Gość: Netiakielce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:27 Z informacji TP na błękitnej linii,jaką dostałam wynika że każdy kto zerwie umowę na Neo do 31.11.2006r. nie będzie ponosił opłat wyrównawczych (kar). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koszałek Re: Neo bez kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:42 Nie widzisz, że to podpucha? Przecież takiej daty nigdy nie było i nie będzie. W związku z tym zawsze mogą powiedzieć, że już jest po tym terminie i karę trzeba płacić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Netiakielce Re: Neo bez kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.06, 17:49 Sorry,oczywiście chodziło o 30.11.2006r. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiek Re: Neo bez kar IP: *.netcity.pl 05.11.06, 23:51 i co w zwiazku z tym? mam isc do netii? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bies Re: Neo bez kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.06, 14:44 Nie Gamoniu,do psychatry. Odpowiedz Link Zgłoś