Gość: Tomasz IP: 80.51.251.* 15.09.03, 16:03 Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki z "cyfraka" ? Muszę zrobić sporo odbitek więc interesuje mnie jw. Z góry dziękuję bardzo za informacje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ki.ki Re: Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki 15.09.03, 16:21 Gość portalu: Tomasz napisał(a): > Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki z "cyfraka" ? Muszę zrobić > sporo odbitek więc interesuje mnie jw. Z góry dziękuję bardzo za informacje. nie wiem czy to duzo dla Ciebie ale 80 gr za odbitke 10x15 na ul. J.Pawla II 13 (krakowska rogatka) Ja bylam zadowolona. Zdjecia bardzo ladne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mały Re: Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki IP: 80.50.23.* 15.09.03, 16:56 ki.ki napisała: > nie wiem czy to duzo dla Ciebie ale 80 gr za odbitke 10x15 na ul. J.Pawla II 13 > (krakowska rogatka) Ja bylam zadowolona. Zdjecia bardzo ladne. To najtańszy lab cyfrowy w Kielcach. Chociaż mnie się bardziej podobają zdjęcia z nowego kodaka cyfrowego na sienkiewicza, tylko tam 10x15 kosztuje chyba 98 gr. Odpowiedz Link Zgłoś
zeluq Re: Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki 16.09.03, 23:38 jak juz wspomnieli moi przedmowcy jest digital foto lab na krakowskiej rogatce, dosyc tani, ale jakosc niestety bywa czasami kiepsa. sa jeszcze: solex i foto expert na sienkiewicza oraz foto perfect (fuji) na paderewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomasz Dziękuję wszystkim za info. T IP: PROXY:* / 172.16.1.* 17.09.03, 11:05 jw Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.domagala www.solex.com.pl 18.09.03, 14:01 LABORATORIUM FOTOGRAFII CYFROWEJ KODAK PROFESSIONAL 25-501 ul.Sienkiewicza 66 tel/fax 41 343 68 20 www.solex.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś