IP: *.klc.vectranet.pl 21.10.07, 21:33
Kto takich ciołków wyznacza do komisji kart powinno byc tyle ilu
wyborców +5% dla zgłaszających sie z zaświadczeniami. Taka
organizacja jest do du..y.
Obserwuj wątek
    • plisak Re: brak kart 21.10.07, 22:47
      ;)

      www.tuskwars.com/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka