Dodaj do ulubionych

Piecha w Radio Maryja

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 13:03
Jade wczoraj samochodem przełaczam kanału a tu w Radio Maryja
Wiceminister zdrowia Piecha z PiS głosi na antenie ,ze lekarze
odrzucili podwyzki które z dyzurami dadza im 10 tysiecy pensji.
Głupio mi się zrobiło ,że ja taki frajer bo jako lekarz mam 1800 zł
za pełny etat a tu minister daje dyche i nie ma chetnych.
Zaraz mi się przypomniało jak za dawnych czasów dziadek czlonek
PZPR twierdzil na podstawie lektury Słowa Ludu ,że w sklepach
wszystko jest mimo ,że nigdy na zakupy nie chodził bo robiła to
babcia, a na półkach był tylko ocet.Na koniec Piecha wygłosił BÓG
ZAPŁAĆ. No to ja sobie tak myślę ,że za to wprowadzanie w błąd tych
słuchaczy Radia Maryja to przyjdzie kiedyś beknąć przed Najwyzszym.
Chyba ,że chodzi Panu Ministrowi nie o tego Boga w którego ja wierze
lub tez prosił o dodatkową zapłatę z Niebios.Ale jak mówił
Kurski :Durny naród wszystko łyknie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Komunista Piecha, Michalkiewicz, Giertych, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 13:39
      Lepper,(kiedyś bywał tam Niesiołowski), Kaczyńscy...
      Teraz czas na "lewicowca" Olej-niczaka...
    • Gość: wyborca Re: Piecha w Radio Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 17:39
      Jak na czołowego aborcjonistę Polski , to Pan Minister przeszedł
      głębokie nawrócenie ? A, że do tego kłamie jak najęty to już insza
      inszość. Skoro podpisane wczorajsze porozumienie radomskie opiewa na
      następujące kwaty - 1 średnia krajowa dla lekarza bez specjalizacji
      = 2 800 zl; 1,2 średnie dla lekarza z I stopniem specjalizacji = 3
      360 zł; 1,4 średnia dla lekarza z II stopniem = 3 920 zł. Tyle
      lekarz zarabiać będzie brutto za pracę na jednym etacie.
      • Gość: moher Re: Piecha w Radio Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.07, 22:44
        Zabierzmy (moherowe) berety naszym babciom i mamom - polecenie P.
        Premiera Kaczyńskiego. Ale jaja !!!!!
        • Gość: Konfucjusz Re: Piecha w Radio Maryja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.07, 08:12
          Uratuj Polske - zabierz babci dowód !
          • Gość: ja Re: Piecha w Radio Maryja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.07, 21:21
            A dziadkowi kapelusz. I władzę kolesiom.
            • Gość: Gość F Re: Piecha w Radio Maryja IP: *.klc.vectranet.pl 04.10.07, 21:28
              Wszystko rozumiem, że Piecha w RM, bo to pisowska rozgłośnia, tylko
              po co na koncu "Bóg zapłać"? Niech nie robi z Pana Boga kasjera i
              sam zapłaci lekarzom.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka