Gość: gienek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 01:05 No pewnie Edgarowi show sie nie spodobal to Sylwek dostal po uszach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jolanta Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 07:00 Polska Partia ZEORK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 07:26 Aż się boję, czy będzie światło w domach, gdy PiS już wszystkie stanowiska w ZEORKu obsadzi. Zawsze myślałam, że trzeba się znać na energetyce, by pracować w ZEORKu, tak jak trzeba się znać na medycynie, żeby być lekarzem. Teraz widzę, że trzeba być członkiem PiSu. To załatwia wszystko i daje nadprzyrodzone umiejętności. Releksja o produktach "chemii gospodarczej": jeśli są do wszystkiego, zazwyczaj są do niczego. Ale opakowanie jest obiecujące i krzykliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meteor Zmiany w zarządzie ZEORK IP: 193.16.229.* 13.09.06, 07:49 Pan Bania jest chory na punkcie wladzy. To taki paromiesieczny osobnik wpychany na stolek prezesa przez kolesiow. Pamietam, jak przed wepchnieciem Go na stolek prezesa ZEORK-u, ,,sztandarem,, ktorym wymachiwal w powietrzu byla funkcja wiceprezesa zarzadu Elektrowni Polaniec, tez zaledwie kilkumiesieczna. Nikt nie podawal skad wzial sie na tamtym stolku, jak dlugo ,,rzadzil,, i jakimi mogl sie pochwalic dokonaniami dla DOBRA Elektrowni. Byl to czlowiek z AWS, wyciagniety z brygady zabezpieczen elektrycznych Elektrowni (jak znany wszystkim Polakom ,,elektryk,,) przez kolesia z Zamoscia, ktorego AWS obsadzil na stolku Dyrektora Generalnego Elektrowni. Widac, ze te nawyki kolesiowskie to konik Pana Bani. PiS - opamietaj sie i filtruj ,,przebierancow,,. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kowalik stajnia Augiasza IP: 195.137.161.* 13.09.06, 12:40 Zanim cokolwiek powiemy na temat prezesa Bani, należy zadać sobie pytanie cóż to za firma ten ZEORK. Więc jest to firma, która liczy sobie około 80 lat jest jedną z największych firm w naszym regionie, przepływy finansowe przekraczają miliard złotych. Jest to firma bardzo skostniała i hermetyczna jeżeli chodzi o pracowników a zwłaszcza o kadrę kierowniczą i członków Zarządu. Bez powiązań rodzinnych nie było szans aby znaleźć zatrudnienie w ZEORKu. Zarząd firmy ZEORK przetrwał wszystkie zakręty........ aż do teraz, znalazł się wreszcie ktoś kto mam nadzieję, że wyczyści tą stajnię Augiasza. Nie dziwią mnie takie artykuły, przecież wszyscy ci, których z takim trudem odrywa się od koryta, będą bardzo mocno kwiczeć, przecież ci tak głośno kwiczący mają powiązania z redaktorami, z działaczami politycznymi różnej maści, z wymiarem sprawiedliwości, a nawet z klerem, było odpowiednio wiele czasu i środków aby takie relację wypracować. Proszę sprawdzić dokładnie jak ta firma funkcjonuje, powszechnie mówi się, że każdy słup to prywatna firma, bo w istocie tak jest. Firma ZEORK służy tym wszystkim „prywaciarzom” do naganiania klientów, proszę sprawdzić ile przyłączeń realizuje ZEORK a ile „prywaciarze” A przecież „prywaciarze” to w 100 procentach pracownicy ZEORKu lub dla niepoznaki najbliżsi członkowie ich rodzin. Z tymi przyłączeniami to tylko jeden z przykładów. Dobry żart z tą krytyką poczynań działań prezesa Bani, przez związki zawodowe...... otóż prawda wygląda tak, owszem burzą się, a raczej burzy się jeden z przewodniczących organizacji związkowej działającej w ZEORKu, ponieważ prezes Bania rozgonił układ funkcjonujący w ośrodku w Sielpi, gdzie tenże pseudodziałacz niezłe lody kręcił (zresztą nie tylko lody, ale i panią kierowniczkę też). Proszę sprawdzić jaką kwotą rokrocznie ZEORK dotował ten ośrodek, proszę sprawdzić cóż to była za klientela w tym ośrodku a wtedy zrozumiecie to oburzenie „działacza”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antymegawat Re: stajnia Augiasza IP: 82.139.9.* 13.09.06, 16:15 Ludzie zywo interesujacy sie losami ZEORKu zapewne sladza nie tylko ten dzisiejszy temat i zapewne pamietaja wpisy "magawata". Ta sama osoba (prosze porownac sobie IP przy postach) podpisala sie tutaj nazwiskiem "Kowalik". A jak brzmi jej prawdziwe nazwisko? Wystarczy skojarzyc kilka faktow: 1 - IP z ktorego pisze ta osoba 195.137.161.* to rodzina adresow z EC Kielce - wiec obecny pracownik tejze firmy 2 - Jest to osoba znajaca ZEORK - prawdopodobnie dawny pracownik 3 - Ma wyrazny zal do poprzedniego zarzadu a nawet do zwiazkow zawodowych - moze to byc osoba zwolniona w przykrych okolicznosciach i byc moze zwiazki na to pozwolily (poprzedni zarzad zwalnial sporadycznie i tylko z powaznych powodow wiec to zaweza krag naszych poszukiwan) 4 - Na koniec ma wyrazny uraz do Sielpi o czym mozemy sie przekonac z postow tej osoby (ciekawe dlaczego) Kto to moze byc? Jak te fakty ladnie sie nam ukladaja w calosc - pracownicy ZEORK zapewne juz sie domyslaja. Info dla pozostalych: to biedny, urazony, wciaz kipiacy zloscia czlowieczek o ktorym nie warto dalej sie rozpisywac i ktorego posty mozna traktowac jedynie w kategorii kiepskiego zartu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joga Re: stajnia Augiasza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.06, 19:45 aż przykro czytać twoje brednie,jesteś pewnie nieudacznikiem i aż cię skręca,żeby komuś dołożyć i dać oczywiście tobie to koryto,ty dopiero byś porządził!!jestem przekonany,że jesteś z Samoobrony,bo język znany,chwyty również.Przez takich jak ty jest coraz gorzej w tym kraju!Lepiej trzebabyło się uczyć,a nie mieć teraz pretensji do ZEORK-u,że tam pracują ludzie wykształceni,profesjonaliści z dużym stażem pracy,bo to oni budowali od podstaw ten zakład.WEż SIę DO ROBOTY!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kowalik stajnia Augiasza IP: 195.137.161.* 13.09.06, 12:40 Zanim cokolwiek powiemy na temat prezesa Bani, należy zadać sobie pytanie cóż to za firma ten ZEORK. Więc jest to firma, która liczy sobie około 80 lat jest jedną z największych firm w naszym regionie, przepływy finansowe przekraczają miliard złotych. Jest to firma bardzo skostniała i hermetyczna jeżeli chodzi o pracowników a zwłaszcza o kadrę kierowniczą i członków Zarządu. Bez powiązań rodzinnych nie było szans aby znaleźć zatrudnienie w ZEORKu. Zarząd firmy ZEORK przetrwał wszystkie zakręty........ aż do teraz, znalazł się wreszcie ktoś kto mam nadzieję, że wyczyści tą stajnię Augiasza. Nie dziwią mnie takie artykuły, przecież wszyscy ci, których z takim trudem odrywa się od koryta, będą bardzo mocno kwiczeć, przecież ci tak głośno kwiczący mają powiązania z redaktorami, z działaczami politycznymi różnej maści, z wymiarem sprawiedliwości, a nawet z klerem, było odpowiednio wiele czasu i środków aby takie relację wypracować. Proszę sprawdzić dokładnie jak ta firma funkcjonuje, powszechnie mówi się, że każdy słup to prywatna firma, bo w istocie tak jest. Firma ZEORK służy tym wszystkim „prywaciarzom” do naganiania klientów, proszę sprawdzić ile przyłączeń realizuje ZEORK a ile „prywaciarze” A przecież „prywaciarze” to w 100 procentach pracownicy ZEORKu lub dla niepoznaki najbliżsi członkowie ich rodzin. Z tymi przyłączeniami to tylko jeden z przykładów. Dobry żart z tą krytyką poczynań działań prezesa Bani, przez związki zawodowe...... otóż prawda wygląda tak, owszem burzą się, a raczej burzy się jeden z przewodniczących organizacji związkowej działającej w ZEORKu, ponieważ prezes Bania rozgonił układ funkcjonujący w ośrodku w Sielpi, gdzie tenże pseudodziałacz niezłe lody kręcił (zresztą nie tylko lody, ale i panią kierowniczkę też). Proszę sprawdzić jaką kwotą rokrocznie ZEORK dotował ten ośrodek, proszę sprawdzić cóż to była za klientela w tym ośrodku a wtedy zrozumiecie to oburzenie „działacza”. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kielczanin Re: stajnia Augiasza IP: 212.160.196.* 13.09.06, 14:29 czerwony nieudacznik Gierada już nie jednego na manowce wyprowadził ,pora i jego przewietrzyc z radnegi i dyrektora szpitala i tak niebawem będzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alfa Re: stajnia Augiasza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.06, 14:44 jezeli tak jest tom prokurator już tam jedzie chyba ze rodzina si,ega dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: megadeth Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 15:33 Zlikwidować część stołków w ZEORKU. Prąd będzie tańszy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joga Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.06, 19:48 mam rację,że jesteś z Samoobrony,bo tylko ona może tak myśleć jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uświadomiony Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.tkdami.net 13.09.06, 16:03 Ludzie zywo interesujacy sie losami ZEORKu zapewne sladza nie tylko ten dzisiejszy temat i zapewne pamietaja wpisy "magawata". Ta sama osoba (prosze porownac sobie IP przy postach) podpisala sie tutaj nazwiskiem "Kowalik". A jak brzmi jej prawdziwe nazwisko? Wystarczy skojarzyc kilka faktow: 1 - IP z ktorego pisze ta osoba 195.137.161.* to rodzina adresow z EC Kielce - wiec obecny pracownik tejze firmy 2 - Jest to osoba znajaca ZEORK - prawdopodobnie dawny pracownik 3 - Ma wyrazny zal do poprzedniego zarzadu a nawet do zwiazkow zawodowych - moze to byc osoba zwolniona w przykrych okolicznosciach i byc moze zwiazki na to pozwolily (poprzedni zarzad zwalnial sporadycznie i tylko z powaznych powodow wiec to zaweza krag naszych poszukiwan) 4 - Na koniec ma wyrazny uraz do Sielpi o czym mozemy sie przekonac z postow tej osoby (ciekawe dlaczego) Kto to moze byc? Jak te fakty ladnie sie nam ukladaja w calosc - pracownicy ZEORK zapewne juz sie domyslaja. Info dla pozostalych: to biedny, urazony, wciaz kipiacy zloscia czlowieczek o ktorym nie warto dalej sie rozpisywac i ktorego posty mozna traktowac jedynie w kategorii kiepskiego zartu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monia Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 19:46 Był już artykuł o PiSie i zasadach obsadzania stanowisk w IV RP: serwisy.gazeta.pl/metroon/1,0,3519486.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jjjjj Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.06, 22:19 ble ble Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaga Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 15:19 tylko tyle zrozumiałeś pisowcu???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZEORK S.A. Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. IP: *.vf.pl 13.09.06, 22:50 Skarżysko Kamienna, dnia 13 września 2006 r. Oświadczenie W związku z artykułem prasowym, który ukazał się w dniu 13 września 2006 r. w kieleckim wydaniu Gazety Wyborczej autorstwa pani redaktor Anny Roży pt. „ Poleci za poparcie SLD? ”, informuję, że decyzję o przyznaniu wsparcia finansowego w kwocie 30 000 zł. na organizację koncertów w Kielcach i w Radomiu w ramach akcji charytatywnej ”Serca Dzieciom” organizowanej przez Wojewódzki Szpital Zespolony w Kielcach oraz redakcję ” Echa Dnia” podjęła jednogłośnie Rada Nadzorcza Zakładów Energetycznych Okręgu Radomsko Kieleckiego Spółka Akcyjna, obradująca w pełnym składzie przy udziale przedstawiciela Ministra Skarbu Państwa w oparciu o Statut spółki. Sugerowanie więc, że była to jednoosobowa decyzja Prezesa ZEORK S.A. , pana Sylwestra Bani jest nieprawdą. Ponadto w umowie sponsorskiej oraz w umowach z artystami, którzy wystąpili na koncertach zawarta była klauzula zakazująca wplatania treści politycznych w wystąpienia zaproszonych gości, a zwłaszcza osób prowadzących koncert. Był to podstawowy warunek zawarcia takiej umowy z naszej strony. Takie też były zapewnienia organizatorów. Słowa wypowiedziane przez pana Jana Gieradę były jasnym złamaniem tego warunku. Nie mniej jednak nieuprawnione jest sugerowanie, że nasza firma mogła w jakimkolwiek stopniu przeciwdziałać tej demonstracji. Wyrażamy ubolewanie, że pana Jan Gierada nie potrafił uszanować ani obowiązujących umów, ani danego ze swej strony słowa i wykorzystał koncert charytatywny na rzecz nachalnej agitacji politycznej. Oburza nas to w co najmniej takim samym stopniu ja Gazetę Wyborczą. Decyzja o wydatkowaniu tej kwoty podjęta została na podstawie analizy celów, jakim organizacja tej imprezy miała i ma służyć – pomocy dzieciom z ubogich rodzin w zakupie podręczników i pomocy szkolnych, a nie na podstawie przynależności bądź sympatii politycznych organizatorów. Dziwi nas to, że autorka materiału zdaje się tego nie rozumieć. Zdumiewające jest również podbudowywanie całej tezy artykułu anonimowymi wypowiedziami „ jednego ze związkowców” lub też „ jednego z działaczy PiS”. Tym bardziej, że przedstawiciel spółki wypowiedział się pod swoim nazwiskiem. Stawianie tezy, że „ jak dowiedzieliśmy się w Zeork-u” w najbliższym czasie ma pojawić się jakaś tajemnicza ”kontrola z Ministerstwa Skarbu” sugeruje co najmniej, że w spółce dzieje się źle, co nie potwierdza się ani w stanowisku Rady Nadzorczej ani w opiniach związków zawodowych działających w spółce. Nie może również być mowy o konflikcie pomiędzy prezesem Banią a związkami zawodowymi. Tak więc oceniając cały artykuł – teza się broni, zdrowy rozsądek i rzetelność dziennikarska – nie. Specjalista ds. PR Anna Szcześniak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bodziec Re: Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. IP: 82.139.31.* 14.09.06, 01:20 Dowodem na te tezy są sprawy w Urzędzie Pracy jakie wytoczyli niesprawiedliwie odwołani pracownicy. Dziennikarze zapewne mają dostęp do tych danych i najlepiej by było jakby też opudbikowali wszystko w szczegółach!!! A pozatym zasiegnijmy oceny ludzi ktorzy pracowali w elektrowni połaniec- jakim pracownikiem był pan przezes?( wtedy w-ce przezes) . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elektryk Re: Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.06, 17:50 Rzeczywiście , szkoda że ludzie z Połańca nic nie piszą - a byłaby z tego niezła historia !!! Odpowiedz Link Zgłoś
zniesmaczona9 Re: Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. 14.09.06, 09:48 "Zdumiewające jest również podbudowywanie całej tezy artykułu anonimowymi wypowiedziami „jednego ze związkowców” lub też „jednego z działaczy PiS”. Tym bardziej, że przedstawiciel spółki wypowiedział się pod swoim nazwiskiem." Zdumiewające??? W ZEORK-u pod swoim nazwiskiem można wypowiadać jedynie pochlebstwa dla prezesa Bani i jego świty. Za krytykę działań Bani dostaje się wypowiedzenie o czym przekonał się jeden z naszych kolegów. Został zwolniony dyscyplinarnie za wypowiedź na forum gazeta.pl pod art. "Zachłanny jak PiS". Mnie wcale nie zdumiewa fakt że związkowiec pozostał anonimowy. Sama na jego miejscu poprosiła bym o anonimowość. A tak na marginesie - ciekawe dlaczego nie było i nie ma oświadczenia pod tamtym artykułem? Ten koncert to mała przypadkowa "wpadka" ale pozostałe zarzuty są o wiele poważniejsze. I na ich temat nikt nie pisze oświadczeń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksm Re: Oświadczenie Zarządu Zeork S.A. IP: *.vf.pl 14.09.06, 19:50 Wasz kolega okazał się zwyczajnie nielojalny w stosunku do swojej firmy. Nawet ptak nie sra do własnego gniazda, a on to zrobił. Tym bardziej , że wpisy zostały dokonane z komputera firmy w której pracuje. Co więcej - w godzinach pracy. Art. 52 Kodeksu Pracy - ciężkie naruszenie dyscypliny pracy. Ponadto - jeżeli krytykuje w słowach tak obraźliwych swojego szefa, to czego się spodziewa - awansu??? Jeżeli jest przekonany do tego co mówi, to niech podpisze się nazwiskiem a nie anonimowo rzuca kamieniami zza rogu. Będąc informatykiem powinien wiedzieć, że ustalenie adresu IP w serwerze firmowym zajmuje mniej więcej 30 sekund. Dostał alternatywę, źle wybrał a teraz żebra u związków żeby go broniły i żeby pozwolono mu odejść za porozumieniem stron. Jeżeli nie wiedział, że da się ustalić jego IP, to jest kiepskim informatykiem. A taki tym bardziej nie powinien odpowiadać za bezpieczeństwo firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
dede37 do ksm 15.09.06, 07:39 Dlaczego ty nie podpisujesz sie tutaj swoim nazwiskiem? Co wiecej cytujesz na forum oświadczenie zarządu (skąd je posiadasz?) nie zaznaczając że to cytat - czyli podałeś się za Annę Szcześniak. Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja_kielce Odpowiedź redakcji na ośw. ZEORK-u 14.09.06, 09:58 Od autora: Pisząc tekst, opierałam się na wiarygodnych źródłach, mających sporą wiedzę na temat tego co dzieje się w spółce Skarbu Państwa ZEORK. A moi informatorzy mają prawo do anonimowości. Twierdzi Pani, że sytuacja w spółce jest dobra i nie ma konfliktu między prezesem spółki a związkami. Mam inną wiedzę na ten temat. Opieram ją na relacji właśnie członków związków zawodowych. Zarzucanie mi braku rzetelności uważam więc za, delikatnie mówiąc, nieuprawnione. Oczywiście życzyłabym sobie, żeby sytuacja spółki była jak najlepsza. Przecież ZEORK jest spółką Skarbu Państwa i decydując o sposobie zarządzania, decydują Państwo o wydawaniu również moich pieniędzy. Anna Roży Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zeork Re: Odpowiedź redakcji na ośw. ZEORK-u IP: 82.139.28.* 15.09.06, 07:05 Pani Aniu Bardzo dziękujemy za ten artykuł. Musi Pani wiedzieć że przeczytali go wszyscy w Zeorku. Szkoda tylko, że prezesowi się dostało nie za to co wyczynia w firmie, ale za polityczne fopa na jakimś koncercie zafundowane przez innego politycznego oszołoma. Co jasno ilustruje w jakim kraju żyjemy i kto tu rządzi. Uśmiałem się ze stanowiska Pana Barańskiego, który chce załatwić sprawe we własnym gronie - chyba rodzinnym bo prezes Bania zatrudnił niedawno w Zeork jego syna jako szefa Biura Zarządu czyli szefa naszych PRowców tak dumnie sie tu wypowiadających. Pan Barański będzie musiał zaczekać jak jego syn wróci z zagranicznej wycieczki na którą wraz z nowymi kolegami z pisu pojechali na koszt firmy. To sie nazywa "misja gospodarcza" he he he Odpowiedz Link Zgłoś
psycholognistykutas Re: Odpowiedź redakcji na ośw. ZEORK-u 15.09.06, 21:03 "Zarzucanie mi braku rzetelności uważam więc za, delikatnie mówiąc, nieuprawnione." Ha ha ha! Bardzo dobre pani Roży. Posługiwanie się takim sposobem rozumowania, wedle którego nieważne czy ktoś coś ukradł, czy też jego okradziono, ważne, że był w kradzież zamieszany jest wg pani jak najbardziej rzetelne i uprawnione. ZEORK współfinansował akcję charytatywną, na którą w brudnych buciorach wlazł cham Gierada i zaczął wygłaszać swoje burackie przemówienia. I z tego wydarzenia pani wysmaża artykuł, w którym na siłę próbuje pani dopieprzyć ZEORK-owi właśnie. Ten rodzaj rzetelności nazwałbym raczej rzetelnością inaczej. Pomijam już ten wielce skomplikowany fakt, iż decyzja o mecenacie zapadła głosami czteroosobowego zarządu spółki, a następnie została zatwierdzona przez pięcioosobową radę nadzorczą, a nie została podjęta przez prezesa Banię jednoosobowo, bo to zapewne przekracza pani możlwości poznawcze. Ot, taka to właśnie rzetelność, polecam sobie "wyguglać" definicję tego terminu, bo zapewniam panią, że jej pani nie zna. Jeśli się chce pisać o władzy i jej nadużyciach, to radziłbym pamiętać, że każda władza deprawuje etc. Problem w tym, że czwarta też pani dziennikarko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaga Re: Odpowiedź redakcji na ośw. ZEORK-u IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 16:50 psycho...kutas nie wiesz o czym piszesz na twoja władza robi same nadużycia powinieneś to wiedzieć słyszałam nie raz burackie przemówienia twojej władzy,a artykół jest raczej (wedłóg mnie)delikatny.Myślę,że pani redaktor jeszcze opisze was tak jak na to zasługujecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bodziec Zmiany w zarządzie ZEORK IP: 82.139.31.* 14.09.06, 01:07 Za takie rzeczy pan przezes powinien zostać w trybie natychmiastowym usunięty z stanowiska i partii. To jest SKANDAL!!! CHAMSTWO!!! co pan przezez wyczynia. Np. zatrudnia osoby ktore nie mają wyksztalcenia elektrychnego, a nawet technicznego i te osoby mają wyższe płace niż przacowonicy na tym samym stanowisku. To jest Parodnia usuwać ludzi z doświadczeniem i na ich miejsca przyjmować swoich "kumpli". P.S do redaktorow: Zainteresujcie sie przeszłością pana prezesa Bani, np. jakim był pracownikiem jako w-ce przezez elektrowni Połaniec? Odpowiedz Link Zgłoś
duppello Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 14.09.06, 01:44 Może lepiej nic nie pisz, bo się kompromitujesz... A jeśli piszesz (i to w takiej sprawie), nie popełniaj błędów. Bo to żenująco wygląda. Kto z PiSu wie, dlaczego świeci się światło? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pisuar Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: 82.139.9.* 14.09.06, 08:37 światło się świeci bo naciska sie taki przycosk na scianie (zapomnialem jak sie on nazywa) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kielczanin Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.aster.pl 14.09.06, 09:43 Byłem na koncercie. Wszystko było fajne. Wziąłem żonę, bo dostaliśmy dwa bilety z zakłądu energetycznego. Cieszyłem się bo dawno albo nigdy ZEORK nie robił takich fajnych rzeczy. Cieszyłem się jak słyszałem reklamy w radiu i oglądałem plakaty - i widziałęm logo mojej firmy dla której pracuję tyle lat. Byłem dumny że to moja firma. Nawet z sasiadami rozmawiałem i mówiłem, no widzicie to ja tam pracuję a teraz to my kupujemy dla dzieci podręczniki, wyprawki. Byłem dumny. Poszedłem na koncert, widziałem kolegów i koleżanki. Siedzieli i też się cieszyli. Chyba czuli to co ja - nareszcie jakoś tak nowocześnie, nareszcie jakoś tak na poziomie, taka duża firmy nigdy wczesniej nie angazowała się a teraz jak bank albo firma ubezpieczeniowa, fajnie mi się zrobiło. Cieszyłęm się że doganiamy wszystkich którym się już te rzezcy nawet znudziły a my startujemy. Piękny cel - biedne dzieci, znam taką jedną dziewczynkę - mieszka obok a że wiedziała że jestem z ZEORK bo zcasem podwozi mnie służbowy samochód - skojarzyła nazwę i przychodzi do mnie i mówi "Prose Pana a dostanę tes piórnik od was" - razem z zona ten piórnik kupiliśmy za własne pieniądze po koncercie - bo Pan dyrektor szpitala wojewódzkiego wylał na takie dzieci pomyje. Mało tego zaszczycił je zaproszonym gościem VIPem Panem Długoszem, przestepcą. Czy są jakieś granice przyzwoitości? Czy istnieje jakaś siła sprawcza która może rzezcywiście znaleźć tę sprawiedliwość. Nie widziałem nigdy prezesa Bani, nie wiem jaki jest, nie wiem co robił, i z kim jada ale wiem jedno dał wiele usmiechu dzieciom i dał mi moje pięć minut w całej mojej karierze w ZEORK - pięc minut dumy że jestem pracownikiem ZEORK. Z opini pracowników wiem że Prezes bania wojuje ze złodziejstwem w firmie, że ma w zarządzie 2 członków z opcji SLD, że Rada Nadzorcza nic do tej pory nie zrobiła aby mógł normalnie zarzadzać, Rada z kolei hm czyżby od Ministra Skarbu Jasińskiego który należał do PZPR. Teraz może trochę o PiS. Zastanawia mnie dlaczego już tak źle się dzieje że w tej partii swój swojego gryzie. Kto to jest? Kim jest ten człowiek który niszczy dorobek tylu lat starń i pracy? Czy Minister Gosiewski wyraził zgodę na to aby ten ktoś obnosił się stwierdzeniem że ten jest jego drugim ojcem? Tak słyszałem, takie słuchy chodzą na "mieście". A ja ciagle widzę tę dziewczynkę i to "prose pana... cy ja dostanę piórnik?". Nikt nie mógł przewidzieć co zrobi człowiek ze swoją karierą w szpitalu, z pewnością zrobił tak że SLD wyszło na bezdusznych prostaków z odcieniem obrzydliwego sadopedofilstwa, pan dyrektor szpitala na człowieka który powinien być odsunięty nie tylko przez SLD ale i władze od rządzenia szpitalem, bo coś mi się wydaje że dzieli tak samo pacjentów w szpitalu na swoich i obcych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Coś strasznego. Skoro było zapewnienie Echa i stosowne klauzule w umowach o nieupolitycznianiu akcji charytatywnej, moge tylko wywnioskować jedno - nie mam ulubionej partii, nie jestem działaczem żadnej partii, ale stwierdzam jedno na dzień dzisiejszym prędzej zapisze się do PiS albo zagłosuję na tak kadzonych PiSowców niźli na SLD. I obwieszczam - takie zdanie dzieli ze mna już na dzien dzisiejszy większość pracowników ZEORKu plus moi sąsiedzi, plus rodzice tej dziewczynki " prose pana .... cy piórnik tes dostanę". Jak już pan dyrektor zaczął tę wojenkę to niech się liczy z tym że może i 1 ofiarą będzie ten który powinien dostać laury ale kolejne ofiary będą też liczne na szczęscie po stronie właściwej. Tak to widzę. Jakże oszczercze jest stwierdzenie Pani redaktor że kontrola Skarbu itd. Czy ktoś się zastanowił dla kogo ta pani pracuje? Dlaczego takie farmazony pisze? Do akcji włączyły się Targi Kielce i AMIRR - dlaczego nikt nie kieruje żadnego ale do tychże? dlaczego pani Anna Roży autorka niniejszego artykułu jest taka nie ludzka? Jak można tak zmieszać z błotem akcję charytatywną choćby diabeł tam karty rozdawał? Kim jest ta Pani - czy ona ma dzieci? Czy to jest w ogóle człowiek? Kto to jest? "Prose pana ... cy dostanę piórnik?" Dziś wiem jaka jest odpowiedz, nie dostaniesz - sam ci go kupię, bo jakaś dziennikarka - może nawet matka, eksperymentuje na dzieciach. Myslę że etyka dziennikarska powinna się zająć nie tylko Panią Roży ale też redaktorem naczelnym w Kielcach. Bo to czego się dopuścili to gwałt, gwałt, gwałt. Takich rzezcy się nie robi bo są rzezcy święte których się nie tyka - między innymi są to dzieci. Wobec powyższego Jestem dumny że jestem pracownikiem ZEORK, jestem dumny że moim prezesem jest człowiek który nie tylko zarządza firmą ku zadowoleniu ogromnej rzezszy pracowników ale też pomaga dzieciom bez względu na to co inni powiedzą. Przykro mi że niestety jako największa firma w regionie nie oszczedzono ZEORKu od gierek politycznych przed 11 listopada, przykro mi że siły SLD chca zniszczyć Prezesa szczując swoich na swojego aby tego odwołać aby zarząd juz bez Pana Bani mógł zapanować i zasponsorować wybory samorządowe. Kto z PiSu umówił się z Panią Roży? Kto z PiSu zaszczuł Banię? Kto w PiSie kieleckim kopie pod PiSem? dlaczego dyrektorem szpitala jest człowiek chory psychicznie? dlaczego nawet jego komentarz do oświdczenia ZEORKu tchnie nienawiścią do Prezesa Bani? Dlaczego ten człowiek jest dyrektorem szpitala czyli placówki która ma pomagac ludziom skoro człowiek ten nawet jak mówi to niszczy zdrowie nie tylko osób których nienawidzi ale tez czytelników, dzieci, i zapewne swoich pracowników. Tu nie chodzi o kto jest z jakiej partii tu chodzi o smak. A smak jest taki że dzieci dziękują Prezesowi Bani i dzieci odsuwają się od Pana Gierady dyrektora sziptala wojewódzkiego w Kielcach. Grzęźniecie we własnym błotku panowie z SLD, tyle tylko że tym razem błotko ma odcień quasi-pedofilski. Bardzo modny temat. Życze Wam abyście wyborów samrządowych nie wygrali, mało tego przegrali z kretesem, mam nadzieję że nasze dzieci już o to się postarają "Prose pana a cy dostanę tes piórnik...?" Odpowiedz Link Zgłoś
de_red Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 14.09.06, 10:04 Drogi "długoletni pracowniku" - akcje harytatywne ZEORK wspiera od bardzo dawna - nie jest to pierwszy i jedyny przypadek. Czyżbyś o tym nie pamietał? A to, że władzom PiSu nie spodobało się że ZEORK był sponsorem tejże imprezy to nie wina pani Anny Roży - i swoje żale czy pretensje powinieneś keirować w trochę inna stronę. Jestem przekonany że pani redaktor jest bardzo zadowolona z faktu że ZEORK sponsorował na tak szczytny cel. Zapewne czytałeś powyższe wpisy łącznie z oświadczeniem zarządu - w oświadczeniu jest wyraźnie napisane że decyzji o sponsorowaniu nie należy przypisywać wyłacznie prezesopwi Bani. Dlatego dziwi mnie skąd te głebokie ukłony w tamtym kierunku i jednoczesna krytyka pozostałych członków zarządu. Czyżby szanowny "dlugoletni pracownik" był mało obiektywny w ocenach? PS. a piórnik trzeba było kupić dziewczynce dużo wcześniej skoro mieszka tuż obok - a nie czekać żeby dziecko wyprosiło go na koncercie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zs Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.215.219.81.static.kielce.msk.pl 14.09.06, 16:24 prose pana cy pan jest zdrwy na głowe? Odpowiedz Link Zgłoś
baba53 Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 15.09.06, 12:10 Coś Kielczaninie wpadłeś w zadume iz tam pracujesz i jesteś dumny zaś nie dopuszczasz myśli iż nie tylko Twó ukochany zakład sponsoruje dzieci.Jest wiele małych firm które daja im wiele nie afiszujac sie ,ja reprezentuję taka firmę i nie uważam za stosowne dyktować waruków oraganizatorom tego rodzaju imprez. Uważam iz dajac zgadzam sie na ich warunki. Jestem pełna podziwu dla Twojej bałwochawalczej pisaniny o swoim zakładzie i swoim prezesie, wynika z tego ni więcej ni mniej iz lizanie pewnej części ciała jest Ci miłe. A co do Twojego świetnego zakładu to nie mam o nim dobrego zdania gdyż: -chcac podłaczyć się do Waszych lini to muszę chodzić na kolanach i po prośbach by jasnie Pan urzędnik był miły i pozwolił w jak najkrótszym terminie przyłączyć sie do sieci -ile czasu jeszcze mieszkańcy miast i wsi będą inwestować własne srodki w strukturę zasilań a potem je nieodpłatnie przekazywać ZE ? -czemu zakład jako mieniaca sie firma certyfikatami i innymi dyplomami nie chce inwestować we własne gospodarstwo/vide tereny na południe od Kielc/ i nie chce tym pozyskiwać nowych klientów ?Widać iz lepiej siedzieć na tym co sie ma i zjadać własny ogon ./w mieście Kielce sa dzielnice w których "należy" we własnym zakresie uporzadkować elementy sieci energetycznej by móc uzyskać zgodę na podłaczenie/ -kiedy linie zasilajace nasze domy będą chowane w ziemie jak na zachodzie i pajęczynki znikną z naszego otoczenia? -czemu jak dotad nie udało sie zmodernizować linii zasilajacej Suków od strony Browaru by wyeliminować zaniki napięcia przy większych wiatrach ? -kiedy zostanie zrobiony przeglad latarni-słupów oświetleniowych w mieście /stan techniczny niektórych przyłaczy woła o pomstę do nieba/? -kiedy zostaną obciete gałęzie zachaczajace o przewody ? I takich pytań jest ...... - - patrz w przyszłość bo o przeszłośći IPN da wykładnię ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaga Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.09.06, 15:16 jesteś tylko kielczaninem ,bo o ZEORKU nic nie wiesz(A DLACZEGO WOZI CIE CZASAMI SAMOCHOD SłUżBOWY?)TEGO PEWNIE SAM NIE WIESZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miechów pozdrawia Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.aster.pl 15.09.06, 08:03 Ale z innych spółek dystrybucyjnych też pojechali za granicę bo to organizowane jest przez Ministerstwo Gospodarki a tematyka jest taka że tylko biuro zarządu i inwestycje. O ile wierzyć temu co ludzie mówią to Kwiecień exprezes - był w Irkucku w zeszłym roku właśnie na takim sympozjum, w tym roku jest kontynuacja i to uczestnictwo to jakby troszke mus za zeszły rok. nawet z małopolski pojechali i paru innych, jak juz ktoś wciąga w to pis to już grubo przesadza bo tak się skałada że jakby Kwiecien nie pojechał to i w tym roku nikt by nie jechał pewnie. No ale jak się nie wie to trudno o obiektywna ocenę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zeork Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: 82.139.28.* 15.09.06, 21:04 Kamufljesz się kielczaninie ale z wiedzą to raczej u ciebie nie najlepiej chyba to u was pisuarów norma. Wiem że masz problemy z precepcją więc postaram sie napisać prosto tak żebyś mógł zrozumieć: 1. Seminarium ma tytuł: "Misja gospodarcza połączona z udziałem w Międzynarodowym Forum Państw WNP" (WNP - Współnota Niepodległych Państw" od 10 - 15.09 Kijów, Jałta Ukraina 2. Tematyka: Energetyka, Górnictwo, Gazownictwo, Branża paliwowa,Budowa Maszyn Ciężki Przemysł -. Kompleks Paliwowo-Energetyczny Państw WNP -. Rynek Energetyczny Ukrainy -. Energia Jądrowa -. Węgiel Państw WNP -. Ropa Naftowa i Gaz Państw WNP 3. Koszt: 7720 + vat koszty konferencji + wydatki na miejcu - od osoby 4. Uczestnicy: FORUM ENERGETYCZNE UKRAINY organizowane jest w Jałcie już po raz VI. Każdego roku przedsięwzięcie przyciąga coraz więcej uczestników z wielu państw m.in. z: Rosji, USA, Białorusi, Ukrainy, Francji, Polski, Gruzji, Wielkiej Brytanii, Litwy, Kazachstanu, Kirgizji i Chin. Polskę na forum będzie reprezentował Radca przy ministrze gospodarki i ... wysłannicy ZEORK: Pan Barański Szef Biura Zarządu może to i dumnie brzmi ale jego głównym zadaniem jest oraganizacja prac zarządu i nadzór nad PR, a nie strategia współpracy z Ukarainą, której zresztą nie ma bo Spółka nie ma kontraktów zagranicznych i nigdy nie miała i nie będzie bo nie ma takich możliwości. Zatrudniony od 2 miesięcy w ZEORK to tej pory nie poznał nawet struktury ogranizacyjnej i ma nas reprezentować przy "energetycznym okrągłym stole" na poziome międzynarodowym. Drugi uczestnik Pan Piwko desygnowany przez prezesa do stworzenia biura zamówień publicznych, które do tej pory nie powstało. To cały jego związek z inwestycjami, jak usłyszał ile regulacji prawnych powinien znać żeby to sie biedak załamał. Teza że muszą jechać bo był tam wcześniej poprzedni prezes jest żenująca. Reasumujmy: Pojechali sobie Panowie na wycieczke za około 10 tyś od osoby (to realne pełne koszty) na 5 dni za granicę kompletnie bez merytorycznego sensu bo co prawda forum jest energetyczne ale na poziomie nie przystającym do potrzeb firmy (może w przyszyłm roku pojadą na Forum G8 do Davos). To że obaj są z Pisu i kumple prezesa to pewnie przpadek. Pozdrowienia ze Skarżyska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: enet Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 21:47 wszystko to takie niesmaczne, bardzo niesmaczne, szkodzi wszystkim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: feru Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.06, 22:04 po co takie rzeczy pisac. Zawsze jezxdzili i jexdzic beda bo poznawac energetyke w innych krajach trzeba. Nie mozna sie zamknac w skorupie ZEORK. Zreszta skoro mozna bylo jexzdzic do Irkucka, a nawet mur chinski ogladac czy tez Egipt (co nie uwazam za cos złego) pare lat temu to czemu nie poznawac energetyki Ukrainy - przyszlego czlonka UE Odpowiedz Link Zgłoś
elektryk44 Re: Zmiany w zarządzie ZEORK 18.09.06, 00:18 Panowie z 2-mies stażem niech lepiej najpierw poznają energetykę w Polsce a potem jak bedą mieli jako-taką wiedzę na ten temat mogą zacząć myśleć o wymianie doświadczeń z innymi. Inaczej to jest farsa. Wszyscy dokładnie to o tym wiemy i nie da sie znaleźć (nawet na siłę) racjonalnego wytłumaczenia na taki wyjazd akurat dla tych dwóch panów za tak ogromne pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: emeryt Re: Zmiany w zarządzie ZEORK IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.09.06, 17:16 A czy zeork to był kiedyś zeow ? Odpowiedz Link Zgłoś