Dodaj do ulubionych

Zmiany w zarządzie ZEORK

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 01:05
No pewnie Edgarowi show sie nie spodobal to Sylwek dostal po uszach
Obserwuj wątek
    • Gość: Jolanta Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 07:00
      Polska Partia ZEORK
      • Gość: monia Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 07:26
        Aż się boję, czy będzie światło w domach, gdy PiS już wszystkie stanowiska w
        ZEORKu obsadzi. Zawsze myślałam, że trzeba się znać na energetyce, by pracować
        w ZEORKu, tak jak trzeba się znać na medycynie, żeby być lekarzem. Teraz widzę,
        że trzeba być członkiem PiSu. To załatwia wszystko i daje nadprzyrodzone
        umiejętności.
        Releksja o produktach "chemii gospodarczej": jeśli są do wszystkiego, zazwyczaj
        są do niczego. Ale opakowanie jest obiecujące i krzykliwe.
    • Gość: meteor Zmiany w zarządzie ZEORK IP: 193.16.229.* 13.09.06, 07:49
      Pan Bania jest chory na punkcie wladzy. To taki paromiesieczny osobnik wpychany
      na stolek prezesa przez kolesiow. Pamietam, jak przed wepchnieciem Go na stolek
      prezesa ZEORK-u, ,,sztandarem,, ktorym wymachiwal w powietrzu byla funkcja
      wiceprezesa zarzadu Elektrowni Polaniec, tez zaledwie kilkumiesieczna. Nikt nie
      podawal skad wzial sie na tamtym stolku, jak dlugo ,,rzadzil,, i jakimi mogl
      sie pochwalic dokonaniami dla DOBRA Elektrowni. Byl to czlowiek z AWS,
      wyciagniety z brygady zabezpieczen elektrycznych Elektrowni (jak znany
      wszystkim Polakom ,,elektryk,,) przez kolesia z Zamoscia, ktorego AWS obsadzil
      na stolku Dyrektora Generalnego Elektrowni. Widac, ze te nawyki kolesiowskie to
      konik Pana Bani. PiS - opamietaj sie i filtruj ,,przebierancow,,.
    • Gość: kowalik stajnia Augiasza IP: 195.137.161.* 13.09.06, 12:40
      Zanim cokolwiek powiemy na temat prezesa Bani, należy zadać sobie pytanie cóż
      to za firma ten ZEORK. Więc jest to firma, która liczy sobie około 80 lat jest
      jedną z największych firm w naszym regionie, przepływy finansowe przekraczają
      miliard złotych. Jest to firma bardzo skostniała i hermetyczna jeżeli chodzi o
      pracowników a zwłaszcza o kadrę kierowniczą i członków Zarządu. Bez powiązań
      rodzinnych nie było szans aby znaleźć zatrudnienie w ZEORKu. Zarząd firmy ZEORK
      przetrwał wszystkie zakręty........ aż do teraz, znalazł się wreszcie ktoś kto
      mam nadzieję, że wyczyści tą stajnię Augiasza.
      Nie dziwią mnie takie artykuły, przecież wszyscy ci, których z takim trudem
      odrywa się od koryta, będą bardzo mocno kwiczeć, przecież ci tak głośno
      kwiczący mają powiązania z redaktorami, z działaczami politycznymi różnej
      maści, z wymiarem sprawiedliwości, a nawet z klerem, było odpowiednio wiele
      czasu i środków aby takie relację wypracować. Proszę sprawdzić dokładnie jak ta
      firma funkcjonuje, powszechnie mówi się, że każdy słup to prywatna firma, bo w
      istocie tak jest. Firma ZEORK służy tym wszystkim „prywaciarzom” do naganiania
      klientów, proszę sprawdzić ile przyłączeń realizuje ZEORK a ile „prywaciarze” A
      przecież „prywaciarze” to w 100 procentach pracownicy ZEORKu lub dla niepoznaki
      najbliżsi członkowie ich rodzin. Z tymi przyłączeniami to tylko jeden z
      przykładów.
      Dobry żart z tą krytyką poczynań działań prezesa Bani, przez związki
      zawodowe...... otóż prawda wygląda tak, owszem burzą się, a raczej burzy się
      jeden z przewodniczących organizacji związkowej działającej w ZEORKu, ponieważ
      prezes Bania rozgonił układ funkcjonujący w ośrodku w Sielpi, gdzie tenże
      pseudodziałacz niezłe lody kręcił (zresztą nie tylko lody, ale i panią
      kierowniczkę też). Proszę sprawdzić jaką kwotą rokrocznie ZEORK dotował ten
      ośrodek, proszę sprawdzić cóż to była za klientela w tym ośrodku a wtedy
      zrozumiecie to oburzenie „działacza”.
      • Gość: antymegawat Re: stajnia Augiasza IP: 82.139.9.* 13.09.06, 16:15
        Ludzie zywo interesujacy sie losami ZEORKu zapewne sladza nie tylko ten
        dzisiejszy temat i zapewne pamietaja wpisy "magawata".
        Ta sama osoba (prosze porownac sobie IP przy postach) podpisala sie tutaj
        nazwiskiem "Kowalik". A jak brzmi jej prawdziwe nazwisko?
        Wystarczy skojarzyc kilka faktow:
        1 - IP z ktorego pisze ta osoba 195.137.161.* to rodzina adresow z EC Kielce -
        wiec obecny pracownik tejze firmy
        2 - Jest to osoba znajaca ZEORK - prawdopodobnie dawny pracownik
        3 - Ma wyrazny zal do poprzedniego zarzadu a nawet do zwiazkow zawodowych - moze
        to byc osoba zwolniona w przykrych
        okolicznosciach i byc moze zwiazki na to pozwolily (poprzedni zarzad zwalnial
        sporadycznie i tylko z powaznych powodow wiec to
        zaweza krag naszych poszukiwan)
        4 - Na koniec ma wyrazny uraz do Sielpi o czym mozemy sie przekonac z postow tej
        osoby (ciekawe dlaczego)

