09.01.03, 13:44
Kasienka jest super, ale czy nie dalo by się zrobić tak, aby transmitowała
obraz ciągle... a nie tylko robiła zdjęcia co miniute??

pozdrawiam
kostek
Obserwuj wątek
    • drs Re: kasienka 09.01.03, 15:55
      Kasienka jest super,ale czy na prawdę musi pokazywać/aktualnie jeden z
      brzydszych fragmentów ulicy Sienkiewicza/no bo przecież takim widokiem z kamery
      na pewno miasto wojewódzkie chwalic sie nie powinno.Jest tyle pieknych miejsc,a
      i choćby wyremontowane fragment Sienkiewki.Może mały plebiscycik nt.co powinna
      pokazywać kasienka?
      • Gość: Krissotto Re: kasienka IP: PROXY:* / 172.16.1.* 09.01.03, 17:41
        w 100% zgadam się z Tobą drs. Proponuję
        1) jak wspomniałeś -widok na wyremontowany fragment ulicy Sienkiewicza (każde
        takie zdjęcie mozna też opatrzyć krótkim tekstem -ku chwale obecnego
        prezydenta. Rotfl
        2)Miejski Plac Targowy -miło popatrzeć jak chłopcy wyciągają portfele... sad
        by true

        na poważnie -można umieścić kamerkę na rogu ulicy Sienkiewicza i Staszica, na
        stokach narciarskich, (od razu widać byłoby warunki śniegowe) w okolicach
        placu Wolności.
        Tylko pytanie kto by je tam umieścił... i na tym pytaniu poprzestaniemy chyba
        snuś jakże piękne marzenia o widoczkach z Kielc
      • maam Re: kasienka 09.01.03, 19:44
        drs napisał:

        > Kasienka jest super,ale czy na prawdę musi pokazywać/aktualnie jeden z
        > brzydszych fragmentów ulicy Sienkiewicza/no bo przecież takim widokiem z
        kamery
        >
        > na pewno miasto wojewódzkie chwalic sie nie powinno.Jest tyle pieknych
        miejsc,a
        >
        > i choćby wyremontowane fragment Sienkiewki.Może mały plebiscycik nt.co
        powinna
        > pokazywać kasienka?

        Kasieńka powinna założyć mini i pokazywać od czasu do czasu co-nieco :-)
      • kostek82 Re: kasienka 10.01.03, 02:47
        To jeśli już chcecie ogladać rożne sympatyczne miejsca w Kielcach to
        najciekawiej byloby skorzystać z tych kilkunastu (czy może już kilkudziesięciu)
        kamer policji :p Dlaczego tego jeszcze nia ma w internecie ?? Zróbmy
        kieleckiego big brothera :) ...i jeszcze możnaby na tym zarobić, kazdy
        podgladacz zaplacilby symboliczna sumke i kielecka policja mialaby kase na
        nastepne kamery, a co za tym idzie my czulibyśmy się bezpieczniej :)

        pozdrawiam
    • Gość: cvs Re: kasienka IP: *.proxy.aol.com 10.01.03, 03:32
      Kasienka nie powinna pokazywac zadnych fragmentow wojewodzkiego miasta.
      Wystarczy by zadarla kiecke i transmitowala widok tlumu rozdziawionych geb w
      niemym zachwycie.Mozna by zobaczyc co niektorych forumowiczow na zywo.cvs.
    • Gość: wokr Re: kasienka IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 10.01.03, 21:44
      Cze!
      :P
      ..---..
      ,' _____ `.
      / ,'__ _`. \
      : : / \/ \: : _..------.._
      : | \_o/\_o/| ; ,' `.
      \: ;/ __/________________\__
      `:. _ ,;' __,'______________________`.__
      >`==='< ___,-''_____ __ __ __ __ ``-.
      / \ | .<<wokr>>\ |(__) (__) (__) (__) )
      : | | : | '--------/ |________________________..-'
      | | | | .| 55,4-399,4 |____________________,'
      .|_|_____|_| | Pozdroovka |`-,-,--------.-.-'
      `^| |^' |____________|./ / .-\ \ .
      | | |-._ || . .
      .-.| | | .-. || ,--.._ _.---. _
      |_ | _|_ || _,' _ `-._ .--.
      _ (___|___)`-. _.||_ .-. .

      • Gość: wokr Re: kasienka IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 10.01.03, 22:06
        ( mam nadzieje ze teraz bedzie OK )

        . ..---------..
        . ,' __ __ `.
        . / , '__ __ `. \
        . : : / \ / \ : :
        . : | \_o/ \_o/ | ; _..--------------------.._
        . \: ;/ __/__________________\__
        . `:. __ ;' ,'______________________`.
        . >`======'< ____,-'________________________``-.
        . / wokr \ | .
        • Gość: wokr Re: kasienka IP: *.ostrowiec.dialup.inetia.pl 10.01.03, 22:06
          a niech to !!!!
    • Gość: Albi Re: kasienka IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 10.01.03, 22:31
      kostek82 napisał:

      > Kasienka jest super, ale czy nie dalo by się zrobić tak, aby transmitowała
      > obraz ciągle... a nie tylko robiła zdjęcia co miniute??
      >
      > pozdrawiam
      > kostek

      Aby móc oglądać obraz ciągle, tzn. na żywo musielibyśmy mieć o wiele
      wydajniejsze łącza. A pewno wszyscy tu obecni w większości korzystają z
      dobrodziejstwa jakim jest SDI. Zakładając, że na jedno SDI przypada kilka
      komputerów, to cieszmy się, że możemy w miarę oglądać te właśnie minutowe
      uatkualnienia, co czyni tą transmisję niejako On-line :-)
      A odnośnie innych miejsc pokazywanych w ten sposób chciałbym np. mieć podgląd
      na Kadzielnie, Park, o i wiele innych miejsc.
      Poczekamy zobaczymy.
      • drs Re: kasienka 11.01.03, 17:53
        Kamera nazywa sie kasienka i powinna pokazywać Sienkiewicza,ale niech to
        bedzie przynajmniej ten wyremontowany odcinek np.miedzy Dużą i Małą a nie
        obskurny deptak i obskurne kamienice wizawi redakcji GW.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka