez
społeczeństwo.Ten marsz to jest bardzo ważne wydarzenie w ich życiu i cieszą
się że byliście z nimi w tym dniu!!!!!