        Kto to moze byc? Jak te fakty ladnie sie nam ukladaja w calosc - pracownicy
        ZEORK zapewne juz sie domyslaja.
        Info dla pozostalych: to biedny, urazony, wciaz kipiacy zloscia czlowieczek o
        ktorym nie warto dalej sie rozpisywac i ktorego
        posty mozna traktowac jedynie w kategorii kiepskiego zartu.
      • Gość: joga Re: stajnia Augiasza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.06, 19:45
        aż przykro czytać twoje brednie,jesteś pewnie nieudacznikiem i aż cię
        skręca,żeby komuś dołożyć i dać oczywiście tobie to koryto,ty dopiero byś
        porządził!!jestem przekonany,że jesteś z Samoobrony,bo język znany,chwyty
        również.Przez takich jak ty jest coraz gorzej w tym kraju!Lepiej trzebabyło się
        uczyć,a nie mieć teraz pretensji do ZEORK-u,że tam pracują ludzie
        wykształceni,profesjonaliści z dużym stażem pracy,bo to oni budowali od podstaw
        ten zakład.WEż SIę DO ROBOTY!!!!
    • Gość: kowalik stajnia Augiasza IP: 195.137.161.* 13.09.06, 12:40
      Zanim cokolwiek powiemy na temat prezesa Bani, należy zadać sobie pytanie cóż
      to za firma ten ZEORK. Więc jest to firma, która liczy sobie około 80 lat jest
      jedną z największych firm w naszym regionie, przepływy finansowe przekraczają
      miliard złotych. Jest to firma bardzo skostniała i hermetyczna jeżeli chodzi o
      pracowników a zwłaszcza o kadrę kierowniczą i członków Zarządu. Bez powiązań
      rodzinnych nie było szans aby znaleźć zatrudnienie w ZEORKu. Zarząd firmy ZEORK
      przetrwał wszystkie zakręty........ aż do teraz, znalazł się wreszcie ktoś kto
      mam nadzieję, że wyczyści tą stajnię Augiasza.
      Nie dziwią mnie takie artykuły, przecież wszyscy ci, których z takim trudem
      odrywa się od koryta, będą bardzo mocno kwiczeć, przecież ci tak głośno
      kwiczący mają powiązania z redaktorami, z działaczami politycznymi różnej
      maści, z wymiarem sprawiedliwości, a nawet z klerem, było odpowiednio wiele
      czasu i środków aby takie relację wypracować. Proszę sprawdzić dokładnie jak ta
      firma funkcjonuje, powszechnie mówi się, że każdy słup to prywatna firma, bo w
      istocie tak jest. Firma ZEORK służy tym wszystkim „prywaciarzom” do naganiania
      klientów, proszę sprawdzić ile przyłączeń realizuje ZEORK a ile „prywaciarze” A
      przecież „prywaciarze” to w 100 procentach pracownicy ZEORKu lub dla niepoznaki
      najbliżsi członkowie ich rodzin. Z tymi przyłączeniami to tylko jeden z
      przykładów.
      Dobry żart z tą krytyką poczynań działań prezesa Bani, przez związki
      zawodowe...... otóż prawda wygląda tak, owszem burzą się, a raczej burzy się
      jeden z przewodniczących organizacji związkowej działającej w ZEORKu, ponieważ
      prezes Bania rozgonił układ funkcjonujący w ośrodku w Sielpi, gdzie tenże
      pseudodziałacz niezłe lody kręcił (zresztą nie tylko lody, ale i panią
      kierowniczkę też). Proszę sprawdzić jaką kwotą rokrocznie ZEORK dotował ten
      ośrodek, proszę sprawdzić cóż to była za klientela w tym ośrodku a wtedy
      zrozumiecie to oburzenie „działacza”.
      • Gość: kielczanin Re: stajnia Augiasza IP: 212.160.196.* 13.09.06, 14:29
        czerwony nieudacznik Gierada już nie jednego na manowce wyprowadził ,pora i
        jego przewietrzyc z radnegi i dyrektora szpitala i tak niebawem będzie
      • Gość: alfa Re: stajnia Augiasza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.06, 14:44
        jezeli tak jest tom prokurator już tam jedzie
        chyba ze rodzina si,ega dalej
    • Gość: megadeth Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 15:33
      Zlikwidować część stołków w ZEORKU. Prąd będzie tańszy
      • Gość: joga Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.06, 19:48
        mam rację,że jesteś z Samoobrony,bo tylko ona może tak myśleć jak ty.
    • Gość: uświadomiony Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.tkdami.net 13.09.06, 16:03
      Ludzie zywo interesujacy sie losami ZEORKu zapewne sladza nie tylko ten dzisiejszy temat i zapewne pamietaja wpisy "magawata". Ta sama osoba (prosze porownac sobie IP przy postach) podpisala sie tutaj nazwiskiem "Kowalik". A jak brzmi jej prawdziwe nazwisko? Wystarczy skojarzyc kilka faktow:
      1 - IP z ktorego pisze ta osoba 195.137.161.* to rodzina adresow z EC Kielce - wiec obecny pracownik tejze firmy
      2 - Jest to osoba znajaca ZEORK - prawdopodobnie dawny pracownik
      3 - Ma wyrazny zal do poprzedniego zarzadu a nawet do zwiazkow zawodowych - moze to byc osoba zwolniona w przykrych okolicznosciach i byc moze zwiazki na to pozwolily (poprzedni zarzad zwalnial sporadycznie i tylko z powaznych powodow wiec to zaweza krag naszych poszukiwan)
      4 - Na koniec ma wyrazny uraz do Sielpi o czym mozemy sie przekonac z postow tej osoby (ciekawe dlaczego)
      Kto to moze byc? Jak te fakty ladnie sie nam ukladaja w calosc - pracownicy ZEORK zapewne juz sie domyslaja.
      Info dla pozostalych: to biedny, urazony, wciaz kipiacy zloscia czlowieczek o ktorym nie warto dalej sie rozpisywac i ktorego posty mozna traktowac jedynie w kategorii kiepskiego zartu.
      • Gość: monia Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 19:46
        Był już artykuł o PiSie i zasadach obsadzania stanowisk w IV RP:
        serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,3519486.html
        • Gość: jjjjj Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 22:19
          ble ble
          • Gość: jaga Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 15:19
            tylko tyle zrozumiałeś pisowcu????
    • Gość: ZEORK S.A. Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. IP: *.vf.pl 13.09.06, 22:50
      Skarżysko Kamienna, dnia 13 września 2006 r.



      Oświadczenie



      W związku z artykułem prasowym, który ukazał się w dniu 13 września 2006 r. w
      kieleckim wydaniu Gazety Wyborczej autorstwa pani redaktor Anny Roży pt. „
      Poleci za poparcie SLD? ”, informuję, że decyzję o przyznaniu wsparcia
      finansowego w kwocie 30 000 zł. na organizację koncertów w Kielcach i w Radomiu
      w ramach akcji charytatywnej ”Serca Dzieciom” organizowanej przez Wojewódzki
      Szpital Zespolony w Kielcach oraz redakcję ” Echa Dnia” podjęła jednogłośnie
      Rada Nadzorcza Zakładów Energetycznych Okręgu Radomsko Kieleckiego Spółka
      Akcyjna, obradująca w pełnym składzie przy udziale przedstawiciela Ministra
      Skarbu Państwa w oparciu o Statut spółki. Sugerowanie więc, że była to
      jednoosobowa decyzja Prezesa ZEORK S.A. , pana Sylwestra Bani jest nieprawdą.
      Ponadto w umowie sponsorskiej oraz w umowach z artystami, którzy wystąpili na
      koncertach zawarta była klauzula zakazująca wplatania treści politycznych w
      wystąpienia zaproszonych gości, a zwłaszcza osób prowadzących koncert. Był to
      podstawowy warunek zawarcia takiej umowy z naszej strony. Takie też były
      zapewnienia organizatorów.
      Słowa wypowiedziane przez pana Jana Gieradę były jasnym złamaniem tego warunku.
      Nie mniej jednak nieuprawnione jest sugerowanie, że nasza firma mogła w
      jakimkolwiek stopniu przeciwdziałać tej demonstracji. Wyrażamy ubolewanie, że
      pana Jan Gierada nie potrafił uszanować ani obowiązujących umów, ani danego ze
      swej strony słowa i wykorzystał koncert charytatywny na rzecz nachalnej agitacji
      politycznej. Oburza nas to w co najmniej takim samym stopniu ja Gazetę Wyborczą.
      Decyzja o wydatkowaniu tej kwoty podjęta została na podstawie analizy celów,
      jakim organizacja tej imprezy miała i ma służyć – pomocy dzieciom z ubogich
      rodzin w zakupie podręczników i pomocy szkolnych, a nie na podstawie
      przynależności bądź sympatii politycznych organizatorów. Dziwi nas to, że
      autorka materiału zdaje się tego nie rozumieć.
      Zdumiewające jest również podbudowywanie całej tezy artykułu anonimowymi
      wypowiedziami „ jednego ze związkowców” lub też „ jednego z działaczy PiS”. Tym
      bardziej, że przedstawiciel spółki wypowiedział się pod swoim nazwiskiem.
      Stawianie tezy, że „ jak dowiedzieliśmy się w Zeork-u” w najbliższym czasie ma
      pojawić się jakaś tajemnicza ”kontrola z Ministerstwa Skarbu” sugeruje co
      najmniej, że w spółce dzieje się źle, co nie potwierdza się ani w stanowisku
      Rady Nadzorczej ani w opiniach związków zawodowych działających w spółce. Nie
      może również być mowy o konflikcie pomiędzy prezesem Banią a związkami zawodowymi.
      Tak więc oceniając cały artykuł – teza się broni, zdrowy rozsądek i rzetelność
      dziennikarska – nie.




      Specjalista ds. PR

      Anna Szcześniak
      • Gość: Bodziec Re: Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. IP: 82.139.31.* 14.09.06, 01:20
        Dowodem na te tezy są sprawy w Urzędzie Pracy jakie wytoczyli niesprawiedliwie
        odwołani pracownicy. Dziennikarze zapewne mają dostęp do tych danych i
        najlepiej by było jakby też opudbikowali wszystko w szczegółach!!! A pozatym
        zasiegnijmy oceny ludzi ktorzy pracowali w elektrowni połaniec- jakim
        pracownikiem był pan przezes?( wtedy w-ce przezes) .
        • Gość: elektryk Re: Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.06, 17:50
          Rzeczywiście , szkoda że ludzie z Połańca nic nie piszą - a byłaby z tego niezła historia !!!
      • zniesmaczona9 Re: Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. 14.09.06, 09:48
        "Zdumiewające jest również podbudowywanie całej tezy artykułu anonimowymi
        wypowiedziami „jednego ze związkowców” lub też „jednego z działaczy PiS”. Tym
        bardziej, że przedstawiciel spółki wypowiedział się pod swoim nazwiskiem."

        Zdumiewające??? W ZEORK-u pod swoim nazwiskiem można wypowiadać jedynie
        pochlebstwa dla prezesa Bani i jego świty. Za krytykę działań Bani dostaje się
        wypowiedzenie o czym przekonał się jeden z naszych kolegów. Został zwolniony
        dyscyplinarnie za wypowiedź na forum gazeta.pl pod art. "Zachłanny jak PiS".
        Mnie wcale nie zdumiewa fakt że związkowiec pozostał anonimowy. Sama na jego
        miejscu poprosiła bym o anonimowość.

        A tak na marginesie - ciekawe dlaczego nie było i nie ma oświadczenia pod tamtym
        artykułem? Ten koncert to mała przypadkowa "wpadka" ale pozostałe zarzuty są o
        wiele poważniejsze. I na ich temat nikt nie pisze oświadczeń.
        • Gość: ksm Re: Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. IP: *.vf.pl 14.09.06, 19:50
          Wasz kolega okazał się zwyczajnie nielojalny w stosunku do swojej firmy. Nawet
          ptak nie sra do własnego gniazda, a on to zrobił. Tym bardziej , że wpisy
          zostały dokonane z komputera firmy w której pracuje. Co więcej - w godzinach
          pracy. Art. 52 Kodeksu Pracy - ciężkie naruszenie dyscypliny pracy. Ponadto -
          jeżeli krytykuje w słowach tak obraźliwych swojego szefa, to czego się spodziewa
          - awansu??? Jeżeli jest przekonany do tego co mówi, to niech podpisze się
          nazwiskiem a nie anonimowo rzuca kamieniami zza rogu. Będąc informatykiem
          powinien wiedzieć, że ustalenie adresu IP w serwerze firmowym zajmuje mniej
          więcej 30 sekund. Dostał alternatywę, źle wybrał a teraz żebra u związków żeby
          go broniły i żeby pozwolono mu odejść za porozumieniem stron. Jeżeli nie
          wiedział, że da się ustalić jego IP, to jest kiepskim informatykiem. A taki tym
          bardziej nie powinien odpowiadać za bezpieczeństwo firmy.
          • dede37 do ksm 15.09.06, 07:39
            Dlaczego ty nie podpisujesz sie tutaj swoim nazwiskiem? Co wiecej cytujesz na forum oświadczenie zarządu (skąd je posiadasz?) nie zaznaczając że to cytat - czyli podałeś się za Annę Szcześniak.
      • redakcja_kielce Odpowiedź redakcji na ośw. ZEORK-u 14.09.06, 09:58
        Od autora:
        Pisząc tekst, opierałam się na wiarygodnych źródłach, mających sporą wiedzę na
        temat tego co dzieje się w spółce Skarbu Państwa ZEORK. A moi informatorzy mają
        prawo do anonimowości.
        Twierdzi Pani, że sytuacja w spółce jest dobra i nie ma konfliktu między
        prezesem spółki a związkami. Mam inną wiedzę na ten temat. Opieram ją na
        relacji właśnie członków związków zawodowych. Zarzucanie mi braku rzetelności
        uważam więc za, delikatnie mówiąc, nieuprawnione.
        Oczywiście życzyłabym sobie, żeby sytuacja spółki była jak najlepsza. Przecież
        ZEORK jest spółką Skarbu Państwa i decydując o sposobie zarządzania, decydują
        Państwo o wydawaniu również moich pieniędzy.
        Anna Roży
        • Gość: zeork Re: Odpowiedź redakcji na ośw. ZEORK-u IP: 82.139.28.* 15.09.06, 07:05
          Pani Aniu
          Bardzo dziękujemy za ten artykuł. Musi Pani wiedzieć że przeczytali go wszyscy
          w Zeorku. Szkoda tylko, że prezesowi się dostało nie za to co wyczynia w
          firmie, ale za polityczne fopa na jakimś koncercie zafundowane przez innego
          politycznego oszołoma. Co jasno ilustruje w jakim kraju żyjemy i kto tu rządzi.
          Uśmiałem się ze stanowiska Pana Barańskiego, który chce załatwić sprawe we
          własnym gronie - chyba rodzinnym bo prezes Bania zatrudnił niedawno w Zeork
          jego syna jako szefa Biura Zarządu czyli szefa naszych PRowców tak dumnie sie
          tu wypowiadających. Pan Barański będzie musiał zaczekać jak jego syn wróci z
          zagranicznej wycieczki na którą wraz z nowymi kolegami z pisu pojechali na
          koszt firmy. To sie nazywa "misja gospodarcza" he he he
        • psycholognistykutas Re: Odpowiedź redakcji na ośw. ZEORK-u 15.09.06, 21:03
          "Zarzucanie mi braku rzetelności uważam więc za, delikatnie mówiąc, nieuprawnione."

          Ha ha ha! Bardzo dobre pani Roży. Posługiwanie się takim sposobem rozumowania,
          wedle którego nieważne czy ktoś coś ukradł, czy też jego okradziono, ważne, że
          był w kradzież zamieszany jest wg pani jak najbardziej rzetelne i uprawnione.
          ZEORK współfinansował akcję charytatywną, na którą w brudnych buciorach wlazł
          cham Gierada i zaczął wygłaszać swoje burackie przemówienia. I z tego wydarzenia
          pani wysmaża artykuł, w którym na siłę próbuje pani dopieprzyć ZEORK-owi
          właśnie. Ten rodzaj rzetelności nazwałbym raczej rzetelnością inaczej.
          Pomijam już ten wielce skomplikowany fakt, iż decyzja o mecenacie zapadła
          głosami czteroosobowego zarządu spółki, a następnie została zatwierdzona przez
          pięcioosobową radę nadzorczą, a nie została podjęta przez prezesa Banię
          jednoosobowo, bo to zapewne przekracza pani możlwości poznawcze. Ot, taka to
          właśnie rzetelność, polecam sobie "wyguglać" definicję tego terminu, bo
          zapewniam panią, że jej pani nie zna.
          Jeśli się chce pisać o władzy i jej nadużyciach, to radziłbym pamiętać, że każda
          władza deprawuje etc. Problem w tym, że czwarta też pani dziennikarko.
          • Gość: jaga Re: Odpowiedź redakcji na ośw. ZEORK-u IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 16:50
            psycho...kutas nie wiesz o czym piszesz na twoja władza robi same nadużycia
            powinieneś to wiedzieć słyszałam nie raz burackie przemówienia twojej władzy,a
            artykół jest raczej (wedłóg mnie)delikatny.Myślę,że pani redaktor jeszcze opisze
            was tak jak na to zasługujecie
    • Gość: Bodziec Zmiany w zarządzie ZEORK IP: 82.139.31.* 14.09.06, 01:07
      Za takie rzeczy pan przezes powinien zostać w trybie natychmiastowym usunięty z
      stanowiska i partii. To jest SKANDAL!!! CHAMSTWO!!! co pan przezez wyczynia.
      Np. zatrudnia osoby ktore nie mają wyksztalcenia elektrychnego, a nawet
      technicznego i te osoby mają wyższe płace niż przacowonicy na tym samym
      stanowisku. To jest Parodnia usuwać ludzi z doświadczeniem i na ich miejsca
      przyjmować swoich "kumpli". P.S do redaktorow: Zainteresujcie sie przeszłością
      pana prezesa Bani, np. jakim był pracownikiem jako w-ce przezez elektrowni
      Połaniec?
      • duppello Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 14.09.06, 01:44
        Może lepiej nic nie pisz, bo się kompromitujesz... A jeśli piszesz (i to w
        takiej sprawie), nie popełniaj błędów. Bo to żenująco wygląda.
        Kto z PiSu wie, dlaczego świeci się światło? :)
        • duppello Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 14.09.06, 01:45
          Czekam na odpowiedzi:).
          • Gość: pisuar Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: 82.139.9.* 14.09.06, 08:37
            światło się świeci bo naciska sie taki przycosk na scianie (zapomnialem jak sie
            on nazywa)
    • Gość: Kielczanin Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.aster.pl 14.09.06, 09:43
      Byłem na koncercie. Wszystko było fajne. Wziąłem żonę, bo dostaliśmy dwa bilety
      z zakłądu energetycznego. Cieszyłem się bo dawno albo nigdy ZEORK nie robił
      takich fajnych rzeczy. Cieszyłem się jak słyszałem reklamy w radiu i oglądałem
      plakaty - i widziałęm logo mojej firmy dla której pracuję tyle lat. Byłem dumny
      że to moja firma. Nawet z sasiadami rozmawiałem i mówiłem, no widzicie to ja
      tam pracuję a teraz to my kupujemy dla dzieci podręczniki, wyprawki. Byłem
      dumny. Poszedłem na koncert, widziałem kolegów i koleżanki. Siedzieli i też się
      cieszyli. Chyba czuli to co ja - nareszcie jakoś tak nowocześnie, nareszcie
      jakoś tak na poziomie, taka duża firmy nigdy wczesniej nie angazowała się a
      teraz jak bank albo firma ubezpieczeniowa, fajnie mi się zrobiło. Cieszyłęm się
      że doganiamy wszystkich którym się już te rzezcy nawet znudziły a my
      startujemy. Piękny cel - biedne dzieci, znam taką jedną dziewczynkę - mieszka
      obok a że wiedziała że jestem z ZEORK bo zcasem podwozi mnie służbowy samochód -
      skojarzyła nazwę i przychodzi do mnie i mówi "Prose Pana a dostanę tes piórnik
      od was" - razem z zona ten piórnik kupiliśmy za własne pieniądze po koncercie -
      bo Pan dyrektor szpitala wojewódzkiego wylał na takie dzieci pomyje. Mało tego
      zaszczycił je zaproszonym gościem VIPem Panem Długoszem, przestepcą. Czy są
      jakieś granice przyzwoitości? Czy istnieje jakaś siła sprawcza która może
      rzezcywiście znaleźć tę sprawiedliwość. Nie widziałem nigdy prezesa Bani, nie
      wiem jaki jest, nie wiem co robił, i z kim jada ale wiem jedno dał wiele
      usmiechu dzieciom i dał mi moje pięć minut w całej mojej karierze w ZEORK -
      pięc minut dumy że jestem pracownikiem ZEORK. Z opini pracowników wiem że
      Prezes bania wojuje ze złodziejstwem w firmie, że ma w zarządzie 2 członków z
      opcji SLD, że Rada Nadzorcza nic do tej pory nie zrobiła aby mógł normalnie
      zarzadzać, Rada z kolei hm czyżby od Ministra Skarbu Jasińskiego który należał
      do PZPR. Teraz może trochę o PiS. Zastanawia mnie dlaczego już tak źle się
