Dodaj do ulubionych

Neo bez kar

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:27
Z informacji TP na błękitnej linii,jaką dostałam wynika że każdy kto zerwie
umowę na Neo do 31.11.2006r. nie będzie ponosił opłat wyrównawczych (kar).
Obserwuj wątek
    • Gość: koszałek Re: Neo bez kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:42
      Nie widzisz, że to podpucha? Przecież takiej daty nigdy nie było i nie będzie. W
      związku z tym zawsze mogą powiedzieć, że już jest po tym terminie i karę trzeba
      płacić.
      • Gość: Netiakielce Re: Neo bez kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:49
        Sorry,oczywiście chodziło o 30.11.2006r.
    • Gość: jasiek Re: Neo bez kar IP: *.netcity.pl 05.11.06, 23:51
      i co w zwiazku z tym? mam isc do netii?
      • Gość: Bies Re: Neo bez kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 14:44
        Nie Gamoniu,do psychatry.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka