Gość: KIbic Unimaksu
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
12.03.07, 11:54
Siódemka to bardzo dobra drużyna i jestem w szoku nie weszła w Lidze Firm do
drugiej ligi. Unimaks musiał się sporo natrudzić. Świetny transfer z Irkiem
Pietrzykowskim. Znów kapitalnie zagrał Paweł Przybył i Artek Duda. Bardzo
ciekawy turniej.