Dodaj do ulubionych

Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2012

IP: *.klc.vectranet.pl 12.12.07, 01:25
przecież to czystej wody przekręt...
Obserwuj wątek
    • lukasz11980 Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2012 12.12.07, 07:10
      Bardzo fajnie że miasto zbuduje ośrodek szkoleniowy na Białogonie. A
      czy miasto na Euro 2012 wybuduje w mojej dzielnicy Posłowice
      kanalizację. Na Euro w Portugali dostaliśmy wodociąg to i teraz może
      z panujących ktoś pomyśli o dzielnicach obrzeżnych miasta.
      • Gość: fann Re: Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 19:17
        sraj dalej za płotem ,internet masz a kanalizaci nie? moze troche
        własnej inicjatywy wszystko miasto , nie słyszałes o najnowszych
        cudach techniki sanitarnej to poszperaj na Goglach moze sie czegos
        sroczu nauczysz ....tylko płacz...a dopłaty dla rolników ?
    • Gość: Robercik Przecież to bzdura - złożymy ofertę przed budową IP: *.netcity.pl 12.12.07, 08:11
      ośrodka ?!!!
      Finalista żaden do nas nie przyjedzie a ośrodek zostanie... na
      użytek ... którzy zaoszczędzą pieniądze... ?
    • Gość: ekonomista- sport Idiotyzm, ignorancja,tumanienie ludzi !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:01
      Czego to Lubawski jeszcze nie wymysli ?!Osrodek szkoleniowy dla
      młodzieży w kiepskim otoczeniu dla najlepszych piłkarzy kontynentu !
      Ludzie, tylko boki zrywac z takiej ignorancji a jednocześnie
      przeraża beszczelnośc w tumanieniu mieszkańćów Kielc ! Żaden zespól
      reprezentacyjny do Kielc nie przyjedzie, niech sobie zadufany
      Wojtus nawet nie marzy.
      1.To nie oferta PZPN decyduje co wybiorą trenerzy reprezentacji,
      tylko ich lub kolegów opienie ( naszemu selekcjonerowi opinie co do
      ośrodkow w Austrii... wystawiali trenerzy klubów zachodnich !),
      sugestie lub wykaż PZPN może być tylko dodatkowym informatorem.
      2.Osrodek dla reprezentacji ( tak jak i dla klubow ligowych Europy)
      musi byc ogrodzony, miec hotel wysokiej klasy, kilka boisk i
      specjalistycznych placów treningoych o róznych nawierzchniach,
      halę , pływalnie oraz bogaty zestaw ganinetów odnowy
      biologicznej,sale szkoleniowe z urządzeniami multimedialnymi, a
      takze tereny rekreacyjne - las, jeziorko,itp.. To wszystko musi być
      w jednym miejscu !!!
      3.Najmniejszy problem jest z lotniskiem , bowiem mamy obiekt w
      Maslowie, który w ciagu kilkunastu misięcy mozna zmodernizować za
      tanie pieniądze i miec do dyspozycji dla takich zspołow, które
      lataja samolotanmi 40- 60 miejscowymi, a takie wlasnie moze
      przyjmowac po modernizacji Masłow !
      Jesli Lubawski mysli,ze ktos przyjedzie do Kielc, by wałęsał sie
      z reprezentacją autokarami po zatłoczonym mieście, na Białogon, do
      Hotelu, na tereny rekreacyjne, na stadion przy Sciegienego,do hali,
      nan pływalnię, itp.,to znaczy,że ignorancja oraz tupet we wmawianiu
      kielczanom,że możemy zdążyć na 2012 i zarobic na przyjęciu
      reprezentacji, są posuniete do najwyżzych granic absurdu,stanowią
      kolejne bajki tego gospodarczego bajarza. Jeszcze jakby tego było
      mało, to chce wmotac w ten głupi interes marszałka, aby dofinansowął
      ten idiotyczny pomysł !!! To tylko usłużni urzędasy magistrackie
      moga przytakiwac - tak jak to robia do tej pory - tak bezmyslnym
      planom.
      Boiska dla grup młodziezowych na Białogonie tak, ale bez
      przesady i sadzenia sie Lubawskiego na gigantyzm !!!
      • Gość: n Re: Idiotyzm, ignorancja,tumanienie ludzi !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:06
        Dlaczego miast ma dawac na boisko, bydować drogi. Po pieniądze na
        boisko trzeba się zwrócic do Premiera Tuska, powiedział 1000 boisk
        na tysiąclecie więc niech daje, a może w imieniu Premiera da nowa
        Pani Wojewoda
        • Gość: Jan z Ostrowca Re: Idiotyzm, ignorancja,tumanienie ludzi !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:43
          Skad miasto, czyli Lubawski weźmie 600 mln ( tak podaja gazety koszt
          lotniska ), kto da pienuiadze na boiska ? Wycofał się Kolporter, nie
          ma innej firmy chetnej do wydania forsy, więc kto da ? Ministerstwo
          Sportu ? Minister Pacelt musiałby na głowe upaść, aby dac
          Lubawskiemu forsę w ramach EURO 2012 ! To kpina w żywe oczy !
          Tupeciarstwo ! Kielce sa znane już w kraju z szastania
          pieniędzmi.Dlatego Pacel dobrze mówil, gdy wyśmiewał budowe w
          Kielcach przez Lubawskiego pływalni z basenem o wymarach
          olimpijskich ! Po co ? Dla kilku uzdolnionycnh pływakówe, jacy
          pojawią sie w Kielcach, moga miec zajęcia w Ostrowcu !Z dojazdem lub
          z zakwaterowaniem na stałe !Za to minister powinien wspierac w
          części budowę małych oiedlowych pływalni w Kielcach , task jak i w
          innych miejscowościach regionu.Kielce nie moga być przy "złobie" i
          zgarniac pieniądze dla siebie, sa inne rejony w województwie !!
          • Gość: fann Re: Idiotyzm, ignorancja,tumanienie ludzi !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 19:26
            masz problem z Kielcami...jest jedyne wyjscie przeprowac sie nie
            narzekaj ...i pamietaj Ostrowiec to nie Kielce
    • Gość: marek Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2012 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:41
      Kolporter rzucił wczesniej temat a teraz się wycofuje i chce zeby
      podatnicy wybudowali te obiekty. Nie da się ukryc ze to nie po mesku.
      • Gość: lolo Re: Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2 IP: 193.59.76.* 13.12.07, 19:17
        > Kolporter rzucił wczesniej temat a teraz się wycofuje i chce zeby
        > podatnicy wybudowali te obiekty. Nie da się ukryc ze to nie po
        mesku.

        A po męsku jest płacic miastu co miesiac 100 000 zł? Po stosunkowo
        niedługim okresie czasu za pieniadze z wynajmu stadionu miasto
        wybudowałoby takie obiekty jakie planowane są w Białogonie.
        Kolporter to prywatna firma i jej prezes moze wydawać pieniądze na
        co chce i tak jako kibic jestem wdzieczny za to, ze sponsoruje
        Koronkę ...

        Czytałem wywiad z kimś z zarządu klubu, że jeśli miasto zwolniło by -
        na wzór o wiele lepszego stadionu w Poznaniu - klub z opłat
        czynszowych to bilety byłyby tańsze.

        Łatwo policzyć:
        100 000 zł - czynsz za stadion
        10 000 widzów średnio na meczu. 16 meczów ligowych w ciagu roku - co
        daje jeśli dodamy Puchary jakąś średnia 2 mecze na miesiąc.
        (za miesiace zimowe też płaci sie czynsz - dlatego liczę 12
        miesięcy i średnią ilość meczy na przestrzeni roku)
        Czyli każdy mecz 50 000 zł dla miasta. wychodzi 5 zł od każdego
        kibica - samego tylko czynszu dla miasta.
        • Gość: bolo Całkiem nieźle chłoptasiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 08:48
          Tylko te 100 tysięcy czynszu nie pokrywa kosztów eksploatacji stadionu.
          Miasto i tak dopłaca do stadionu wiele więcej niż otrzymuje czynszu.

          Zresztą jeżeli stadion to taki interes to dlaczego superinteligenci z Kolportera
          nie wybudowali sobie sami stadionu i nie czerpią z tego zysków? Czyżby byli
          supergłabami?

          I nie zapominaj, że miasto dodatkowo zwalnia co roku Kolportera z podatku od
          nieruchomości. Tej miejskiej dotacji chyba nie policzyłeś.
    • Gość: pk NIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 12:43
      Nie zgadzam się na coraz większe szastanie naszymi pieniędzmi. Chore pomysły z
      lotniskiem, zablokowana (słusznie) budowa parkingu na pl. Konstytucji, stadion
      bez parkingów w centrum miasta itp. To już jakaś inwazja chybionych pomysłów! Z
      drugiej strony brak rozwiązań komunikacyjnych w cały mieście, korki i zniszczone
      chodniki, brak ścieżek rowerowych i limuzyna dla prezydenta za 200 tysięcy. Czy
      ktoś za to odpowiada?
      • Gość: mela1 Re: NIE IP: *.klc.vectranet.pl 12.12.07, 16:34
        Zapomniałeś wymienić iluśtam pomników poświęconych nie wiadomo komu.
    • Gość: elf kolporter..kolporter.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 15:45
      Skoro Kolporter narobił szumu, a teraz się z tego wycofuje, to nie jest to godne postępowanie. Ale skoro tak to mam nadzieję, że zrobią w zimie solidne zakupy, bo mniej dochodowe firmy dają więcej na swoje drużyny jak Kolporter na Koronę (np. Groclin na Dyskobolię). Kolporter ma wysokie marże na towarach, więc ma środki. Liczę na zakupy w okienku za kilka mln zł, tzn. 5-6 milionów PLN. Inaczej ciężko będzie zgromadzić te 10tys. na trybunach. Mam nadzieję, że ostatnie frekwencje stadionowe dały do myślenia panu Klickiemu. Ludzie nie mają zamiaru płacić 30zł za siedzenie na niewykończonym i przez to przewiewnym stadionie i oglądanie II-go czy III-ligowych kopaczy.
      • Gość: lolo Re: kolporter..kolporter.. IP: 193.59.76.* 12.12.07, 20:00
        elfie misiu drogi skoro chcesz żeby była piłka w Kielcach to
        sfinansuj zespół na miarę pierwszej ligi. Jak Cie nie stać to nie
        nakazuj osobie prywatnej która ze swoimi pieniedzmi moze robic co
        chce - co ma robic. jak miastu zależy na wychowaniu młodzieży to
        niech buduje ośrodek piłkarski i przy okazji nieźle zarabia na
        sztucznej murawie - bo wiele pierwszoligowych drużyn zostawia
        niemałe pieniadze za wynajem takich boisk. Kolporter jest prywatna
        firma i moze miec głęboko w d..pie budowe dodatkowych boisk i
        wychowanie młodzieży i tak już sporo dla miasta w tej materii robi.


        Najlepsza druzyna w historii miasta, najwyzsze miejsca w historii
        Kielc - 5 miejsce w ekstraklasie z niewielka strata do wicelidera a
        Ty znawco - pikniku piszesz o II czy III ligowych kopaczach. Tym sie
        jednak róznimy, ze ja pamietam czasy III ligi i wiem jak wygladały
        III ligowe mecze przy Koniewa...

        Zgadzam sie tylko z jedna sprawą. Przydałoby sie poprawić marketing
        sprzedazy wejściówek na Koronę - przy karnetach promocje w postaci 2-
        3 darmowych meczów ligowych, a nie kpina w postaci meczów PE na
        które w Polsce nikt nie chodzi.

        Przykład można brać z Lecha. Tam działania marketingowców przełożyły
        sie w sposób oszałamoiający na sprzedaż karnetów (12 tys miesjc
        sprzedanych przed sezobnem na całą rundę. Wprawdzie to nie
        Manchaster- ale na polskie warunki robi wrażenie.
        • Gość: elf Re: kolporter..kolporter.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 21:15
          Tak, 12tys. a ostatnio było 4,5tys z Bełchatowem, ludzie nie będą płacić i nabijać kiesy Kolporterowi, a ten będzie opowiadał bajki dla idiotów o walce o mistrzostwo czy o puchary przy okazji kupując kolejnych kopaczy wybitnie uzdolnionych z II ligi, szkoda, że z kontuzjami w dodatku, nie ma co, sami profesjonaliści jak i wiceprezes Janas. Twoja gadka niewiele tu zmieni, fanatyku Kolportera. Każdy widzi jak jest prócz paru dzieciaków z Młyna. Ja mam w dupie co zrobił Kolporter do tej pory, bo w sumie nic nie zrobił, ale skoro zapowiadaja od 2 lat walkę o puchary to czekam na nie i nie będę chodzi oglądać kopania w polskiej OE, bo nie ma czego, w dodatku za 30zł, hahahaha. Czekam tylko aby jakaś zachodnia ekipa przyjechała do Kielc i dała naszym żelowanym pierdołowatym kopaczom lekcję piłki, wtedy dam i 50zł!
          • Gość: lolo Re: kolporter..kolporter.. IP: 193.59.76.* 12.12.07, 23:50
            "ale skoro zapowiadaja od 2 lat
            > walkę o puchary to czekam na nie i nie będę chodzi oglądać kopania
            w polskiej OE"

            Przynajmniej jedno pocieszenie w przypadku gdy nie zagramy w
            Pucharach - jednego malkonenta mniej na stadionie. Jak sie do
            Pucharów dostaniemy to też nikt Cie na stadion specjalnie zapraszal
            nie bedzie. I całe szczęscie.

            Zakompleksiony jestes mocno - ja Ci nie pomoge. Dorób sie czegos
            wiecej w zyciu- Korona twoich 50 zł nie potrzebuje - zarob narazie
            smarkaczu na tyle by przynajmniej rodzice nie musieli za ciebie
            placic neostrady, a potem mow ze cos tam innego jestes w stanie
            kupic.

            Nie jestem fanatykiem, tym bardziej Kolportera. Lubie te firme bo
            wsparła Korone - klub któremu kibicuje. Prawdziwy kibic bilet kupi i
            bedzie kibicowal Koronie niezaleznie od tego o co walczy. Takich jak
            ty nikt nie potrzebuje - przypuszczam, ze i rodzina tez cie omoja z
            daleka i w necie szukasz pocieszenia.

            P.s. Narazie to zapewne Kolporter doklada do biznesu bo z tego co
            wiem zaden polski klub nie wychodzi na plusie z tytulu sponsorowania
            pilki w Polsce.
            • Gość: endrju Re: kolporter..kolporter.. IP: *.chello.pl 13.12.07, 08:19
              Nikt na plus nie wychodzi? To dlaczego kluby w I i II lidze
              handlowały meczami? Zeby jeszcze więcej dołożyć do interesu, żeby
              jeszcze bardziej pogrążać sie finansowo i maksymalizować swoje
              straty?
              • Gość: lolo Re: kolporter..kolporter.. IP: 193.59.76.* 13.12.07, 19:07

                > Nikt na plus nie wychodzi? To dlaczego kluby w I i II lidze
                > handlowały meczami? Zeby jeszcze więcej dołożyć do interesu, żeby
                > jeszcze bardziej pogrążać sie finansowo i maksymalizować swoje
                > straty?

                Nie - żeby osiągnać jak najlepszy wynik sportowy i wyprzedzić inne
                kluby. Kasa od sponsorów w tym wyścigów tonie i tak sie kręci
                przemysł piłkarski. Zysk przynoszą dopiero puchary europejskie -
                jeśli dorbze zarządza sie prawami telewizyjnymi. A prawdziwy i pewny
                zysk to dopiero daje LM.
            • Gość: elf Re: kolporter..kolporter.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 20:28
              I bardzo dobrze, że nie potrzebuje moich 50zł, bo prędko tam moja noga nie postanie, nikt inteligentny nie płaci 30zł za oszustwa, mam nadzieję, że ten cały Kolporter ze swoimi kibicami wieśniakami wróci na swoje boisko na Szczepaniaka, bo szkoda murawy dla takich cepoków, a tam będą się czuli jak u siebie. I wtedy takie ogóry małorolne jak ty nie będą się szwędać po mojej okolicy.
              • Gość: lolo Re: kolporter..kolporter.. IP: 193.59.76.* 14.12.07, 00:16
                I wtedy
                > takie ogóry małorolne jak ty nie będą się szwędać po mojej okolicy.

                Przez Ostrowiec moze z 1 raz przejezdzałem, ale nie bede cie tam
                odwiedzal, zwłaszcza ze twoi kopacze to tylko III liga i zapewne nie
                spotkamy sie juz nigdy wiecej. Ogorek malorolny??? :))) dobre.
                Nareszcie zaczynasz błyszczeć chłopie! Brawo :)))
                • Gość: CK od pokoleń... Re: kolporter..kolporter.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 10:16
                  Jak twoi starzy przeprowadzili się z jakiejś wiochy do Kielc to nie myśl sobie, że jesteś kielczaninem. Co najwyżej napływowym plebsem.
    • Gość: Sceptyk Co będzie następne ? - tor formuły 1, pole golfowe IP: *.netcity.pl 12.12.07, 16:58
      skocznia narciarska - koniecznie olimpijska, boisko do gry w polo
      (to taki ekskluzywny sport ale jeźdźców mamy coraz więcej), tor
      kajakowy - może nawet do kajakarstwa górskiego - wszak Kielce w
      górach leżą...
      Pan Prezydent i jego doradcy wysilą swą wyobraźnię i czymś nas
      jeszcze zaskoczą...
    • Gość: yossarian Re: Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2 IP: *.agora.pl 12.12.07, 17:36
      Nie pierwszy i nie ostatni to przekręt za tego prezydenta miasta. Która z drużyn
      będzie jeździła kilkaset kilometrów na mecz i to po polskich drogach? Gratulacje
      za pomysł i wybór ekologicznego miejsca. Wszak cement dobrze robi na płuca. W
      dalszej kolejności sugerował bym przystanek TGV. Brak takowych pociągów nie
      powinien być przeszkodą. A potem kosmodrom w dowolnie wybranym miejscu, byle na
      mojej działce, bo też chciałbym ją z zyskiem sprzedać.
      • Gość: lolo Re: Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2 IP: 193.59.76.* 12.12.07, 20:09
        yossarian - agora.pl - sądząc po IP niezależny dziennikarz, albo
        sądząc po stylu - stróż nocny redakcji Gazety Wyborczej. Aż dziw
        bierze że z takiego adresu mogą popłynąć tak populistyczne brednie

        "Która z drużyn będzie jeździła kilkaset kilometrów na mecz i to po
        polskich drogach"
        Myslisz,ze nie wyremontują tych dróg, ze zrobią EURO bez budowy
        infrastruktury komunikacyjnej? Az tak naiwni ludzie chyba w Agorze
        nie pracują...

        Idż zatem moze i sprzedawaj działki z zyskiem jak Cie boli
        jakikolwiek pomysł na rozwój miasta, regionu. Moze w tym coś
        osiągniesz zamiast tracic czas na forumowanie się w portalu GW.

        "Nie pierwszy i nie ostatni to przekręt za tego prezydenta miasta"

        Jak juz sie uporasz ze swoim kosmodromem, TGV i działką to zgłoś
        przestępstwo prokuratorowi. No chyba, że mowa o przekrętach była
        kolejnym twoim, czystym populizmem, ale wóczas proponuję
        Lubawskiemu, zeby do prokuratury zgłosił pomówienie....
        • Gość: jaguś Czy to biegunka pomysłów? IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.07, 20:28
          Wojtuś weź pojedz węgla,bo nas zamęczysz swoimi IDEJAMI.
          O metrze pamiętasz? Da się ze dwie linie do 2012 pobudować?
          • Gość: fann Re: Czy to biegunka pomysłów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 19:19
            moze Kielce zaistnieją i zarazem zarobią pare groszy ,dlaczego nie
            budowac?jestem Za
            • Gość: xx Re: Czy to biegunka pomysłów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 12:39
              Tak idiotycznych jak poparcie "fanna" !Chcesz to buduj i wyłóż swoje
              pieniadze !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka