Gość: xxx
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.10.07, 13:03
Jade wczoraj samochodem przełaczam kanału a tu w Radio Maryja
Wiceminister zdrowia Piecha z PiS głosi na antenie ,ze lekarze
odrzucili podwyzki które z dyzurami dadza im 10 tysiecy pensji.
Głupio mi się zrobiło ,że ja taki frajer bo jako lekarz mam 1800 zł
za pełny etat a tu minister daje dyche i nie ma chetnych.
Zaraz mi się przypomniało jak za dawnych czasów dziadek czlonek
PZPR twierdzil na podstawie lektury Słowa Ludu ,że w sklepach
wszystko jest mimo ,że nigdy na zakupy nie chodził bo robiła to
babcia, a na półkach był tylko ocet.Na koniec Piecha wygłosił BÓG
ZAPŁAĆ. No to ja sobie tak myślę ,że za to wprowadzanie w błąd tych
słuchaczy Radia Maryja to przyjdzie kiedyś beknąć przed Najwyzszym.
Chyba ,że chodzi Panu Ministrowi nie o tego Boga w którego ja wierze
lub tez prosił o dodatkową zapłatę z Niebios.Ale jak mówił
Kurski :Durny naród wszystko łyknie.