      dzieje że w tej partii swój swojego gryzie. Kto to jest? Kim jest ten człowiek
      który niszczy dorobek tylu lat starń i pracy? Czy Minister Gosiewski wyraził
      zgodę na to aby ten ktoś obnosił się stwierdzeniem że ten jest jego drugim
      ojcem? Tak słyszałem, takie słuchy chodzą na "mieście". A ja ciagle widzę tę
      dziewczynkę i to "prose pana... cy ja dostanę piórnik?". Nikt nie mógł
      przewidzieć co zrobi człowiek ze swoją karierą w szpitalu, z pewnością zrobił
      tak że SLD wyszło na bezdusznych prostaków z odcieniem obrzydliwego
      sadopedofilstwa, pan dyrektor szpitala na człowieka który powinien być
      odsunięty nie tylko przez SLD ale i władze od rządzenia szpitalem, bo coś mi
      się wydaje że dzieli tak samo pacjentów w szpitalu na swoich i obcych ze
      szczególnym uwzględnieniem dzieci. Coś strasznego. Skoro było zapewnienie Echa
      i stosowne klauzule w umowach o nieupolitycznianiu akcji charytatywnej, moge
      tylko wywnioskować jedno - nie mam ulubionej partii, nie jestem działaczem
      żadnej partii, ale stwierdzam jedno na dzień dzisiejszym prędzej zapisze się do
      PiS albo zagłosuję na tak kadzonych PiSowców niźli na SLD. I obwieszczam -
      takie zdanie dzieli ze mna już na dzien dzisiejszy większość pracowników ZEORKu
      plus moi sąsiedzi, plus rodzice tej dziewczynki " prose pana .... cy piórnik
      tes dostanę". Jak już pan dyrektor zaczął tę wojenkę to niech się liczy z tym
      że może i 1 ofiarą będzie ten który powinien dostać laury ale kolejne ofiary
      będą też liczne na szczęscie po stronie właściwej. Tak to widzę. Jakże
      oszczercze jest stwierdzenie Pani redaktor że kontrola Skarbu itd. Czy ktoś się
      zastanowił dla kogo ta pani pracuje? Dlaczego takie farmazony pisze? Do akcji
      włączyły się Targi Kielce i AMIRR - dlaczego nikt nie kieruje żadnego ale do
      tychże? dlaczego pani Anna Roży autorka niniejszego artykułu jest taka nie
      ludzka? Jak można tak zmieszać z błotem akcję charytatywną choćby diabeł tam
      karty rozdawał? Kim jest ta Pani - czy ona ma dzieci? Czy to jest w ogóle
      człowiek? Kto to jest? "Prose pana ... cy dostanę piórnik?" Dziś wiem jaka jest
      odpowiedz, nie dostaniesz - sam ci go kupię, bo jakaś dziennikarka - może nawet
      matka, eksperymentuje na dzieciach. Myslę że etyka dziennikarska powinna się
      zająć nie tylko Panią Roży ale też redaktorem naczelnym w Kielcach. Bo to czego
      się dopuścili to gwałt, gwałt, gwałt. Takich rzezcy się nie robi bo są rzezcy
      święte których się nie tyka - między innymi są to dzieci. Wobec powyższego
      Jestem dumny że jestem pracownikiem ZEORK, jestem dumny że moim prezesem jest
      człowiek który nie tylko zarządza firmą ku zadowoleniu ogromnej rzezszy
      pracowników ale też pomaga dzieciom bez względu na to co inni powiedzą. Przykro
      mi że niestety jako największa firma w regionie nie oszczedzono ZEORKu od
      gierek politycznych przed 11 listopada, przykro mi że siły SLD chca zniszczyć
      Prezesa szczując swoich na swojego aby tego odwołać aby zarząd juz bez Pana
      Bani mógł zapanować i zasponsorować wybory samorządowe. Kto z PiSu umówił się z
      Panią Roży? Kto z PiSu zaszczuł Banię? Kto w PiSie kieleckim kopie pod PiSem?
      dlaczego dyrektorem szpitala jest człowiek chory psychicznie? dlaczego nawet
      jego komentarz do oświdczenia ZEORKu tchnie nienawiścią do Prezesa Bani?
      Dlaczego ten człowiek jest dyrektorem szpitala czyli placówki która ma pomagac
      ludziom skoro człowiek ten nawet jak mówi to niszczy zdrowie nie tylko osób
      których nienawidzi ale tez czytelników, dzieci, i zapewne swoich pracowników.
      Tu nie chodzi o kto jest z jakiej partii tu chodzi o smak. A smak jest taki że
      dzieci dziękują Prezesowi Bani i dzieci odsuwają się od Pana Gierady dyrektora
      sziptala wojewódzkiego w Kielcach. Grzęźniecie we własnym błotku panowie z SLD,
      tyle tylko że tym razem błotko ma odcień quasi-pedofilski. Bardzo modny temat.
      Życze Wam abyście wyborów samrządowych nie wygrali, mało tego przegrali z
      kretesem, mam nadzieję że nasze dzieci już o to się postarają "Prose pana a cy
      dostanę tes piórnik...?"
      • de_red Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 14.09.06, 10:04
        Drogi "długoletni pracowniku" - akcje harytatywne ZEORK wspiera od bardzo dawna
        - nie jest to pierwszy i jedyny przypadek. Czyżbyś o tym nie pamietał? A to, że
        władzom PiSu nie spodobało się że ZEORK był sponsorem tejże imprezy to nie wina
        pani Anny Roży - i swoje żale czy pretensje powinieneś keirować w trochę inna
        stronę. Jestem przekonany że pani redaktor jest bardzo zadowolona z faktu że
        ZEORK sponsorował na tak szczytny cel.
        Zapewne czytałeś powyższe wpisy łącznie z oświadczeniem zarządu - w oświadczeniu
        jest wyraźnie napisane że decyzji o sponsorowaniu nie należy przypisywać
        wyłacznie prezesopwi Bani. Dlatego dziwi mnie skąd te głebokie ukłony w tamtym
        kierunku i jednoczesna krytyka pozostałych członków zarządu. Czyżby szanowny
        "dlugoletni pracownik" był mało obiektywny w ocenach?

        PS. a piórnik trzeba było kupić dziewczynce dużo wcześniej skoro mieszka tuż
        obok - a nie czekać żeby dziecko wyprosiło go na koncercie
      • Gość: zs Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.215.219.81.static.kielce.msk.pl 14.09.06, 16:24
        prose pana cy pan jest zdrwy na głowe?
      • baba53 Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 15.09.06, 12:10
        Coś Kielczaninie wpadłeś w zadume iz tam pracujesz i jesteś dumny zaś nie
        dopuszczasz myśli iż nie tylko Twó ukochany zakład sponsoruje dzieci.Jest wiele
        małych firm które daja im wiele nie afiszujac sie ,ja reprezentuję taka firmę
        i nie uważam za stosowne dyktować waruków oraganizatorom tego rodzaju imprez.
        Uważam iz dajac zgadzam sie na ich warunki.
        Jestem pełna podziwu dla Twojej bałwochawalczej pisaniny o swoim zakładzie i
        swoim prezesie, wynika z tego ni więcej ni mniej iz lizanie pewnej części ciała
        jest Ci miłe.
        A co do Twojego świetnego zakładu to nie mam o nim dobrego zdania gdyż:
        -chcac podłaczyć się do Waszych lini to muszę chodzić na kolanach i po prośbach
        by jasnie Pan urzędnik był miły i pozwolił w jak najkrótszym terminie
        przyłączyć sie do sieci
        -ile czasu jeszcze mieszkańcy miast i wsi będą inwestować własne srodki
        w strukturę zasilań a potem je nieodpłatnie przekazywać ZE ?
        -czemu zakład jako mieniaca sie firma certyfikatami i innymi dyplomami nie chce
        inwestować we własne gospodarstwo/vide tereny na południe od Kielc/ i nie chce
        tym pozyskiwać nowych klientów ?Widać iz lepiej siedzieć na tym co sie ma
        i zjadać własny ogon ./w mieście Kielce sa dzielnice w których "należy" we
        własnym zakresie uporzadkować elementy sieci energetycznej by móc uzyskać
        zgodę na podłaczenie/
        -kiedy linie zasilajace nasze domy będą chowane w ziemie jak na zachodzie i
        pajęczynki znikną z naszego otoczenia?
        -czemu jak dotad nie udało sie zmodernizować linii zasilajacej Suków od strony
        Browaru by wyeliminować zaniki napięcia przy większych wiatrach ?
        -kiedy zostanie zrobiony przeglad latarni-słupów oświetleniowych w mieście
        /stan techniczny niektórych przyłaczy woła o pomstę do nieba/?
        -kiedy zostaną obciete gałęzie zachaczajace o przewody ?

        I takich pytań jest ......
        -

        -
        patrz w przyszłość bo o przeszłośći IPN da wykładnię !
      • Gość: jaga Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 15:16
        jesteś tylko kielczaninem ,bo o ZEORKU nic nie wiesz(A DLACZEGO WOZI CIE CZASAMI
        SAMOCHOD SłUżBOWY?)TEGO PEWNIE SAM NIE WIESZ
    • Gość: Miechów pozdrawia Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.aster.pl 15.09.06, 08:03
      Ale z innych spółek dystrybucyjnych też pojechali za granicę bo to organizowane
      jest przez Ministerstwo Gospodarki a tematyka jest taka że tylko biuro zarządu
      i inwestycje. O ile wierzyć temu co ludzie mówią to Kwiecień exprezes - był w
      Irkucku w zeszłym roku właśnie na takim sympozjum, w tym roku jest kontynuacja
      i to uczestnictwo to jakby troszke mus za zeszły rok. nawet z małopolski
      pojechali i paru innych, jak juz ktoś wciąga w to pis to już grubo przesadza bo
      tak się skałada że jakby Kwiecien nie pojechał to i w tym roku nikt by nie
      jechał pewnie. No ale jak się nie wie to trudno o obiektywna ocenę.
      • Gość: zeork Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: 82.139.28.* 15.09.06, 21:04
        Kamufljesz się kielczaninie ale z wiedzą to raczej u ciebie nie najlepiej chyba
        to u was pisuarów norma.
        Wiem że masz problemy z precepcją więc postaram sie napisać prosto tak żebyś
        mógł zrozumieć:
        1. Seminarium ma tytuł: "Misja gospodarcza połączona z udziałem w
        Międzynarodowym Forum Państw WNP" (WNP - Współnota Niepodległych Państw" od 10 -
        15.09 Kijów, Jałta Ukraina
        2. Tematyka: Energetyka, Górnictwo, Gazownictwo, Branża paliwowa,Budowa Maszyn
        Ciężki Przemysł
        -. Kompleks Paliwowo-Energetyczny Państw WNP
        -. Rynek Energetyczny Ukrainy
        -. Energia Jądrowa
        -. Węgiel Państw WNP
        -. Ropa Naftowa i Gaz Państw WNP
        3. Koszt: 7720 + vat koszty konferencji + wydatki na miejcu - od osoby
        4. Uczestnicy: FORUM ENERGETYCZNE UKRAINY organizowane jest w Jałcie już po raz
        VI. Każdego roku przedsięwzięcie przyciąga coraz więcej uczestników z wielu
        państw m.in. z: Rosji, USA, Białorusi, Ukrainy, Francji, Polski, Gruzji,
        Wielkiej Brytanii, Litwy, Kazachstanu, Kirgizji i Chin.

        Polskę na forum będzie reprezentował Radca przy ministrze gospodarki i ...
        wysłannicy ZEORK: Pan Barański Szef Biura Zarządu może to i dumnie brzmi ale
        jego głównym zadaniem jest oraganizacja prac zarządu i nadzór nad PR, a nie
        strategia współpracy z Ukarainą, której zresztą nie ma bo Spółka nie ma
        kontraktów zagranicznych i nigdy nie miała i nie będzie bo nie ma takich
        możliwości. Zatrudniony od 2 miesięcy w ZEORK to tej pory nie poznał nawet
        struktury ogranizacyjnej i ma nas reprezentować przy "energetycznym okrągłym
        stole" na poziome międzynarodowym. Drugi uczestnik Pan Piwko desygnowany przez
        prezesa do stworzenia biura zamówień publicznych, które do tej pory nie
        powstało. To cały jego związek z inwestycjami, jak usłyszał ile regulacji
        prawnych powinien znać żeby to sie biedak załamał.

        Teza że muszą jechać bo był tam wcześniej poprzedni prezes jest żenująca.

        Reasumujmy: Pojechali sobie Panowie na wycieczke za około 10 tyś od osoby (to
        realne pełne koszty) na 5 dni za granicę kompletnie bez merytorycznego sensu bo
        co prawda forum jest energetyczne ale na poziomie nie przystającym do potrzeb
        firmy (może w przyszyłm roku pojadą na Forum G8 do Davos). To że obaj są z Pisu
        i kumple prezesa to pewnie przpadek.

        Pozdrowienia ze Skarżyska
        • Gość: enet Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 21:47
          wszystko to takie niesmaczne, bardzo niesmaczne, szkodzi wszystkim
        • Gość: feru Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 22:04
          po co takie rzeczy pisac. Zawsze jezxdzili i jexdzic beda bo poznawac
          energetyke w innych krajach trzeba. Nie mozna sie zamknac w skorupie ZEORK.
          Zreszta skoro mozna bylo jexzdzic do Irkucka, a nawet mur chinski ogladac czy
          tez Egipt (co nie uwazam za cos złego) pare lat temu to czemu nie poznawac
          energetyki Ukrainy - przyszlego czlonka UE
          • elektryk44 Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 18.09.06, 00:18
            Panowie z 2-mies stażem niech lepiej najpierw poznają energetykę w Polsce a
            potem jak bedą mieli jako-taką wiedzę na ten temat mogą zacząć myśleć o
            wymianie doświadczeń z innymi. Inaczej to jest farsa. Wszyscy dokładnie to o
            tym wiemy i nie da sie znaleźć (nawet na siłę) racjonalnego wytłumaczenia na
            taki wyjazd akurat dla tych dwóch panów za tak ogromne pieniądze.
            • Gość: emeryt Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 17:16
              A czy zeork to był kiedyś zeow ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka