Gość: agnostyk IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 14.10.03, 20:49 "Przbyło kilkanaście osób.." Tak bo był to dzień roboczy i członkowie APP "RACJA" pracując nie mogli poświęcić swojego czasu na zgromadzenie (NIE PIKIETĘ). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojciech.domagala Jestem za wprowadzeniem religioznawstwa ! 14.10.03, 21:28 Jestem za wprowadzeniem religioznawstwa ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieszkaniec Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.wl.kielce.octava.net.pl 14.10.03, 23:56 Jestem za!!! Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 09:57 Oświadczam na całe województwa: świętokrzyskie (kieleckie), podkarpackie (rzeszowskie) i na część mazowieckiego (radomskie) oraz na całe Sandomierskie, że nie jestem członkiem tej partii, w której nazwie odzwierciedla się cała ideologia żydowskiego socjalizmu. Na duszpasterza waszej partii weźcie sobie publicystę "Rzeczpospolitej" i komentatora publicznej telewizji zarazem, arcybiskupa Żydzińskiego z Lublina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wachi Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: proxy / 10.1.1.* 15.10.03, 10:27 Uważam, że dzieci powinny mieć wybór czy chcą chodzić na religię czy może na religioznawstwo. Z drugiej strony religia w szkole to duża wygoda dla dzieci. Sama pamiętam jak musiałam biegać na drugi koniec osiedla, na jakąś absurdalną godzinę na religię. Kto sobie nie życzy chodzić na religię powinien mieć zapewnione nauczanie etyki, lub powinien przedstawić zaświadczenie od rodziców, że uczęszcza na nauki w swoim kościele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 15.10.03, 11:22 Gość portalu: Jakub napisał(a): > Oświadczam na całe województwa: świętokrzyskie (kieleckie), podkarpackie > (rzeszowskie) i na część mazowieckiego (radomskie) oraz na całe Sandomierskie, > że nie jestem członkiem tej partii, w której nazwie odzwierciedla się cała > ideologia żydowskiego socjalizmu. > > Na duszpasterza waszej partii weźcie sobie publicystę "Rzeczpospolitej" i > komentatora publicznej telewizji zarazem, arcybiskupa Żydzińskiego z Lublina. Doradzam. Przed wydawaniem niczym nieuzasadnionych opinni, (oprócz przekonania o swojej słuszności)mógłbyś CZŁOWIEKU poczytać w encyklopedii co to jest "klerykalizm" i "antyklerykalizm". Uniknąłbyś posądzenia Cię o całkowity brak krytycyzmu, poparty jedynie dziką ( oczywiście uzasadnioną naukami katechetycznymi religii rzymsko - katolickiej) nienawiścią do ludzi inaczej niż Ty myślących. Katecheta Ci zabronił myślenia - prawda??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 17:44 twoja zdecydowanie chamska odpowiedź potwierdza to, co napisałem, że program ideologiczny zawarty w nazwie tej partyjeczki jest odzwierciedleniem idei żydowskiego socjalizmu. Czy wasz duszpasterz partyjny, znany świecki publicysta i komentator mediów socjalistycznych i antypolskich, biskup Żydziński z Lublina już wam zorganizował pokropek? Jeśli jeszcze nie, to zażądajcie pokropku w rycie masońskim, dla niego to nie pierwszyzna. Niech żyje kielnia i młotek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 15.10.03, 20:52 <twoja zdecydowanie chamska odpowiedź potwierdza to, co napisałem, że program <ideologiczny zawarty w nazwie tej partyjeczki jest odzwierciedleniem idei <żydowskiego socjalizmu. <Czy wasz duszpasterz partyjny, znany świecki publicysta i komentator mediów <socjalistycznych i antypolskich, biskup Żydziński z Lublina już wam <zorganizował pokropek? <Jeśli jeszcze nie, to zażądajcie pokropku w rycie masońskim, dla niego to nie <pierwszyzna. <Niech żyje kielnia i młotek! No cóż, to napisał Jakub!!! Gdzie dostrzegł "chamstwo" w mojej wypowiedzi, to już jego tajemnica. Jakub, Jakub tak czysto żydowskie imię jakie masz i Twoja głęboka awersja do tego "plemienia Dawidowego" skłaniają mnie do wyciągnięcia wniosku,iż jesteś bardzo niezrównoważony (należy to leczyć - to choroba), lub masz koloratkę pod szyją (to też choroba ale nie da się leczyć - trzeba amputować). Partyjka, o której mówisz nie wyraża rasizmu (jak Ty)lecz ma za zadanie ANTYKLERYKALIZM. Zajrzyj wreszcie do encyklopedii i przestań wymyślać własne "teorie". Jeżeli chcesz zohydzić APP "Rację", to napewno Ci się nie udaje. A jeszcze wyciąganie absurdalnych wniosków z nazwy Partii, to już ciężka przesada. Przecież trzeba znać założenia programowe, zobaczyć jej działalność na co dzień, przyjść na zebranie i "dołożyć" masonom czy innym żydom. A tak to tylko Jesteś żałosnym krzykaczem bez argumentów. Zwróć uwagę, iż zawsze zwracam się do Ciebie z dużej litery, z szacunkiem. A Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
50m Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R 16.10.03, 10:53 Agnostyku martwie sie o was, zamiast skupic sie na programie, wiekszosc z was na codzien zajmuje sie bluzganiem na ksiezy i kosciol< w prasie w internecie , tak chcecie zdobywac nowych członków? Mnie osobiscie to zniechecilo mimo iz juz bylem blisko was PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 16.10.03, 13:02 50m napisał: <Agnostyku martwie sie o was, zamiast skupic sie na programie, wiekszosc z was na codzien zajmuje sie bluzganiem na ksiezy i kosciol< w prasie w internecie , tak chcecie zdobywac nowych członków? Mnie osobiscie to zniechecilo mimo iz juz bylem blisko was PZDR> Dziwne te pojęcie "buzganie". Jeżeli podaje się konkretne fakty (nie do podważenia - inaczej "Jonasz" z "Faktów i Mitów" już dawno gniłby w więzieniu) to chyba nie o szkalowanie tu chodzi, a jedynie ukazanie prawdy o obłudzie tej czarnej formacji. Dla przykładu podam Ci treść całej petycji, o którą w tym temacie chodzi. Petycja do Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w sprawie wyprowadzenia nauczania religii ze szkół W związku ze Świętem Edukacji Narodowej Antyklerykalna Partia Postępu „Racja” wyraża swój zdecydowany sprzeciw wobec nauczania religii w szkołach. Ten zideologizowany przedmiot, wprowadzony do szkół niezgodnie z Konstytucją, może być wykładany wyłącznie w punktach katechetycznych, poza programem szkolnym. Jego finansowanie powinny przejąć zainteresowane kościoły i związki wyznaniowe. Postulujemy wprowadzenie w miejsce religii przedmiotu pn. Religioznawstwo, który połączony z wiedzą o systemach etycznych pozwoli uczniom współczesnej szkoły przygotować się do życia w wielokulturowym świecie. Wprowadzenie religii do szkół w wymiarze dwóch godzin tygodniowo nie zapobiega, już istniejącym, jak i nowym formom patologii w środowisku młodzieży szkolnej, a ekscesy wywoływane przez katechetów w szkołach i kościelne „autorytety moralne” na całym świecie nie dają właściwego przykładu młodzieży. Utrzymuje się armię katechetów, podczas gdy brakuje tak potrzebnych lekarzy szkolnych - w tym psychoterapeutów. Jak młodzież szkolna ma być uczciwa, prawa jeżeli już w szkole uczy się ją podwójnego myślenia i obłudy. Przykładem mogą być kardynalne sprzeczności pomiędzy religijną i naukową genezą powstania wszechświata, jego strukturą, genezą człowieka jak i przyczyną jego działań etyczno-moralnych. Apelujemy do Pana/Pani Kurator o podjęcie wszystkich możliwych i zgodnych z prawem działań, aby szkoły publiczne stały się neutralne światopoglądowo w rzeczywistości a nie tylko deklaratywnie. Przewodniczący Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja” W czasach , kiedy nic nie zależy od nikogo , zróbmy coś, co by zależało od nas samych. - Stanisław Wyspiański Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w_t Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 13:07 > Przewodniczący Zarządu Województwa > Świętokrzyskiego > Antyklerykalnej Partii Postępu ?Racja? .. napisales to ... ale gdzie podpis?? nazwisko?? tajne?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 13:21 Co? Nie widzisz? Stanisław Wyspiański! Przecież nie zapomnieli się podpisać, to nie byle jakie gapy. I jeszcze jaką ładną sentencją po(d)pisał się ten ich pan przewodniczący. Słyszałem kiedyś o jakimś Stanisławie Wyspiańskim, zdaje się, że był w SB w Krakowie. Może awansowali go do Kielc? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 16.10.03, 21:46 Nie tajne. Jednak ze wzgledu na istnienie takich osób jak "Jakub"podawanie danych konkretnych jest dokuczliwe. Poza tym , kto z Was podał swoje bezpośrednie dane ( wykluczam Wojtka). Byliby tacy odważni i co? Moje dane są jawne, wystarczy przejść się do siedziby APP "Racja" w Kielcach na ulicy Warszawskiej 6 pok. 7 w dniach wtorek i czwartek w godz 14.00 do 18.00 i porozmawiać z pełniącymi aktualnie dużur, a dowiecie się wszystkiego na mój temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 22:05 No proszę, to Agnostyk sugeruje, że jest prominentem swojej partyjki w osobie samego przewodniczącego na miasto Kielce z przyległościami? Partia taka odważna, tak odważnie atakuje Kościół Katolicki, ale nazwiska partyjnych funkcjonariuszy są tajne ze strachu. Pewnie do nazwiska dałoby się dopasować jakiegoś tatusia, jak np. Miodowiczowi, czy np. potomkowi pierwszego wojewody kieleckiego, wielkiego komunisty z Ostrowca, który zanim objął funkcję został zastrzelony przez patriotów polskich jako bandyta rabujący kobietę. Na początku wątku Agnostyk rozpłakał się przy pierwszym krytycznym liście, teraz dla odmiany ukrywa nazwisko przewodniczącego swojej odważnej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.domagala Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R 17.10.03, 00:07 Gość portalu: Jakub napisał(a): > Partia taka > odważna, tak odważnie atakuje Kościół Katolicki, ale nazwiska partyjnych > funkcjonariuszy są tajne ze strachu. Kościół katolicki przez dwa tysiące lat pracuje na swoje konto. Sto lat temu kościół katolicki wychodził z założenia, że ziemia jest płaska ;-))) I co na to powiesz Jakub ? a od kogo pochodzi człowiek ?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 17.10.03, 11:42 Który człowiek? (Aaa, widzisz!) Co do płaskiej ziemi, to trzeba by nad tym jeszcze trochę pomyśleć, co mógłyś zrobić :) Niby w moich okolicach, a widziałem wyraźnie i z bliska, ziemia nie jest płaska, bo są pagórki. Ale (jeśli masz wyobraźnię, to sobie wyobraź), gdyby tak spojrzeć na całą ziemię z oddali, z takiej, powiedzmy, boskiej perspektywy, gdy już widok owych pagórków i nawet większych Gór Świętokrzyskich uległby zamgleniu i takiemu spłaszczeniu, to ziemia mogła by wyglądać na płaską. Temu nie da się zaprzeczyć. Życzę miłego "weekendu", w tym, żeby pasma Gór Ś. nie wypłaszczały Ci się w obiektywie :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: w_t Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 13:16 a pozatym ... czemu w szkolach maja byc lekcje religioznawstwa albo etyki - skoro niema na lekarzy - zwlaszcza psychoterapeutow tak niektorym potrzebnych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AGNOSTYK Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 16.10.03, 15:00 <a pozatym ... czemu w szkolach maja byc lekcje religioznawstwa albo etyki - skoro niema na lekarzy - zwlaszcza psychoterapeutow tak niektorym potrzebnych? > Racja (nie Partia.) Tylko zwróć uwagę, że te 13 lat pseudowychowywania ktoś musi "odkręcić". "Wychowawczą" rolę religii musi ktoś zastąpić i lepsze jest wprowadzenie religioznawstwa i etyki niż trwanie w stanie obecnej degrengolady. Dalej, czyż nie lepiej zatrudniać prawdziwych, cywilnych pedagogów, niż bardzo często naznaczanych przez biskupów katechetów bez jakiegokolwiek przygotowania do pracy dydaktycznej. Na opłacanie katechetów budżet państwa przeznacza w obecnym roku 550 000 000 zł. Szkoły są likwidowane, nauczyciele tracą pracę i znacząco ich ubywa, a katechetów w tym roku przybyło. Dziwne nieprawdaż? Dalej Kościół rzymsko - katolicki osiąga rocznie dochód w granicach do 10 miliardów zł. Duchownych w Polsce mamy (niestety rozbieżność ogromna) 30 do 60 tysięcy. Proste dzielenie da sumy ok.333000 - 170000 zł na "głowę". Może któryś z nauczycieli nie chciałby mieć takich dochodów. Czy mającym takie dochody należy, za bardzo wątpliwej jakości pracę, dopłacać. To nie wszystko - rocznie z budżetu na konto czarnych wpływa 1 do 1,5 miliarda zł. I to niezależnie czy ja chcę, czy niewierzący chce lub czy chce tego ktoś innego wyznania. Nikt się nas nie pyta. Można to wszystko potraktować nieco humorystycznie, że Rządowi udała się walka z bezrobociem wśród duchowieństwa. Prawda jest jednak tragiczna. W zamian za ogromne sumy jako naród nie dostajemy nic. Te pieniądze są stracone, nie są inwestowane w naszą gospodarkę, nie biorą udziału w wzmacnianiu siły nabywczej naszego społeczeństwa. A gdzie przepadają, oto jest pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIANA Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.skarzysko.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 15:25 Jestem za !!!!!!!!! PRZEMEK .APP RACJA SKARŻYSKO . POZDAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PIANA Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.skarzysko.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 15:26 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WIESŁAW Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.skarzysko.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 20:27 POPIERAM W 100% RELIGIA POWINNA BYC JUZ DAWNO USUNIETA ZE SZKOL JAKO SZKODLIWA MORALNIE PRZEWODNICZACY APP RACJA SKARZYSKO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re:Do roboty dziady jesli chcecie lepszej Polski IP: *.look.ca 15.10.03, 20:39 Taka demastracje moge skomentowac slowami; Denonstrowalo kilku glupich PARCHOW. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re:Do roboty dziady jesli chcecie lepszej Polski IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 15.10.03, 21:06 Gość portalu: Filip napisał(a): > Taka demastracje moge skomentowac slowami; > Denonstrowalo kilku glupich PARCHOW. Filip, czy czasem nie zmieniłeś imiena z Jakub??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: charles Do roboty dziady SAM IDZ DO ROBOTY philippe IP: *.kielce.msk.pl 15.10.03, 22:40 rób se kanade u siebie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 16.10.03, 10:18 Gość portalu: WIESŁAW napisał(a): > POPIERAM W 100% RELIGIA POWINNA BYC JUZ DAWNO USUNIETA ZE SZKOL JAKO SZKODLIWA > MORALNIE PRZEWODNICZACY APP RACJA SKARZYSKO Krótko, logicznie i bez zbędnych pustych słów!!! Diękuję Wiesławie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 11:05 Towarzyszu Wiesławie! (Jak ty pacanie mówisz; do Towarzysza Wiesława tak bez szacunku? A jeśli jest prawdziwy?) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 15.10.03, 21:01 <twoja zdecydowanie chamska odpowiedź potwierdza to, co napisałem, że program <ideologiczny zawarty w nazwie tej partyjeczki jest odzwierciedleniem idei <żydowskiego socjalizmu. <Czy wasz duszpasterz partyjny, znany świecki publicysta i komentator mediów <socjalistycznych i antypolskich, biskup Żydziński z Lublina już wam <zorganizował pokropek? <Jeśli jeszcze nie, to zażądajcie pokropku w rycie masońskim, dla niego to nie <pierwszyzna. <Niech żyje kielnia i młotek! No cóż, to napisał Jakub!!! Gdzie dostrzegł "chamstwo" w mojej wypowiedzi, to już jego tajemnica. Jakub, Jakub tak czysto żydowskie imię jakie masz i Twoja głęboka awersja do tego "plemienia Dawidowego" skłaniają mnie do wyciągnięcia wniosku,iż jesteś bardzo niezrównoważony (należy to leczyć - to choroba), lub masz koloratkę pod szyją (to też choroba ale nie da się leczyć - trzeba amputować). Partyjka, o której mówisz nie wyraża rasizmu (jak Ty)lecz ma za zadanie ANTYKLERYKALIZM. Zajrzyj wreszcie do encyklopedii i przestań wymyślać własne "teorie". Jeżeli chcesz zohydzić APP "Rację", to napewno Ci się nie udaje. A jeszcze wyciąganie absurdalnych wniosków z nazwy Partii, to już ciężka przesada. Przecież trzeba znać założenia programowe, zobaczyć jej działalność na co dzień, przyjść na zebranie i "dołożyć" masonom czy innym żydom. A tak to tylko Jesteś żałosnym krzykaczem bez argumentów. Zwróć uwagę, iż zawsze zwracam się do Ciebie z dużej litery, z szacunkiem. A Ty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Antyklerykaliści trzymają się sukienki mamy IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 21:32 Już na początku swojej działalności politycznej rozpłakałeś się w głos? :DDD - Mamusiu, Jakub wyśmiewa kielnię i młotek, i mówi do mnie z małej litery, buu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Antyklerykaliści trzymają się sukienki mamy IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 15.10.03, 22:02 Jesteś żałosny. Z powodu braku jakichkolwiek argumentów z Twojej strony (tylko inwektywy (- zajrzyj do encyklopedii co to takiego))kończę dialog!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Antyklerykaliści trzymają się sukienki mamy IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 22:13 To jest raczej trialog (zajrzyj do encyklopedii, co to takiego). Ja zajrzałem, co to inwektywy. To takie, po polsku, robaczki jak np. pchły, wszy, mole i inne robole. Teraz rozumiem po co wam kielnia i młotek. Na kielnię takiego i młotkiem przez grzbiet i po inwekcie, trup. Ale teraz są lepsze metody: Baygon kup - inwekt trup. Rozumiem, rozumiem. W partii kanapowej trzeba dbać o czystość kanapy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Jezu! Ta partyjka działa na co dzień! IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 22:02 >agnostyk pomodlił się troszkę: wyciąganie absurdalnych wniosków z nazwy >Partii, to już ciężka przesada. Przecież trzeba znać założenia programowe, >zobaczyć jej działalność na co dzień A to w takiej długiej nazwie swojej partii umieściliście zaprzeczenie swoim założeniom programowym? A ja naiwnie zakładałem, że wasza nazwa odzwierciedla wasze poglądy. O, jakże się w takim razie pomyliłem. Zmówmy razem, agnostyku, w intencji mojej ciężkiej pomyłki, zdrowaśkę. Uzdrowi to tę komedię pomyłek: Zdrowaś Mario, łaskiś pełna, Pan z Tobą ...mmymmmymy. Amen. O, teraz jest zupełnie inna atmosfera! Tylko ta kielnia i młotek brużdżą trochę. Czy wy się kłaniacie na swych mityngach partyjnych kielni i młotkowi? Kiedyś, niedawno, było takie państwo niemieckie, co się nazywało NRD. Niemcy, jak wiadomo, to źli ludzie. I Bóg ich pokarał herbem państwowym, w którym mieli cyrkiel i młotek. Nawet podobny do waszego. I ten naród niemiecki musiał się kłaniać temu herbowi. A ich wojskowi nawet salutowali do cyrkla i młotka. Może i was Bóg pokarał? Niezmiernie mnie zaciekawiło, skąd wzięliście ten podział ludzi w zależności od noszonego kołnierzyka? To bardzo oryginalny pomysł i taki homo, bo nie dotyczy kobiet, które przecież nie noszą koloratek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 07:24 Mam niezbyt czystą koloratkę? Co robić? Prać (nie chce mi się) czy podarować ją Antyklerykalnej Partii Postępu "Racja"? Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.domagala Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? 16.10.03, 07:44 W Radiu Ma Ryja nie mówią katoliki co zrobić z brudną koloratką ?! -- Religia - NIE, religioznawstwo i etyka - TAK. Odpowiedz Link Zgłoś
novayola Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? 16.10.03, 10:38 Jak tak czytam wypociny na forum racja.org , poczytam fakty i mity i wiem ze obawiać sie nie musze ze ludzie z racji dojda do wladzy.Napewno nam to nie grozi, oni sami mimo iz twierdza ze ta cała ich działalność to kombinowanie jak zrobic aby w kraju zylo sie lepiej..hehe a tak naprawde to jedyne co nimi kieruje to nie nawisc do kleru i wszytskiego co z nim zwiazane.tak tak zaraz kto sie odezwie, stwierdzi ze musze sie zapoznac z definicja antyklerykazlizmu. heh tylko ze oni sami juz sie pogubili i jedyne co sa wstanie robic to obrzucać błotem kosciol katolicki.Swoim postepowaniem sami spowoduja ze "sie skoncza" Pozdrawiam Ateistka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 11:01 Nowa Jolu Z radością podchwytuję Twoje urocze słowa. Razem(!) musimy się zapoznać z definicją antyklerykalizmu! Przecież moglibyśmy robić to razem. :) Prawda? Będzie z nas dobrana para: ja - niewierzący chrześcijanin i Ty - tak ładnie wierząca Ateistka. :) Odpowiedz Link Zgłoś
novayola Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? 16.10.03, 20:30 O tak Jakubie musimy zrobic to razem..., kto przyniesie podreczniki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 22:13 Może na początek bez podręczników? Przecież w raju nie było podręczników, tylko jakieś ogólne pouczenie. Może i my zdajmy się na intuicję? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 10:39 A chcesz w ryj tą brudną koloratką? Idy ty zdjęcie se zrobić w automacie ulicznym! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 22:31 Gość portalu: Jakub napisał(a): > A chcesz w ryj tą brudną koloratką? > > Idy ty zdjęcie se zrobić w automacie ulicznym! Patrzcie, jak odpowiednią obelgą chlasnąłem Wojtka. Wiedziałem, że tego nie wytrzyma i się zamknie (w tej kabinie fotoautomatu). Pewnie leci gdzieś teraz unoszony złością nad Łysicą i fotografuje kojące krajobrazy. Żaden fotografik nie wytrzyma mojej obelgi o automacie ulicznym - to niszczy ich (foto)ego. Wojtek! Zawracaj z nad Łysej Góry! Tylko o ryju już nie wspominaj, bo tu nie Sejm RP, tylko kulturalne forum. Odpowiedz Link Zgłoś
wojciech.domagala wybaczam 17.10.03, 00:15 Gość portalu: Jakub napisał(a): > Patrzcie, jak odpowiednią obelgą chlasnąłem Wojtka. Ja jestem GŁĘBOKO wierzący. Wybaczam Ci to Drogi Jakubie i kocham Cię jak bliźniego swego. A czy Ty mnie kochasz jak bliźniego ? kochasz mnie tak jak nakazuje Ci Pismo Święte ??? Jesteś wierzący ?! Jakubie ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: wybaczam IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 17.10.03, 11:47 Nie krzycz tak głośno po północy, bo o tej porze Złe nie śpi. Ty mi wybaczasz, a ja oczekiwałem, że się po chrześcijańsku pokajasz za grzechy :) PS. Leć w góry, bo słońce wyjrzało Cześć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krzysio Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.03, 23:09 Podetrzyj sobie nią tę sandomierską, wszechpolską D..., tylko uważaj abyś się nie poharatał po jajkach /o ile je masz/ Odpowiedz Link Zgłoś
marcinmag Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R 17.10.03, 11:24 jestem wściekły na GW ze opisuje bezsensowne akcje oszołomów, którzy czekają na to zeby media opisaly ich dzialania i zyskac rozglos.proponuje nawiazanie kontaktow z satanistami. nie zauwazylem zeby innelokalne media opisaly ich akcje nawet echo dnia. chyba wiecie co to jest autocenzura? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 17.10.03, 11:51 Racja. To jest właśnie Racja! (Autocenzurę wyłącza się, gdy każe szef GW). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 17.10.03, 12:44 marcinmag napisał: > jestem wściekły na GW ze opisuje bezsensowne akcje oszołomów, którzy czekają > na to zeby media opisaly ich dzialania i zyskac rozglos.proponuje nawiazanie > kontaktow z satanistami. nie zauwazylem zeby innelokalne media opisaly ich > akcje nawet echo dnia. chyba wiecie co to jest autocenzura? Wściekłość wywołuje taki objaw jak - ZAŚLEPIENIE!!! Prodzę zobaczyć w "Echu Dnia" Nr 240 z dnia 15.10.2003r. na drugiej stronie, po lewej , na dole. W kazdej czytelni można dostać gazety do przeglądu. W tej samej czytelni możesz wypożyczyć taką małą książeczkę (wydaje się,że o jej istnieniu nic nie Wiesz) o tytule "Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej", której Artykuł 54 punkt1 Ci prztoczę: Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. I dla jasności - Artykuł 54 punkt2: Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane ..... Namawianie kogokolwiek do nieprzestrzegania prawa jest karalne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 17.10.03, 20:10 Czy to aby prawda? Członek Antyklerykalnej Partii Postępu "Racja" i dodatkowo agnostyk, napisał: "W tej samej czytelni możesz wypożyczyć taką małą książeczkę (wydaje się,że o jej istnieniu nic nie Wiesz) o tytule "Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej", której Artykuł 54 punkt1 Ci prztoczę: Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. I dla jasności - Artykuł 54 punkt2: Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane ....." Odpowiedz Link Zgłoś