Dodaj do ulubionych

Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki z cyf

IP: 80.51.251.* 15.09.03, 16:03
Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki z "cyfraka" ? Muszę zrobić
sporo odbitek więc interesuje mnie jw. Z góry dziękuję bardzo za informacje.
Obserwuj wątek
    • ki.ki Re: Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki 15.09.03, 16:21
      Gość portalu: Tomasz napisał(a):

      > Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki z "cyfraka" ? Muszę zrobić
      > sporo odbitek więc interesuje mnie jw. Z góry dziękuję bardzo za informacje.


      nie wiem czy to duzo dla Ciebie ale 80 gr za odbitke 10x15 na ul. J.Pawla II 13
      (krakowska rogatka) Ja bylam zadowolona. Zdjecia bardzo ladne.
      • Gość: mały Re: Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki IP: 80.50.23.* 15.09.03, 16:56
        ki.ki napisała:

        > nie wiem czy to duzo dla Ciebie ale 80 gr za odbitke 10x15 na ul. J.Pawla II
        13
        > (krakowska rogatka) Ja bylam zadowolona. Zdjecia bardzo ladne.

        To najtańszy lab cyfrowy w Kielcach. Chociaż mnie się bardziej podobają zdjęcia
        z nowego kodaka cyfrowego na sienkiewicza, tylko tam 10x15 kosztuje chyba 98 gr.
    • zeluq Re: Gdzie w tym mieście nie zdzierają za odbitki 16.09.03, 23:38
      jak juz wspomnieli moi przedmowcy jest digital foto lab na krakowskiej
      rogatce, dosyc tani, ale jakosc niestety bywa czasami kiepsa.
      sa jeszcze: solex i foto expert na sienkiewicza oraz foto perfect (fuji) na
      paderewskiego.
    • Gość: Tomasz Dziękuję wszystkim za info. T IP: PROXY:* / 172.16.1.* 17.09.03, 11:05
      jw
    • wojciech.domagala www.solex.com.pl 18.09.03, 14:01
      LABORATORIUM FOTOGRAFII CYFROWEJ

      KODAK PROFESSIONAL

      25-501 ul.Sienkiewicza 66
      tel/fax 41 343 68 20

      www.solex.com.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka