Gość: bart IP: *.klc.vectranet.pl 12.12.07, 01:25 przecież to czystej wody przekręt... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lukasz11980 Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2012 12.12.07, 07:10 Bardzo fajnie że miasto zbuduje ośrodek szkoleniowy na Białogonie. A czy miasto na Euro 2012 wybuduje w mojej dzielnicy Posłowice kanalizację. Na Euro w Portugali dostaliśmy wodociąg to i teraz może z panujących ktoś pomyśli o dzielnicach obrzeżnych miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fann Re: Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 19:17 sraj dalej za płotem ,internet masz a kanalizaci nie? moze troche własnej inicjatywy wszystko miasto , nie słyszałes o najnowszych cudach techniki sanitarnej to poszperaj na Goglach moze sie czegos sroczu nauczysz ....tylko płacz...a dopłaty dla rolników ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Robercik Przecież to bzdura - złożymy ofertę przed budową IP: *.netcity.pl 12.12.07, 08:11 ośrodka ?!!! Finalista żaden do nas nie przyjedzie a ośrodek zostanie... na użytek ... którzy zaoszczędzą pieniądze... ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekonomista- sport Idiotyzm, ignorancja,tumanienie ludzi !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:01 Czego to Lubawski jeszcze nie wymysli ?!Osrodek szkoleniowy dla młodzieży w kiepskim otoczeniu dla najlepszych piłkarzy kontynentu ! Ludzie, tylko boki zrywac z takiej ignorancji a jednocześnie przeraża beszczelnośc w tumanieniu mieszkańćów Kielc ! Żaden zespól reprezentacyjny do Kielc nie przyjedzie, niech sobie zadufany Wojtus nawet nie marzy. 1.To nie oferta PZPN decyduje co wybiorą trenerzy reprezentacji, tylko ich lub kolegów opienie ( naszemu selekcjonerowi opinie co do ośrodkow w Austrii... wystawiali trenerzy klubów zachodnich !), sugestie lub wykaż PZPN może być tylko dodatkowym informatorem. 2.Osrodek dla reprezentacji ( tak jak i dla klubow ligowych Europy) musi byc ogrodzony, miec hotel wysokiej klasy, kilka boisk i specjalistycznych placów treningoych o róznych nawierzchniach, halę , pływalnie oraz bogaty zestaw ganinetów odnowy biologicznej,sale szkoleniowe z urządzeniami multimedialnymi, a takze tereny rekreacyjne - las, jeziorko,itp.. To wszystko musi być w jednym miejscu !!! 3.Najmniejszy problem jest z lotniskiem , bowiem mamy obiekt w Maslowie, który w ciagu kilkunastu misięcy mozna zmodernizować za tanie pieniądze i miec do dyspozycji dla takich zspołow, które lataja samolotanmi 40- 60 miejscowymi, a takie wlasnie moze przyjmowac po modernizacji Masłow ! Jesli Lubawski mysli,ze ktos przyjedzie do Kielc, by wałęsał sie z reprezentacją autokarami po zatłoczonym mieście, na Białogon, do Hotelu, na tereny rekreacyjne, na stadion przy Sciegienego,do hali, nan pływalnię, itp.,to znaczy,że ignorancja oraz tupet we wmawianiu kielczanom,że możemy zdążyć na 2012 i zarobic na przyjęciu reprezentacji, są posuniete do najwyżzych granic absurdu,stanowią kolejne bajki tego gospodarczego bajarza. Jeszcze jakby tego było mało, to chce wmotac w ten głupi interes marszałka, aby dofinansowął ten idiotyczny pomysł !!! To tylko usłużni urzędasy magistrackie moga przytakiwac - tak jak to robia do tej pory - tak bezmyslnym planom. Boiska dla grup młodziezowych na Białogonie tak, ale bez przesady i sadzenia sie Lubawskiego na gigantyzm !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: n Re: Idiotyzm, ignorancja,tumanienie ludzi !! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:06 Dlaczego miast ma dawac na boisko, bydować drogi. Po pieniądze na boisko trzeba się zwrócic do Premiera Tuska, powiedział 1000 boisk na tysiąclecie więc niech daje, a może w imieniu Premiera da nowa Pani Wojewoda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan z Ostrowca Re: Idiotyzm, ignorancja,tumanienie ludzi !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:43 Skad miasto, czyli Lubawski weźmie 600 mln ( tak podaja gazety koszt lotniska ), kto da pienuiadze na boiska ? Wycofał się Kolporter, nie ma innej firmy chetnej do wydania forsy, więc kto da ? Ministerstwo Sportu ? Minister Pacelt musiałby na głowe upaść, aby dac Lubawskiemu forsę w ramach EURO 2012 ! To kpina w żywe oczy ! Tupeciarstwo ! Kielce sa znane już w kraju z szastania pieniędzmi.Dlatego Pacel dobrze mówil, gdy wyśmiewał budowe w Kielcach przez Lubawskiego pływalni z basenem o wymarach olimpijskich ! Po co ? Dla kilku uzdolnionycnh pływakówe, jacy pojawią sie w Kielcach, moga miec zajęcia w Ostrowcu !Z dojazdem lub z zakwaterowaniem na stałe !Za to minister powinien wspierac w części budowę małych oiedlowych pływalni w Kielcach , task jak i w innych miejscowościach regionu.Kielce nie moga być przy "złobie" i zgarniac pieniądze dla siebie, sa inne rejony w województwie !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fann Re: Idiotyzm, ignorancja,tumanienie ludzi !! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 19:26 masz problem z Kielcami...jest jedyne wyjscie przeprowac sie nie narzekaj ...i pamietaj Ostrowiec to nie Kielce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2012 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 10:41 Kolporter rzucił wczesniej temat a teraz się wycofuje i chce zeby podatnicy wybudowali te obiekty. Nie da się ukryc ze to nie po mesku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2 IP: 193.59.76.* 13.12.07, 19:17 > Kolporter rzucił wczesniej temat a teraz się wycofuje i chce zeby > podatnicy wybudowali te obiekty. Nie da się ukryc ze to nie po mesku. A po męsku jest płacic miastu co miesiac 100 000 zł? Po stosunkowo niedługim okresie czasu za pieniadze z wynajmu stadionu miasto wybudowałoby takie obiekty jakie planowane są w Białogonie. Kolporter to prywatna firma i jej prezes moze wydawać pieniądze na co chce i tak jako kibic jestem wdzieczny za to, ze sponsoruje Koronkę ... Czytałem wywiad z kimś z zarządu klubu, że jeśli miasto zwolniło by - na wzór o wiele lepszego stadionu w Poznaniu - klub z opłat czynszowych to bilety byłyby tańsze. Łatwo policzyć: 100 000 zł - czynsz za stadion 10 000 widzów średnio na meczu. 16 meczów ligowych w ciagu roku - co daje jeśli dodamy Puchary jakąś średnia 2 mecze na miesiąc. (za miesiace zimowe też płaci sie czynsz - dlatego liczę 12 miesięcy i średnią ilość meczy na przestrzeni roku) Czyli każdy mecz 50 000 zł dla miasta. wychodzi 5 zł od każdego kibica - samego tylko czynszu dla miasta. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolo Całkiem nieźle chłoptasiu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 08:48 Tylko te 100 tysięcy czynszu nie pokrywa kosztów eksploatacji stadionu. Miasto i tak dopłaca do stadionu wiele więcej niż otrzymuje czynszu. Zresztą jeżeli stadion to taki interes to dlaczego superinteligenci z Kolportera nie wybudowali sobie sami stadionu i nie czerpią z tego zysków? Czyżby byli supergłabami? I nie zapominaj, że miasto dodatkowo zwalnia co roku Kolportera z podatku od nieruchomości. Tej miejskiej dotacji chyba nie policzyłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pk NIE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 12:43 Nie zgadzam się na coraz większe szastanie naszymi pieniędzmi. Chore pomysły z lotniskiem, zablokowana (słusznie) budowa parkingu na pl. Konstytucji, stadion bez parkingów w centrum miasta itp. To już jakaś inwazja chybionych pomysłów! Z drugiej strony brak rozwiązań komunikacyjnych w cały mieście, korki i zniszczone chodniki, brak ścieżek rowerowych i limuzyna dla prezydenta za 200 tysięcy. Czy ktoś za to odpowiada? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mela1 Re: NIE IP: *.klc.vectranet.pl 12.12.07, 16:34 Zapomniałeś wymienić iluśtam pomników poświęconych nie wiadomo komu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elf kolporter..kolporter.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 15:45 Skoro Kolporter narobił szumu, a teraz się z tego wycofuje, to nie jest to godne postępowanie. Ale skoro tak to mam nadzieję, że zrobią w zimie solidne zakupy, bo mniej dochodowe firmy dają więcej na swoje drużyny jak Kolporter na Koronę (np. Groclin na Dyskobolię). Kolporter ma wysokie marże na towarach, więc ma środki. Liczę na zakupy w okienku za kilka mln zł, tzn. 5-6 milionów PLN. Inaczej ciężko będzie zgromadzić te 10tys. na trybunach. Mam nadzieję, że ostatnie frekwencje stadionowe dały do myślenia panu Klickiemu. Ludzie nie mają zamiaru płacić 30zł za siedzenie na niewykończonym i przez to przewiewnym stadionie i oglądanie II-go czy III-ligowych kopaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: kolporter..kolporter.. IP: 193.59.76.* 12.12.07, 20:00 elfie misiu drogi skoro chcesz żeby była piłka w Kielcach to sfinansuj zespół na miarę pierwszej ligi. Jak Cie nie stać to nie nakazuj osobie prywatnej która ze swoimi pieniedzmi moze robic co chce - co ma robic. jak miastu zależy na wychowaniu młodzieży to niech buduje ośrodek piłkarski i przy okazji nieźle zarabia na sztucznej murawie - bo wiele pierwszoligowych drużyn zostawia niemałe pieniadze za wynajem takich boisk. Kolporter jest prywatna firma i moze miec głęboko w d..pie budowe dodatkowych boisk i wychowanie młodzieży i tak już sporo dla miasta w tej materii robi. Najlepsza druzyna w historii miasta, najwyzsze miejsca w historii Kielc - 5 miejsce w ekstraklasie z niewielka strata do wicelidera a Ty znawco - pikniku piszesz o II czy III ligowych kopaczach. Tym sie jednak róznimy, ze ja pamietam czasy III ligi i wiem jak wygladały III ligowe mecze przy Koniewa... Zgadzam sie tylko z jedna sprawą. Przydałoby sie poprawić marketing sprzedazy wejściówek na Koronę - przy karnetach promocje w postaci 2- 3 darmowych meczów ligowych, a nie kpina w postaci meczów PE na które w Polsce nikt nie chodzi. Przykład można brać z Lecha. Tam działania marketingowców przełożyły sie w sposób oszałamoiający na sprzedaż karnetów (12 tys miesjc sprzedanych przed sezobnem na całą rundę. Wprawdzie to nie Manchaster- ale na polskie warunki robi wrażenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elf Re: kolporter..kolporter.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.12.07, 21:15 Tak, 12tys. a ostatnio było 4,5tys z Bełchatowem, ludzie nie będą płacić i nabijać kiesy Kolporterowi, a ten będzie opowiadał bajki dla idiotów o walce o mistrzostwo czy o puchary przy okazji kupując kolejnych kopaczy wybitnie uzdolnionych z II ligi, szkoda, że z kontuzjami w dodatku, nie ma co, sami profesjonaliści jak i wiceprezes Janas. Twoja gadka niewiele tu zmieni, fanatyku Kolportera. Każdy widzi jak jest prócz paru dzieciaków z Młyna. Ja mam w dupie co zrobił Kolporter do tej pory, bo w sumie nic nie zrobił, ale skoro zapowiadaja od 2 lat walkę o puchary to czekam na nie i nie będę chodzi oglądać kopania w polskiej OE, bo nie ma czego, w dodatku za 30zł, hahahaha. Czekam tylko aby jakaś zachodnia ekipa przyjechała do Kielc i dała naszym żelowanym pierdołowatym kopaczom lekcję piłki, wtedy dam i 50zł! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: kolporter..kolporter.. IP: 193.59.76.* 12.12.07, 23:50 "ale skoro zapowiadaja od 2 lat > walkę o puchary to czekam na nie i nie będę chodzi oglądać kopania w polskiej OE" Przynajmniej jedno pocieszenie w przypadku gdy nie zagramy w Pucharach - jednego malkonenta mniej na stadionie. Jak sie do Pucharów dostaniemy to też nikt Cie na stadion specjalnie zapraszal nie bedzie. I całe szczęscie. Zakompleksiony jestes mocno - ja Ci nie pomoge. Dorób sie czegos wiecej w zyciu- Korona twoich 50 zł nie potrzebuje - zarob narazie smarkaczu na tyle by przynajmniej rodzice nie musieli za ciebie placic neostrady, a potem mow ze cos tam innego jestes w stanie kupic. Nie jestem fanatykiem, tym bardziej Kolportera. Lubie te firme bo wsparła Korone - klub któremu kibicuje. Prawdziwy kibic bilet kupi i bedzie kibicowal Koronie niezaleznie od tego o co walczy. Takich jak ty nikt nie potrzebuje - przypuszczam, ze i rodzina tez cie omoja z daleka i w necie szukasz pocieszenia. P.s. Narazie to zapewne Kolporter doklada do biznesu bo z tego co wiem zaden polski klub nie wychodzi na plusie z tytulu sponsorowania pilki w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: endrju Re: kolporter..kolporter.. IP: *.chello.pl 13.12.07, 08:19 Nikt na plus nie wychodzi? To dlaczego kluby w I i II lidze handlowały meczami? Zeby jeszcze więcej dołożyć do interesu, żeby jeszcze bardziej pogrążać sie finansowo i maksymalizować swoje straty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: kolporter..kolporter.. IP: 193.59.76.* 13.12.07, 19:07 > Nikt na plus nie wychodzi? To dlaczego kluby w I i II lidze > handlowały meczami? Zeby jeszcze więcej dołożyć do interesu, żeby > jeszcze bardziej pogrążać sie finansowo i maksymalizować swoje > straty? Nie - żeby osiągnać jak najlepszy wynik sportowy i wyprzedzić inne kluby. Kasa od sponsorów w tym wyścigów tonie i tak sie kręci przemysł piłkarski. Zysk przynoszą dopiero puchary europejskie - jeśli dorbze zarządza sie prawami telewizyjnymi. A prawdziwy i pewny zysk to dopiero daje LM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elf Re: kolporter..kolporter.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 20:28 I bardzo dobrze, że nie potrzebuje moich 50zł, bo prędko tam moja noga nie postanie, nikt inteligentny nie płaci 30zł za oszustwa, mam nadzieję, że ten cały Kolporter ze swoimi kibicami wieśniakami wróci na swoje boisko na Szczepaniaka, bo szkoda murawy dla takich cepoków, a tam będą się czuli jak u siebie. I wtedy takie ogóry małorolne jak ty nie będą się szwędać po mojej okolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: kolporter..kolporter.. IP: 193.59.76.* 14.12.07, 00:16 I wtedy > takie ogóry małorolne jak ty nie będą się szwędać po mojej okolicy. Przez Ostrowiec moze z 1 raz przejezdzałem, ale nie bede cie tam odwiedzal, zwłaszcza ze twoi kopacze to tylko III liga i zapewne nie spotkamy sie juz nigdy wiecej. Ogorek malorolny??? :))) dobre. Nareszcie zaczynasz błyszczeć chłopie! Brawo :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CK od pokoleń... Re: kolporter..kolporter.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 10:16 Jak twoi starzy przeprowadzili się z jakiejś wiochy do Kielc to nie myśl sobie, że jesteś kielczaninem. Co najwyżej napływowym plebsem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sceptyk Co będzie następne ? - tor formuły 1, pole golfowe IP: *.netcity.pl 12.12.07, 16:58 skocznia narciarska - koniecznie olimpijska, boisko do gry w polo (to taki ekskluzywny sport ale jeźdźców mamy coraz więcej), tor kajakowy - może nawet do kajakarstwa górskiego - wszak Kielce w górach leżą... Pan Prezydent i jego doradcy wysilą swą wyobraźnię i czymś nas jeszcze zaskoczą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: yossarian Re: Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2 IP: *.agora.pl 12.12.07, 17:36 Nie pierwszy i nie ostatni to przekręt za tego prezydenta miasta. Która z drużyn będzie jeździła kilkaset kilometrów na mecz i to po polskich drogach? Gratulacje za pomysł i wybór ekologicznego miejsca. Wszak cement dobrze robi na płuca. W dalszej kolejności sugerował bym przystanek TGV. Brak takowych pociągów nie powinien być przeszkodą. A potem kosmodrom w dowolnie wybranym miejscu, byle na mojej działce, bo też chciałbym ją z zyskiem sprzedać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolo Re: Miasto zbuduje ośrodek w Białogonie na Euro 2 IP: 193.59.76.* 12.12.07, 20:09 yossarian - agora.pl - sądząc po IP niezależny dziennikarz, albo sądząc po stylu - stróż nocny redakcji Gazety Wyborczej. Aż dziw bierze że z takiego adresu mogą popłynąć tak populistyczne brednie "Która z drużyn będzie jeździła kilkaset kilometrów na mecz i to po polskich drogach" Myslisz,ze nie wyremontują tych dróg, ze zrobią EURO bez budowy infrastruktury komunikacyjnej? Az tak naiwni ludzie chyba w Agorze nie pracują... Idż zatem moze i sprzedawaj działki z zyskiem jak Cie boli jakikolwiek pomysł na rozwój miasta, regionu. Moze w tym coś osiągniesz zamiast tracic czas na forumowanie się w portalu GW. "Nie pierwszy i nie ostatni to przekręt za tego prezydenta miasta" Jak juz sie uporasz ze swoim kosmodromem, TGV i działką to zgłoś przestępstwo prokuratorowi. No chyba, że mowa o przekrętach była kolejnym twoim, czystym populizmem, ale wóczas proponuję Lubawskiemu, zeby do prokuratury zgłosił pomówienie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaguś Czy to biegunka pomysłów? IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.07, 20:28 Wojtuś weź pojedz węgla,bo nas zamęczysz swoimi IDEJAMI. O metrze pamiętasz? Da się ze dwie linie do 2012 pobudować? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fann Re: Czy to biegunka pomysłów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.07, 19:19 moze Kielce zaistnieją i zarazem zarobią pare groszy ,dlaczego nie budowac?jestem Za Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xx Re: Czy to biegunka pomysłów? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 12:39 Tak idiotycznych jak poparcie "fanna" !Chcesz to buduj i wyłóż swoje pieniadze ! Odpowiedz Link Zgłoś