Gość: Marian
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
29.09.07, 07:47
Witam,
jestem, a właściwie byłem użytkownikiem butów tej marki (dwie pary). Jedna i
druga dość szybko się popsuły (2006 i 2007), choć w przeciwieństwie do
oczekiwań wobec tej marki nie były wykorzystywane do sportów ekstremalnych.
Jak to zwykle bywa po szkodzie dowiedziałem się, że inni też mieli/mają te
same kłopoty: ngt.pl/394,Bergson-Chamar.html
A jakie są wasze opinie?