Dodaj do ulubionych

W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka!

06.08.07, 11:20
Gratulacje! Nie przepij tego i nie dawaj na tace :)
Obserwuj wątek
    • konread Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! 06.08.07, 11:21
      Ojciec Dyktator powinien wymóc na kolekturach aby wisiał w każdej numer jego konta;)
      • Gość: matematyk LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:55
        Gdy wrzucasz monetę do automatu z piwem a ten nie wyrzuca Ci piwa, rezygnujesz
        i nie wrzucasz kolejnych monet bo szkoda kasy.
        Ale są ludzie, którzy wrzucają masę pieniędzy w kupony LOTTO i pomimo tego, że
        nie wygrywają nic raz, drugi, trzeci, próbują nadal bez końca.

        Statystyczny Polak wydaje na losy około 100 zł rocznie a wygrywa... 20 zł!
        czyli traci 80 zł na nic. za swoją naiwność.

        Badania pokazują, że jak ktoś raz na rok wygra, to wydaje mu się, że ma
        szczęście do gry cały czas ("niedawno miałem czwórkę" = miał czwórkę 3 lata
        temu)

        Znam ludzi, którzy miesięcznie wydają po 200-300 zł na losy - gdyby ci wariaci
        wrzucali te 200-300zł do skarbonki a po roku rozbijali ją młotkiem, mieliby 5x
        większą "wygraną" niż statystycznie może im przypaść w loterii.
        Gdyby te 200-300 zł co miesiąc wrzucali na rachunek w funduszu inwestycyjnym
        (np. w funduszu akcji), po 5 latach mogliby za to kupić mieszkanie...
        no ale ludzie dają się mamić.

        Twój sukces jest w TWOICH RĘKACH a nie w rękach maszyny losującej - jeśli
        wierzysz, że sprawę za Ciebie załatwi Lotto, to grubo się mylisz i jesteś
        bezwolną owieczką idącą na rzeź - gra kilka milionów osób, a wygrywających jest
        mniej niż stu rocznie - większe prawdopodobieństwo, że spadnie na Ciebie
        samolot...
        • Gość: Matematyczka Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.skynet.net.pl 06.08.07, 12:02
          Skąd mieszkanie...
          Trochę Cię Poniosło... :>
          • Gość: fakt 8-10 lat mozna te pieniadze uzbierac na mieszkanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:08
            moze 5 lat to malo, ale jak sie dobrze zainwestuje (tzn. ma się rocznie 100%
            zysku) i jednoczesnie caly czas zasila ten kapital wplatami po 200-300
            miesiecznie, mozna w 8 lat uzbierac na kawalerke - a w 10 lat na dom.
            • Gość: zzz Misiu, pokaż mi inwestycję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:04
              w której będę miał co roku przez 10 lat stopę zwrotu na poziomie 100% :-). Jeszcze dziś sprzedaję wszystko i inwestuję :-).
              • Gość: zzz_lubi_misie ropuszko. w jednym roku gielda (200% bez problemu) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:33
                w innym roku inwestycja w dobrze rokującą firmę typu "Cukiernia Rodzinna", w
                jeszcze kolejnym kupno okazyjnej działki przed przekształceniem itp....
                • Gość: gosc Re: ropuszko. w jednym roku gielda (200% bez prob IP: *.complex.net.pl 07.08.07, 08:24
                  Nie ma już czegoś takiego jak okazyjna działka przed
                  przekształceniem...
                  • Gość: ggm ależ jest IP: *.ceramika.agh.edu.pl 07.08.07, 14:37
                    wystarczy zawczasu zainwestować w opinię kompetentnego specjalisty, który wskaże odpowiednie działki (specjalista = szef lokalnej komisji gospodarki przestrzennej)
                    • Gość: VANITEUX Re: ależ jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 16:56
                      to oznacza korupcję, nie ładnie, i oto jak sie bogacą w Polsce ludziki...
                      • tetlian Re: ależ jest 07.08.07, 18:46
                        Też by chciał tyle wygrać.
                        • dzikowy Re: ależ jest 08.08.07, 01:37
                          no to teraz na własnej skórze odczuje ile to jest 10%
                • Gość: misio patysio napisałeś o funduszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 17:20
                  nie o bezpośrednim inwestowaniu w akcje...
            • Gość: gocha Re: 8-10 lat mozna te pieniadze uzbierac na miesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:45
              Chyba trochę przesadziłeś..
              300x12=3600x10 lat=36 000, za to możeszkupić co najwyżej samochód a nie dom.
              • Gość: Mc$ Re: 8-10 lat mozna te pieniadze uzbierac na miesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:24
                Zapomniałeś o kapitalizacji odsetek. Poczytaj o procencie składanym.
              • Gość: krach nie przesadza - po 3 latach wychodzi z tego 37 800 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:46
                zapominasz Gocha o procentach - zysku z inwestycji...

                przyjmując, że uda się utrzymać średnią stopę zwrotu 100% rocznie:

                po jednym roku = 300x12=3600 plus ok. 1800 zł (wpłacano co miesiąc po równo) =
                5400 pln (to 5400 rośnie potem przez rok też o 100%, więc...)

                po drugim roku = 5400 + 5400 + 3600 + 1800 = 16200 pln

                po trzecim roku = 16200 + 16200 + 3600 + 1800 = 37 800 pln

                czyli po trzech latach jest już wiecej, niż gdyby te pieniądze przez 10 lat
                odkładać do skarpety.
                • Gość: malmarie Re: nie przesadza - po 3 latach wychodzi z tego 3 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:55
                  A gdzie można zainwestować tak, żeby mieć 100% zysk? To mi pachnie jakimś hazardem..
              • Gość: titta Re: 8-10 lat mozna te pieniadze uzbierac na miesz IP: *.botany.gu.se 06.08.07, 15:48
                Gość portalu: gocha napisał(a):
                > Chyba trochę przesadziłeś..
                > 300x12=3600x10 lat=36 000, za to możeszkupić co najwyżej samochód a nie dom.
                Przeciez nikt ci nie kaze odkladac tego do skarbonki:)
                I dlatego jedni ludzie nic nie maja, a inni (z takim samym startem i zarobkami)
                kupuja mieszkania nie zaciagajac kredytu.
          • Gość: ojciec Hrabążdż Ma oddac to na kościół ,bo pójdzie do piekła. n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:51
        • mwookash A ja się cieszę, że za moje pieniądze 06.08.07, 12:39
          ktoś niespodzianie wygra dużą sumę

          A statystycznie mogę także być tym kimś także ja, mała szansa ale zawsze
          przecież ktoś wygrywa :)
        • Gość: ewe Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.134.219.81.static.kielce.msk.pl 06.08.07, 16:39
          Wpłaciłem do Funduszu Pioonier 2 lata temu 5 tys. to teraz mogę odebrać 4500.
          Wszędzie trzeba mieć poprostu szczęście ....
        • Gość: fizyk Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.is.net.pl 07.08.07, 10:36
          OK przyjacielu, ale gdyby ten facet z Łodzi myślał podobnie jak ty to by dziś
          nie miał 13 melonów, a jednak ma. Trzeba zmienić swoje podejście do gry. Ja
          wpłacając stówę miesięcznie czynię to dla celów charytatywnych: z moich
          pieniędzy jest finansowane wiele przedsięwzięć sportowych, a poza tym cieszę
          się, że ktoś inny coś wygra. Nie daję natomiast forsy żebrakom ulicznym czy
          innym wydrwigroszom. No a jeśli kiedyś coś przy okazji wygram, to będę się
          cieszył podwójnie.
        • Gość: bubak Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 15:06
          stary objaśnij mi dokładniej ten motyw z mieszkaniem za 5 lat. Bo ja licze i sie
          doliczyć nie mogę. Ale matematykiem nie jestem, więc może coś źle robię.
        • p.m Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych 07.08.07, 16:22
          Znam ludzi którzy codzienni wydają 6-7 PLN (a nawet więcej)na fajki (ok 200 miesięcznie, 2400 rocznie, 24000 w 10 lat...) wole mieć podatek od marzeń w wysokości 8 pln na tydzien ( tyle max wydaję na totka)
          Pozdrawiam
      • Gość: juzekm Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 83.98.245.* 06.08.07, 12:11
        Co za debile w tym totalizatorze, zamiast podzieli ta sume 13 na 13 osob to
        robia jedna wielka sume,beznadziejna sprawa
    • Gość: Tadeusz Rydzyk Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 213.76.134.* 06.08.07, 11:23
      Wpłać do mnie, pasterza duszyczek i ojca ojców, wspomóż nasze radyjko i
      przyłącz się do obrony naszej niepokalanej rzeczyposplitej krwiopijcami
      sączącymi z wolna otoczonej.
      Twój na chwałe Pana Tadeusz
      • y.y Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! 06.08.07, 11:25
        Chyba raczej Twój na chwłę Tadeusza Pan:D
    • presentation1 ....Wygrany........... 06.08.07, 11:53
      powinien zmienic miasto.Kasa ale i swiadomosc ze wszyscy wiedza.......Za duzo jak na szczescie
      www.bloguez.com/POLSKA/
      • Gość: WelcometoDisneyPL Zmienić MIASTO ??? :) IP: *.era.pl 06.08.07, 11:56
        Za 4 mln $ można sobie kupić egzotyczna wysepke !
        • presentation1 Re: Zmienić MIASTO ??? :) 06.08.07, 12:00
          Pod Paryzem araby z Maroka(liczna rodzina)wygrali cos ok.200 mln uro.Po tygodniu ich juz nie bylo.Sa spowrotem w Maroku.Wlasciciele kilku hoteli.
          www.bloguez.com/POLSKA/
        • Gość: inwestorek 13 mln wlozyc w gielde i za rok wyciagnac 20-25mln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:03
          pieniądz robi pieniądz. a jak masz pieniądze w akcjach, to Ci żaden dresiarz
          nic nie ukradnie, bo nie masz gotówki - zresztą, z ODSETEK od takiej sumy
          możesz sobie wynajmować apartament w Paryżu i mieć zwis na wszystko, a
          pieniądze wciąż mieć na koncie.
        • Gość: totek daje grosze Ceny wysp w Dubaju zaczynają się od 10 mln $. n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:48
      • logoin Z pewności przed takimi typami jak ty 07.08.07, 08:18
        trzeba chronić ten kraj
    • Gość: :) Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:54
      gratulejszyns!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! też grałam ale nie wygrałam
      tym razem...ale niedawno udało mi się trafić piątkę:)
      • Gość: hehe Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:57
        a ile lat grasz, żeby zdobyć tą piątke? i co to znaczy niedawno? miesiąc temu?
        rok temu? ile od tego czasu już zagrałaś i ile wydałaś na losy?
        • Gość: :) Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:59
          nie gram często...najczęściej w momentach większej kumulacji i zazwyczaj po 2-3
          zakłady...a piątkę trafiłam w styczniu...fakt - to już jakiś czas temu...ale
          czekam na 6:)
      • Gość: Gosc Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.stat.gov.pl 07.08.07, 11:47
        Wygrałeś? Czy aby na pewno? Ja liczę każdą złotówkę którą wydałem na
        kupony. Nie trafilem nigdy piatki choc bylem blisko 2 razy. Jakbym
        nawet teraz trafil, to dzisiejsza piatka zrekompensowala by mi czesc
        wplat. Inna sprawa, ze na pewno ucieszyl bym sie z 5. Stracic 90% a
        stracic 30% to zupelnie inna sprawa. Tak na marginresie ten, totek
        mi sie nie podoba. Kiedys mialem skresolny jeden kupon i co sie
        okazywalo? Ze przez miesiac trafilem doslownie 8 trojek. Co
        losowanie jedna, a nawet dwie trojki. A potem przez najblizsze pol
        roku nie było ani jednego trafnego zakladu.
    • Gość: ide się powiesic To jest wielki przekręt . n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:55
    • Gość: WelcometoDisneyPL Jak zwykle dużo pierd...nia od razu o religii IP: *.era.pl 06.08.07, 11:55
      Ciekawszy byłby show TVN/film o losach tych "namaszczonych" - czy faktycznie
      kasa dała im szczescie, ile już wydali, itd :)
      • Gość: nikki Re: Jak zwykle dużo pierd...nia od razu o religii IP: *.chello.pl 06.08.07, 12:02
        kiedyś oglądałam reportaż o tych szczęściarzach
        statystycznie kasy starczało im na.... dwa lata - rzucali się w wir kupowania -
        a to mieszkanie sobie, dzieciom, bratu, a to wycieczka tu i tam (oczywiście same
        hotele 5*)
        i nagle się okazywało że już nic nie zostało
        mało kto zainwestował wygraną
    • Gość: ide się powiesic A może podadzą jeszcze adres zwycięscy ? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:57
    • Gość: SETH Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.grunwald.pl 06.08.07, 11:59
      Drogi Zwycięzco!

      Jeśli chcesz uszczęśliwić człowieczka, to 10 000 bym nie pogardził :) Moje konto -> 76 1140 2004 0000 3002 3516 8996 <- dziękuję :)
      • Gość: winner Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 195.20.110.* 06.08.07, 12:02
        No dobra niech Ci będzie. Czekałem, aż ktoś pierwszy się odważy zapytać :)
        Dlatego nagrodzę Twoją odwagę. Proszę tylko podaj swoje dane (imię, nazwisko,
        adres), bo bez tego nie da się zrobić przelewu..
        • Gość: hehehe Anna Koza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:11
          taka odpowiedz daja Google :)
        • Gość: kgsz Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 195.20.2.* 06.08.07, 12:12
          [...]

          > Proszę tylko podaj swoje dane (imię, nazwisko,
          > adres), bo bez tego nie da się zrobić przelewu..

          Kłamiesz.
          • mreck podatek od marzeń 06.08.07, 12:24
            mniejsz z tym, ze totalizator zawsze wygrywa.

            ale jestem milionerem zawsze w sobote od 19 do 21.
            jakie to miłe. ;))
    • Gość: grzdylczak O rany, ile browarów! IP: *.acn.waw.pl 06.08.07, 12:45
      • Gość: korsage Re: O rany, ile browarów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:25
        liczac browar po 2,5 zł - 5 533 403 sztuki:)
        spijajac 3 dziennie starczy na 5053 lata - czyli do roku 7060:)
        spoko
        • jednorazowy3 inflacja 07.08.07, 09:27
          uwzglednij to

          no i to ze za 5000 lat to juz pewnie piwa nie bedzie
          • Gość: Elo Re: inflacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 16:10
            jak teraz kupi to inflacja i brak piwa mu nie grozi,
            problemem będzie tylko trwałość tego piwa, czy za 5000lat się nie przeterminuje
            oby? :)
      • Gość: zyga Re: O rany, ile browarów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 10:35
        Jeden i to nie za duży, na ten w Sierpcu może by wystarczyło.
    • Gość: momo W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.kogeneracja.com.pl 06.08.07, 13:31
      Fajnie, ale czemu to nie ja.
    • Gość: scyzoryk Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 193.164.157.* 06.08.07, 13:37
      Witamy w Kielcach, he, he
    • Gość: syndromkatolika Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.blt.pl 06.08.07, 13:37
      augustus_germanicus_caligula napisał:

      > Gratulacje! Nie przepij tego i nie dawaj na tace :)

      mówię że możesz przepić ale pamiętaj, żadnego grosika dla złodziejskiego kleru!
    • bergman1 może teraz lotnisko wybudować 06.08.07, 13:38
      bo dworzec już mają.
    • Gość: tak rzecze Papież Oddaj to synu na Watykan ,bo pójdziesz do piekła. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:48
    • Gość: rt W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.aster.pl 06.08.07, 13:50
      gratulujemy Kielcom tak zdolnego mieszkańca
    • Gość: :D Pożycz piataka :D IP: *.chello.pl 06.08.07, 13:52
    • Gość: gosio na 4 nowe dworce lub na lotnisko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:58
      ..moze to Gosio ustawil wygrana, zeby miec na partie srodki, po straceniu
      subwencji..;-)
    • Gość: GOŚĆ W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:02
      GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      !!!!
      • Gość: :-((( Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:35
        Totalizator zachowuje sie nieprofesjonalnie informujac w ktorym miescie i w
        ktorej kolektoerze padla wygrana. Naraza na niebezpieczenstwo ludzi ktorzy
        uczciwie wygrali podajac takie informacje, w tym przypadku jest to stacja paliw
        na ktorej sa kamery, istnieje niebezpieczenstwo ze nagranie zdobedzie
        nieodpowiednia osoba(y), a wtedy sami pomyslcie co mogloby sie wydarzyc. Nie
        powinni tak postepowac moim zdaniem.
        ps.a zwyciezcy rowniez gratuluje.
        • mikronezja Fakt, dziwne, że jeszcze nie podali: 06.08.07, 14:51
          godziny, zdjęcia osobym adresu zamieszkania i rozkładu dnia ...
    • Gość: xmen <a href="http://www.otodom.pl/index.php?mod=show&insId=9414" targe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:07
      www.otodom.pl/index.php?mod=show&insId=94148
    • Gość: dakard Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 217.153.54.* 06.08.07, 15:34
      Ja też chcę wygrać, może być tylko 1 mln.
      • gabula777 Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! 06.08.07, 16:24
        Kto nie gra ten już wygrał :)))
    • Gość: Kielczanka W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.chello.pl 06.08.07, 17:45
      gratulacje też chciałabym mieć takie szczęście
    • Gość: misterxy W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 18:52
      Skubaniec, zgarnął nam kasę z regionu. Ale może teraz turuści będę częsciej
      przyjeżdżać :-)
      • Gość: bziQ Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 00:27
        A ja nie wierzę w przypadki:). I w zupełnie przypadkowe wygrane:).
        • Gość: gracz Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 193.59.48.* 07.08.07, 09:51
          z wygranej 13,833 mln zł po zapłaceniu podatku 10%(a taki tu jest) zostanie niecałe 12,5 mln zł.
          Przy założeniu gwarantowanej(przez skarb państwa) lokaty w obligacje bądź bony skarbowe będzie gościu miał ok. 450 tys. czystego zysku w stosunku rocznym.
          przy takich dochodach gościu nie musi bawić się w giełdy czy jakieś inne transakcje, które mogą dać dużo większy roczny zysk ale mogą też być fatalne.
          Mając "4 i pól stówy" na rok facet i jego rodzina są ustawieni dożywotnio!
          • Gość: tomeczek Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 15:57
            Gość portalu: gracz napisał(a):

            > Mając "4 i pól stówy" na rok facet i jego rodzina są ustawieni dożywotnio!

            Albo facet albo rodzina! Bo jak się rodzinka dowie i się zjedzie, to
            szczęśliwemu wygranemu zostanie na skromne M-3 w jakims tanim miasteczku :))
    • Gość: zyczliwy Za 13,8 mln zł można IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 09:47
      kupic sobie niezly jacht , polynac w Swiat i miec wszystkich oszolomow w Polsce
      w ...
    • Gość: z wkrótce IP: *.as.kn.pl 07.08.07, 09:49
      znając polskie realia wkrótce się do niego przyczepią smutni napakowani panowie z ofertą "ochrony" za 100 tys. miesiecznie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka