augustus_germanicus_caligula 06.08.07, 11:20 Gratulacje! Nie przepij tego i nie dawaj na tace :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konread Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! 06.08.07, 11:21 Ojciec Dyktator powinien wymóc na kolekturach aby wisiał w każdej numer jego konta;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: matematyk LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:55 Gdy wrzucasz monetę do automatu z piwem a ten nie wyrzuca Ci piwa, rezygnujesz i nie wrzucasz kolejnych monet bo szkoda kasy. Ale są ludzie, którzy wrzucają masę pieniędzy w kupony LOTTO i pomimo tego, że nie wygrywają nic raz, drugi, trzeci, próbują nadal bez końca. Statystyczny Polak wydaje na losy około 100 zł rocznie a wygrywa... 20 zł! czyli traci 80 zł na nic. za swoją naiwność. Badania pokazują, że jak ktoś raz na rok wygra, to wydaje mu się, że ma szczęście do gry cały czas ("niedawno miałem czwórkę" = miał czwórkę 3 lata temu) Znam ludzi, którzy miesięcznie wydają po 200-300 zł na losy - gdyby ci wariaci wrzucali te 200-300zł do skarbonki a po roku rozbijali ją młotkiem, mieliby 5x większą "wygraną" niż statystycznie może im przypaść w loterii. Gdyby te 200-300 zł co miesiąc wrzucali na rachunek w funduszu inwestycyjnym (np. w funduszu akcji), po 5 latach mogliby za to kupić mieszkanie... no ale ludzie dają się mamić. Twój sukces jest w TWOICH RĘKACH a nie w rękach maszyny losującej - jeśli wierzysz, że sprawę za Ciebie załatwi Lotto, to grubo się mylisz i jesteś bezwolną owieczką idącą na rzeź - gra kilka milionów osób, a wygrywających jest mniej niż stu rocznie - większe prawdopodobieństwo, że spadnie na Ciebie samolot... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matematyczka Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.skynet.net.pl 06.08.07, 12:02 Skąd mieszkanie... Trochę Cię Poniosło... :> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fakt 8-10 lat mozna te pieniadze uzbierac na mieszkanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:08 moze 5 lat to malo, ale jak sie dobrze zainwestuje (tzn. ma się rocznie 100% zysku) i jednoczesnie caly czas zasila ten kapital wplatami po 200-300 miesiecznie, mozna w 8 lat uzbierac na kawalerke - a w 10 lat na dom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Misiu, pokaż mi inwestycję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:04 w której będę miał co roku przez 10 lat stopę zwrotu na poziomie 100% :-). Jeszcze dziś sprzedaję wszystko i inwestuję :-). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz_lubi_misie ropuszko. w jednym roku gielda (200% bez problemu) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:33 w innym roku inwestycja w dobrze rokującą firmę typu "Cukiernia Rodzinna", w jeszcze kolejnym kupno okazyjnej działki przed przekształceniem itp.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: ropuszko. w jednym roku gielda (200% bez prob IP: *.complex.net.pl 07.08.07, 08:24 Nie ma już czegoś takiego jak okazyjna działka przed przekształceniem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ggm ależ jest IP: *.ceramika.agh.edu.pl 07.08.07, 14:37 wystarczy zawczasu zainwestować w opinię kompetentnego specjalisty, który wskaże odpowiednie działki (specjalista = szef lokalnej komisji gospodarki przestrzennej) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VANITEUX Re: ależ jest IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 16:56 to oznacza korupcję, nie ładnie, i oto jak sie bogacą w Polsce ludziki... Odpowiedz Link Zgłoś
dzikowy Re: ależ jest 08.08.07, 01:37 no to teraz na własnej skórze odczuje ile to jest 10% Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misio patysio napisałeś o funduszu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 17:20 nie o bezpośrednim inwestowaniu w akcje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gocha Re: 8-10 lat mozna te pieniadze uzbierac na miesz IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:45 Chyba trochę przesadziłeś.. 300x12=3600x10 lat=36 000, za to możeszkupić co najwyżej samochód a nie dom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mc$ Re: 8-10 lat mozna te pieniadze uzbierac na miesz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:24 Zapomniałeś o kapitalizacji odsetek. Poczytaj o procencie składanym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krach nie przesadza - po 3 latach wychodzi z tego 37 800 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:46 zapominasz Gocha o procentach - zysku z inwestycji... przyjmując, że uda się utrzymać średnią stopę zwrotu 100% rocznie: po jednym roku = 300x12=3600 plus ok. 1800 zł (wpłacano co miesiąc po równo) = 5400 pln (to 5400 rośnie potem przez rok też o 100%, więc...) po drugim roku = 5400 + 5400 + 3600 + 1800 = 16200 pln po trzecim roku = 16200 + 16200 + 3600 + 1800 = 37 800 pln czyli po trzech latach jest już wiecej, niż gdyby te pieniądze przez 10 lat odkładać do skarpety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malmarie Re: nie przesadza - po 3 latach wychodzi z tego 3 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:55 A gdzie można zainwestować tak, żeby mieć 100% zysk? To mi pachnie jakimś hazardem.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: titta Re: 8-10 lat mozna te pieniadze uzbierac na miesz IP: *.botany.gu.se 06.08.07, 15:48 Gość portalu: gocha napisał(a): > Chyba trochę przesadziłeś.. > 300x12=3600x10 lat=36 000, za to możeszkupić co najwyżej samochód a nie dom. Przeciez nikt ci nie kaze odkladac tego do skarbonki:) I dlatego jedni ludzie nic nie maja, a inni (z takim samym startem i zarobkami) kupuja mieszkania nie zaciagajac kredytu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ojciec Hrabążdż Ma oddac to na kościół ,bo pójdzie do piekła. n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:51 Odpowiedz Link Zgłoś
mwookash A ja się cieszę, że za moje pieniądze 06.08.07, 12:39 ktoś niespodzianie wygra dużą sumę A statystycznie mogę także być tym kimś także ja, mała szansa ale zawsze przecież ktoś wygrywa :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewe Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.134.219.81.static.kielce.msk.pl 06.08.07, 16:39 Wpłaciłem do Funduszu Pioonier 2 lata temu 5 tys. to teraz mogę odebrać 4500. Wszędzie trzeba mieć poprostu szczęście .... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fizyk Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.is.net.pl 07.08.07, 10:36 OK przyjacielu, ale gdyby ten facet z Łodzi myślał podobnie jak ty to by dziś nie miał 13 melonów, a jednak ma. Trzeba zmienić swoje podejście do gry. Ja wpłacając stówę miesięcznie czynię to dla celów charytatywnych: z moich pieniędzy jest finansowane wiele przedsięwzięć sportowych, a poza tym cieszę się, że ktoś inny coś wygra. Nie daję natomiast forsy żebrakom ulicznym czy innym wydrwigroszom. No a jeśli kiedyś coś przy okazji wygram, to będę się cieszył podwójnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bubak Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 15:06 stary objaśnij mi dokładniej ten motyw z mieszkaniem za 5 lat. Bo ja licze i sie doliczyć nie mogę. Ale matematykiem nie jestem, więc może coś źle robię. Odpowiedz Link Zgłoś
p.m Re: LOTTO - sposob na wyciaganie kasy z naiwnych 07.08.07, 16:22 Znam ludzi którzy codzienni wydają 6-7 PLN (a nawet więcej)na fajki (ok 200 miesięcznie, 2400 rocznie, 24000 w 10 lat...) wole mieć podatek od marzeń w wysokości 8 pln na tydzien ( tyle max wydaję na totka) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juzekm Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 83.98.245.* 06.08.07, 12:11 Co za debile w tym totalizatorze, zamiast podzieli ta sume 13 na 13 osob to robia jedna wielka sume,beznadziejna sprawa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tadeusz Rydzyk Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 213.76.134.* 06.08.07, 11:23 Wpłać do mnie, pasterza duszyczek i ojca ojców, wspomóż nasze radyjko i przyłącz się do obrony naszej niepokalanej rzeczyposplitej krwiopijcami sączącymi z wolna otoczonej. Twój na chwałe Pana Tadeusz Odpowiedz Link Zgłoś
y.y Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! 06.08.07, 11:25 Chyba raczej Twój na chwłę Tadeusza Pan:D Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ....Wygrany........... 06.08.07, 11:53 powinien zmienic miasto.Kasa ale i swiadomosc ze wszyscy wiedza.......Za duzo jak na szczescie www.bloguez.com/POLSKA/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WelcometoDisneyPL Zmienić MIASTO ??? :) IP: *.era.pl 06.08.07, 11:56 Za 4 mln $ można sobie kupić egzotyczna wysepke ! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Zmienić MIASTO ??? :) 06.08.07, 12:00 Pod Paryzem araby z Maroka(liczna rodzina)wygrali cos ok.200 mln uro.Po tygodniu ich juz nie bylo.Sa spowrotem w Maroku.Wlasciciele kilku hoteli. www.bloguez.com/POLSKA/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: inwestorek 13 mln wlozyc w gielde i za rok wyciagnac 20-25mln IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:03 pieniądz robi pieniądz. a jak masz pieniądze w akcjach, to Ci żaden dresiarz nic nie ukradnie, bo nie masz gotówki - zresztą, z ODSETEK od takiej sumy możesz sobie wynajmować apartament w Paryżu i mieć zwis na wszystko, a pieniądze wciąż mieć na koncie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: totek daje grosze Ceny wysp w Dubaju zaczynają się od 10 mln $. n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:48 Odpowiedz Link Zgłoś
logoin Z pewności przed takimi typami jak ty 07.08.07, 08:18 trzeba chronić ten kraj Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:54 gratulejszyns!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! też grałam ale nie wygrałam tym razem...ale niedawno udało mi się trafić piątkę:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehe Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:57 a ile lat grasz, żeby zdobyć tą piątke? i co to znaczy niedawno? miesiąc temu? rok temu? ile od tego czasu już zagrałaś i ile wydałaś na losy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:59 nie gram często...najczęściej w momentach większej kumulacji i zazwyczaj po 2-3 zakłady...a piątkę trafiłam w styczniu...fakt - to już jakiś czas temu...ale czekam na 6:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gosc Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.stat.gov.pl 07.08.07, 11:47 Wygrałeś? Czy aby na pewno? Ja liczę każdą złotówkę którą wydałem na kupony. Nie trafilem nigdy piatki choc bylem blisko 2 razy. Jakbym nawet teraz trafil, to dzisiejsza piatka zrekompensowala by mi czesc wplat. Inna sprawa, ze na pewno ucieszyl bym sie z 5. Stracic 90% a stracic 30% to zupelnie inna sprawa. Tak na marginresie ten, totek mi sie nie podoba. Kiedys mialem skresolny jeden kupon i co sie okazywalo? Ze przez miesiac trafilem doslownie 8 trojek. Co losowanie jedna, a nawet dwie trojki. A potem przez najblizsze pol roku nie było ani jednego trafnego zakladu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ide się powiesic To jest wielki przekręt . n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:55 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WelcometoDisneyPL Jak zwykle dużo pierd...nia od razu o religii IP: *.era.pl 06.08.07, 11:55 Ciekawszy byłby show TVN/film o losach tych "namaszczonych" - czy faktycznie kasa dała im szczescie, ile już wydali, itd :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nikki Re: Jak zwykle dużo pierd...nia od razu o religii IP: *.chello.pl 06.08.07, 12:02 kiedyś oglądałam reportaż o tych szczęściarzach statystycznie kasy starczało im na.... dwa lata - rzucali się w wir kupowania - a to mieszkanie sobie, dzieciom, bratu, a to wycieczka tu i tam (oczywiście same hotele 5*) i nagle się okazywało że już nic nie zostało mało kto zainwestował wygraną Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ide się powiesic A może podadzą jeszcze adres zwycięscy ? n/t IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 11:57 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SETH Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.grunwald.pl 06.08.07, 11:59 Drogi Zwycięzco! Jeśli chcesz uszczęśliwić człowieczka, to 10 000 bym nie pogardził :) Moje konto -> 76 1140 2004 0000 3002 3516 8996 <- dziękuję :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: winner Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 195.20.110.* 06.08.07, 12:02 No dobra niech Ci będzie. Czekałem, aż ktoś pierwszy się odważy zapytać :) Dlatego nagrodzę Twoją odwagę. Proszę tylko podaj swoje dane (imię, nazwisko, adres), bo bez tego nie da się zrobić przelewu.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hehehe Anna Koza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 12:11 taka odpowiedz daja Google :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kgsz Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 195.20.2.* 06.08.07, 12:12 [...] > Proszę tylko podaj swoje dane (imię, nazwisko, > adres), bo bez tego nie da się zrobić przelewu.. Kłamiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
mreck podatek od marzeń 06.08.07, 12:24 mniejsz z tym, ze totalizator zawsze wygrywa. ale jestem milionerem zawsze w sobote od 19 do 21. jakie to miłe. ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: korsage Re: O rany, ile browarów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:25 liczac browar po 2,5 zł - 5 533 403 sztuki:) spijajac 3 dziennie starczy na 5053 lata - czyli do roku 7060:) spoko Odpowiedz Link Zgłoś
jednorazowy3 inflacja 07.08.07, 09:27 uwzglednij to no i to ze za 5000 lat to juz pewnie piwa nie bedzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elo Re: inflacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 16:10 jak teraz kupi to inflacja i brak piwa mu nie grozi, problemem będzie tylko trwałość tego piwa, czy za 5000lat się nie przeterminuje oby? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyga Re: O rany, ile browarów! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 10:35 Jeden i to nie za duży, na ten w Sierpcu może by wystarczyło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: momo W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.kogeneracja.com.pl 06.08.07, 13:31 Fajnie, ale czemu to nie ja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: scyzoryk Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 193.164.157.* 06.08.07, 13:37 Witamy w Kielcach, he, he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: syndromkatolika Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.blt.pl 06.08.07, 13:37 augustus_germanicus_caligula napisał: > Gratulacje! Nie przepij tego i nie dawaj na tace :) mówię że możesz przepić ale pamiętaj, żadnego grosika dla złodziejskiego kleru! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tak rzecze Papież Oddaj to synu na Watykan ,bo pójdziesz do piekła. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:48 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rt W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.aster.pl 06.08.07, 13:50 gratulujemy Kielcom tak zdolnego mieszkańca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosio na 4 nowe dworce lub na lotnisko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 13:58 ..moze to Gosio ustawil wygrana, zeby miec na partie srodki, po straceniu subwencji..;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: GOŚĆ W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:02 GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-((( Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.08.07, 14:35 Totalizator zachowuje sie nieprofesjonalnie informujac w ktorym miescie i w ktorej kolektoerze padla wygrana. Naraza na niebezpieczenstwo ludzi ktorzy uczciwie wygrali podajac takie informacje, w tym przypadku jest to stacja paliw na ktorej sa kamery, istnieje niebezpieczenstwo ze nagranie zdobedzie nieodpowiednia osoba(y), a wtedy sami pomyslcie co mogloby sie wydarzyc. Nie powinni tak postepowac moim zdaniem. ps.a zwyciezcy rowniez gratuluje. Odpowiedz Link Zgłoś
mikronezja Fakt, dziwne, że jeszcze nie podali: 06.08.07, 14:51 godziny, zdjęcia osobym adresu zamieszkania i rozkładu dnia ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xmen <a href="http://www.otodom.pl/index.php?mod=show&insId=9414" targe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 15:07 www.otodom.pl/index.php?mod=show&insId=94148 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dakard Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 217.153.54.* 06.08.07, 15:34 Ja też chcę wygrać, może być tylko 1 mln. Odpowiedz Link Zgłoś
gabula777 Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! 06.08.07, 16:24 Kto nie gra ten już wygrał :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kielczanka W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.chello.pl 06.08.07, 17:45 gratulacje też chciałabym mieć takie szczęście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misterxy W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.07, 18:52 Skubaniec, zgarnął nam kasę z regionu. Ale może teraz turuści będę częsciej przyjeżdżać :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bziQ Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 00:27 A ja nie wierzę w przypadki:). I w zupełnie przypadkowe wygrane:). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gracz Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: 193.59.48.* 07.08.07, 09:51 z wygranej 13,833 mln zł po zapłaceniu podatku 10%(a taki tu jest) zostanie niecałe 12,5 mln zł. Przy założeniu gwarantowanej(przez skarb państwa) lokaty w obligacje bądź bony skarbowe będzie gościu miał ok. 450 tys. czystego zysku w stosunku rocznym. przy takich dochodach gościu nie musi bawić się w giełdy czy jakieś inne transakcje, które mogą dać dużo większy roczny zysk ale mogą też być fatalne. Mając "4 i pól stówy" na rok facet i jego rodzina są ustawieni dożywotnio! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomeczek Re: W Kielcach padło 13,8 mln zł w Dużego Lotka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 15:57 Gość portalu: gracz napisał(a): > Mając "4 i pól stówy" na rok facet i jego rodzina są ustawieni dożywotnio! Albo facet albo rodzina! Bo jak się rodzinka dowie i się zjedzie, to szczęśliwemu wygranemu zostanie na skromne M-3 w jakims tanim miasteczku :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyczliwy Za 13,8 mln zł można IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.07, 09:47 kupic sobie niezly jacht , polynac w Swiat i miec wszystkich oszolomow w Polsce w ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: z wkrótce IP: *.as.kn.pl 07.08.07, 09:49 znając polskie realia wkrótce się do niego przyczepią smutni napakowani panowie z ofertą "ochrony" za 100 tys. miesiecznie. Odpowiedz Link Zgłoś