Dodaj do ulubionych

Bergson - Uwaga

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 07:47
Witam,
jestem, a właściwie byłem użytkownikiem butów tej marki (dwie pary). Jedna i
druga dość szybko się popsuły (2006 i 2007), choć w przeciwieństwie do
oczekiwań wobec tej marki nie były wykorzystywane do sportów ekstremalnych.
Jak to zwykle bywa po szkodzie dowiedziałem się, że inni też mieli/mają te
same kłopoty: ngt.pl/394,Bergson-Chamar.html
A jakie są wasze opinie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Pstryku Serdecznie Re: Bergson - Uwaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 09:46
      Ja mam również tylko kilka ze względu na wysoka cenę rzeczy marki
      Bergson. Wybierałem bardzo długo i wybrałem bardzo dobrze. Jstem
      zadowolony ale tak jak mówię jest drogo - dla pokolenia 1200 brutto
      zbyt drogo. A co do butów jak chodzę po kilkanaście kilometrów kilka
      razy w miesiącu to nie ma butów, które by zachowały swój pierwotny
      stan po takich górzysto leśnych wędrówkach :)))
      • Gość: Marian Re: Bergson - Uwaga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.07, 15:39
        Witam,
        mam tej firmy również inne produkty, które poza plecaczkiem (wadliwy suwak)
        sprawują się całkiem dobrze.
        Miałem pecha wyłącznie z butami, które się rozleciały lub poprzecierały po
        kilku tygodniach użytkowania. Można mieć więc pewne "ALE" - marka zobowiązuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka