Gość: Gość IP: *.klc.vectranet.pl 21.10.07, 21:33 Kto takich ciołków wyznacza do komisji kart powinno byc tyle ilu wyborców +5% dla zgłaszających sie z zaświadczeniami. Taka organizacja jest do du..y. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj