Dodaj do ulubionych

Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,Rac...

IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 14.10.03, 20:49
"Przbyło kilkanaście osób.." Tak bo był to dzień roboczy i
członkowie APP "RACJA" pracując nie mogli poświęcić swojego
czasu na zgromadzenie (NIE PIKIETĘ).
Obserwuj wątek
    • wojciech.domagala Jestem za wprowadzeniem religioznawstwa ! 14.10.03, 21:28
      Jestem za wprowadzeniem religioznawstwa !
    • Gość: Mieszkaniec Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.wl.kielce.octava.net.pl 14.10.03, 23:56
      Jestem za!!!

      Pozdrawiam
      • Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 09:57
        Oświadczam na całe województwa: świętokrzyskie (kieleckie), podkarpackie
        (rzeszowskie) i na część mazowieckiego (radomskie) oraz na całe Sandomierskie,
        że nie jestem członkiem tej partii, w której nazwie odzwierciedla się cała
        ideologia żydowskiego socjalizmu.

        Na duszpasterza waszej partii weźcie sobie publicystę "Rzeczpospolitej" i
        komentatora publicznej telewizji zarazem, arcybiskupa Żydzińskiego z Lublina.
        • Gość: wachi Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: proxy / 10.1.1.* 15.10.03, 10:27
          Uważam, że dzieci powinny mieć wybór czy chcą chodzić na
          religię czy może na religioznawstwo. Z drugiej strony religia w
          szkole to duża wygoda dla dzieci. Sama pamiętam jak musiałam
          biegać na drugi koniec osiedla, na jakąś absurdalną godzinę na
          religię. Kto sobie nie życzy chodzić na religię powinien mieć
          zapewnione nauczanie etyki, lub powinien przedstawić
          zaświadczenie od rodziców, że uczęszcza na nauki w swoim
          kościele.
        • Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 15.10.03, 11:22
          Gość portalu: Jakub napisał(a):

          > Oświadczam na całe województwa: świętokrzyskie (kieleckie),
          podkarpackie
          > (rzeszowskie) i na część mazowieckiego (radomskie) oraz na
          całe Sandomierskie,
          > że nie jestem członkiem tej partii, w której nazwie
          odzwierciedla się cała
          > ideologia żydowskiego socjalizmu.
          >
          > Na duszpasterza waszej partii weźcie sobie
          publicystę "Rzeczpospolitej" i
          > komentatora publicznej telewizji zarazem, arcybiskupa
          Żydzińskiego z Lublina.

          Doradzam. Przed wydawaniem niczym nieuzasadnionych opinni,
          (oprócz przekonania o swojej słuszności)mógłbyś CZŁOWIEKU
          poczytać w encyklopedii co to jest "klerykalizm"
          i "antyklerykalizm". Uniknąłbyś posądzenia Cię o całkowity brak
          krytycyzmu, poparty jedynie dziką ( oczywiście uzasadnioną
          naukami katechetycznymi religii rzymsko - katolickiej)
          nienawiścią do ludzi inaczej niż Ty myślących. Katecheta Ci
          zabronił myślenia - prawda???
          • Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 17:44
            twoja zdecydowanie chamska odpowiedź potwierdza to, co napisałem, że program
            ideologiczny zawarty w nazwie tej partyjeczki jest odzwierciedleniem idei
            żydowskiego socjalizmu.

            Czy wasz duszpasterz partyjny, znany świecki publicysta i komentator mediów
            socjalistycznych i antypolskich, biskup Żydziński z Lublina już wam
            zorganizował pokropek?
            Jeśli jeszcze nie, to zażądajcie pokropku w rycie masońskim, dla niego to nie
            pierwszyzna.

            Niech żyje kielnia i młotek!
            • Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 15.10.03, 20:52
              <twoja zdecydowanie chamska odpowiedź potwierdza to, co napisałem, że program
              <ideologiczny zawarty w nazwie tej partyjeczki jest odzwierciedleniem idei
              <żydowskiego socjalizmu.

              <Czy wasz duszpasterz partyjny, znany świecki publicysta i komentator mediów
              <socjalistycznych i antypolskich, biskup Żydziński z Lublina już wam
              <zorganizował pokropek?
              <Jeśli jeszcze nie, to zażądajcie pokropku w rycie masońskim, dla niego to nie
              <pierwszyzna.

              <Niech żyje kielnia i młotek!

              No cóż, to napisał Jakub!!!
              Gdzie dostrzegł "chamstwo" w mojej wypowiedzi, to już jego tajemnica.
              Jakub, Jakub tak czysto żydowskie imię jakie masz i Twoja głęboka awersja
              do tego "plemienia Dawidowego" skłaniają mnie do wyciągnięcia wniosku,iż jesteś
              bardzo niezrównoważony (należy to leczyć - to choroba), lub masz koloratkę pod
              szyją (to też choroba ale nie da się leczyć - trzeba amputować). Partyjka, o
              której mówisz nie wyraża rasizmu (jak Ty)lecz ma za zadanie ANTYKLERYKALIZM.
              Zajrzyj wreszcie do encyklopedii i przestań wymyślać własne "teorie". Jeżeli
              chcesz zohydzić APP "Rację", to napewno Ci się nie udaje. A jeszcze wyciąganie
              absurdalnych wniosków z nazwy Partii, to już ciężka przesada. Przecież trzeba
              znać założenia programowe, zobaczyć jej działalność na co dzień, przyjść na
              zebranie i "dołożyć" masonom czy innym żydom. A tak to tylko Jesteś żałosnym
              krzykaczem bez argumentów.
              Zwróć uwagę, iż zawsze zwracam się do Ciebie z dużej litery, z
              szacunkiem. A Ty?

              • 50m Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R 16.10.03, 10:53
                Agnostyku martwie sie o was, zamiast skupic sie na programie, wiekszosc z was
                na codzien zajmuje sie bluzganiem na ksiezy i kosciol< w prasie w internecie ,
                tak chcecie zdobywac nowych członków? Mnie osobiscie to zniechecilo mimo iz juz
                bylem blisko was
                PZDR
                • Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 16.10.03, 13:02
                  50m napisał:
                  <Agnostyku martwie sie o was, zamiast skupic sie na programie, wiekszosc z was
                  na codzien zajmuje sie bluzganiem na ksiezy i kosciol< w prasie w internecie ,
                  tak chcecie zdobywac nowych członków? Mnie osobiscie to zniechecilo mimo iz juz
                  bylem blisko was
                  PZDR>

                  Dziwne te pojęcie "buzganie". Jeżeli podaje się konkretne fakty (nie do
                  podważenia - inaczej "Jonasz" z "Faktów i Mitów" już dawno gniłby w więzieniu)
                  to chyba nie o szkalowanie tu chodzi, a jedynie ukazanie prawdy o obłudzie tej
                  czarnej formacji.
                  Dla przykładu podam Ci treść całej petycji, o którą w tym temacie chodzi.


                  Petycja do Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty
                  w sprawie wyprowadzenia nauczania religii ze szkół



                  W związku ze Świętem Edukacji Narodowej Antyklerykalna Partia Postępu „Racja”
                  wyraża swój zdecydowany sprzeciw wobec nauczania religii w szkołach. Ten
                  zideologizowany przedmiot, wprowadzony do szkół niezgodnie z Konstytucją, może
                  być wykładany wyłącznie w punktach katechetycznych, poza programem szkolnym.
                  Jego finansowanie powinny przejąć zainteresowane kościoły i związki wyznaniowe.

                  Postulujemy wprowadzenie w miejsce religii przedmiotu pn. Religioznawstwo,
                  który połączony z wiedzą o systemach etycznych pozwoli uczniom współczesnej
                  szkoły przygotować się do życia w wielokulturowym świecie.

                  Wprowadzenie religii do szkół w wymiarze dwóch godzin tygodniowo nie zapobiega,
                  już istniejącym, jak i nowym formom patologii w środowisku młodzieży szkolnej,
                  a ekscesy wywoływane przez katechetów w szkołach i kościelne „autorytety
                  moralne” na całym świecie nie dają właściwego przykładu młodzieży.

                  Utrzymuje się armię katechetów, podczas gdy brakuje tak potrzebnych lekarzy
                  szkolnych - w tym psychoterapeutów.

                  Jak młodzież szkolna ma być uczciwa, prawa jeżeli już w szkole uczy się ją
                  podwójnego myślenia i obłudy. Przykładem mogą być kardynalne sprzeczności
                  pomiędzy religijną i naukową genezą powstania wszechświata, jego strukturą,
                  genezą człowieka jak i przyczyną jego działań etyczno-moralnych.

                  Apelujemy do Pana/Pani Kurator o podjęcie wszystkich możliwych i zgodnych z
                  prawem działań, aby szkoły publiczne stały się neutralne światopoglądowo w
                  rzeczywistości a nie tylko deklaratywnie.



                  Przewodniczący Zarządu Województwa
                  Świętokrzyskiego
                  Antyklerykalnej Partii Postępu „Racja”

                  W czasach , kiedy nic nie zależy od nikogo , zróbmy coś, co by zależało od nas
                  samych. - Stanisław Wyspiański





                  • Gość: w_t Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 13:07
                    > Przewodniczący Zarządu Województwa
                    > Świętokrzyskiego
                    > Antyklerykalnej Partii Postępu ?Racja?
                    ..
                    napisales to ... ale gdzie podpis?? nazwisko?? tajne??
                    • Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 13:21
                      Co? Nie widzisz? Stanisław Wyspiański!
                      Przecież nie zapomnieli się podpisać, to nie byle jakie gapy. I jeszcze jaką
                      ładną sentencją po(d)pisał się ten ich pan przewodniczący.
                      Słyszałem kiedyś o jakimś Stanisławie Wyspiańskim, zdaje się, że był w SB w
                      Krakowie. Może awansowali go do Kielc?
                    • Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 16.10.03, 21:46
                      Nie tajne. Jednak ze wzgledu na istnienie takich osób jak "Jakub"podawanie
                      danych konkretnych jest dokuczliwe. Poza tym , kto z Was podał swoje
                      bezpośrednie dane ( wykluczam Wojtka). Byliby tacy odważni i co? Moje dane są
                      jawne, wystarczy przejść się do siedziby APP "Racja" w Kielcach na ulicy
                      Warszawskiej 6 pok. 7 w dniach wtorek i czwartek w godz 14.00 do 18.00 i
                      porozmawiać z pełniącymi aktualnie dużur, a dowiecie się wszystkiego na mój
                      temat.
                      • Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 22:05
                        No proszę, to Agnostyk sugeruje, że jest prominentem swojej partyjki w osobie
                        samego przewodniczącego na miasto Kielce z przyległościami? Partia taka
                        odważna, tak odważnie atakuje Kościół Katolicki, ale nazwiska partyjnych
                        funkcjonariuszy są tajne ze strachu. Pewnie do nazwiska dałoby się dopasować
                        jakiegoś tatusia, jak np. Miodowiczowi, czy np. potomkowi pierwszego wojewody
                        kieleckiego, wielkiego komunisty z Ostrowca, który zanim objął funkcję został
                        zastrzelony przez patriotów polskich jako bandyta rabujący kobietę.

                        Na początku wątku Agnostyk rozpłakał się przy pierwszym krytycznym liście,
                        teraz dla odmiany ukrywa nazwisko przewodniczącego swojej odważnej partii.
                        • wojciech.domagala Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R 17.10.03, 00:07
                          Gość portalu: Jakub napisał(a):
                          > Partia taka
                          > odważna, tak odważnie atakuje Kościół Katolicki, ale nazwiska partyjnych
                          > funkcjonariuszy są tajne ze strachu.

                          Kościół katolicki przez dwa tysiące lat pracuje na swoje konto. Sto lat temu
                          kościół katolicki wychodził z założenia, że ziemia jest płaska ;-)))

                          I co na to powiesz Jakub ? a od kogo pochodzi człowiek ?!
                          • Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 17.10.03, 11:42
                            Który człowiek?

                            (Aaa, widzisz!)

                            Co do płaskiej ziemi, to trzeba by nad tym jeszcze trochę pomyśleć, co mógłyś
                            zrobić :)
                            Niby w moich okolicach, a widziałem wyraźnie i z bliska, ziemia nie jest
                            płaska, bo są pagórki. Ale (jeśli masz wyobraźnię, to sobie wyobraź), gdyby tak
                            spojrzeć na całą ziemię z oddali, z takiej, powiedzmy, boskiej perspektywy, gdy
                            już widok owych pagórków i nawet większych Gór Świętokrzyskich uległby
                            zamgleniu i takiemu spłaszczeniu, to ziemia mogła by wyglądać na płaską. Temu
                            nie da się zaprzeczyć.

                            Życzę miłego "weekendu", w tym, żeby pasma Gór Ś. nie wypłaszczały Ci się w
                            obiektywie :)
                  • Gość: w_t Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.kielce.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 13:16
                    a pozatym ...
                    czemu w szkolach maja byc lekcje religioznawstwa albo etyki - skoro niema na lekarzy - zwlaszcza psychoterapeutow tak niektorym potrzebnych?
                    • Gość: AGNOSTYK Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 16.10.03, 15:00
                      <a pozatym ...
                      czemu w szkolach maja byc lekcje religioznawstwa albo etyki - skoro niema na
                      lekarzy - zwlaszcza psychoterapeutow tak niektorym
                      potrzebnych? >

                      Racja (nie Partia.) Tylko zwróć uwagę, że te 13 lat pseudowychowywania ktoś
                      musi "odkręcić". "Wychowawczą" rolę religii musi ktoś zastąpić i lepsze jest
                      wprowadzenie religioznawstwa i etyki niż trwanie w stanie obecnej
                      degrengolady. Dalej, czyż nie lepiej zatrudniać prawdziwych, cywilnych
                      pedagogów, niż bardzo często naznaczanych przez biskupów katechetów bez
                      jakiegokolwiek przygotowania do pracy dydaktycznej. Na opłacanie katechetów
                      budżet państwa przeznacza w obecnym roku 550 000 000 zł. Szkoły są likwidowane,
                      nauczyciele tracą pracę i znacząco ich ubywa, a katechetów w tym roku przybyło.
                      Dziwne nieprawdaż? Dalej Kościół rzymsko - katolicki osiąga rocznie dochód w
                      granicach do 10 miliardów zł. Duchownych w Polsce mamy (niestety rozbieżność
                      ogromna) 30 do 60 tysięcy. Proste dzielenie da sumy ok.333000 - 170000 zł
                      na "głowę". Może któryś z nauczycieli nie chciałby mieć takich dochodów. Czy
                      mającym takie dochody należy, za bardzo wątpliwej jakości pracę, dopłacać. To
                      nie wszystko - rocznie z budżetu na konto czarnych wpływa 1 do 1,5 miliarda zł.
                      I to niezależnie czy ja chcę, czy niewierzący chce lub czy chce tego ktoś
                      innego wyznania. Nikt się nas nie pyta. Można to wszystko potraktować nieco
                      humorystycznie, że Rządowi udała się walka z bezrobociem wśród duchowieństwa.
                      Prawda jest jednak tragiczna. W zamian za ogromne sumy jako naród nie dostajemy
                      nic. Te pieniądze są stracone, nie są inwestowane w naszą gospodarkę, nie biorą
                      udziału w wzmacnianiu siły nabywczej naszego społeczeństwa. A gdzie przepadają,
                      oto jest pytanie?



    • Gość: PIANA Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.skarzysko.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 15:25
      Jestem za !!!!!!!!! PRZEMEK .APP RACJA SKARŻYSKO . POZDAWIAM
    • Gość: PIANA Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.skarzysko.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 15:26
    • Gość: WIESŁAW Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.skarzysko.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 20:27
      POPIERAM W 100% RELIGIA POWINNA BYC JUZ DAWNO USUNIETA ZE SZKOL JAKO SZKODLIWA
      MORALNIE PRZEWODNICZACY APP RACJA SKARZYSKO
      • Gość: Filip Re:Do roboty dziady jesli chcecie lepszej Polski IP: *.look.ca 15.10.03, 20:39
        Taka demastracje moge skomentowac slowami;
        Denonstrowalo kilku glupich PARCHOW.
        • Gość: agnostyk Re:Do roboty dziady jesli chcecie lepszej Polski IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 15.10.03, 21:06
          Gość portalu: Filip napisał(a):

          > Taka demastracje moge skomentowac slowami;
          > Denonstrowalo kilku glupich PARCHOW.

          Filip, czy czasem nie zmieniłeś imiena z Jakub???
        • Gość: charles Do roboty dziady SAM IDZ DO ROBOTY philippe IP: *.kielce.msk.pl 15.10.03, 22:40
          rób se kanade u siebie
      • Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 16.10.03, 10:18
        Gość portalu: WIESŁAW napisał(a):

        > POPIERAM W 100% RELIGIA POWINNA BYC JUZ DAWNO USUNIETA ZE SZKOL JAKO
        SZKODLIWA
        > MORALNIE PRZEWODNICZACY APP RACJA SKARZYSKO
        Krótko, logicznie i bez zbędnych pustych słów!!! Diękuję Wiesławie.
        • Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 11:05
          Towarzyszu Wiesławie!

          (Jak ty pacanie mówisz; do Towarzysza Wiesława tak bez szacunku? A jeśli jest
          prawdziwy?)
    • Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / 10.9.2.* 15.10.03, 21:01
      <twoja zdecydowanie chamska odpowiedź potwierdza to, co
      napisałem, że program
      <ideologiczny zawarty w nazwie tej partyjeczki jest
      odzwierciedleniem idei
      <żydowskiego socjalizmu.

      <Czy wasz duszpasterz partyjny, znany świecki publicysta i
      komentator mediów
      <socjalistycznych i antypolskich, biskup Żydziński z Lublina już
      wam
      <zorganizował pokropek?
      <Jeśli jeszcze nie, to zażądajcie pokropku w rycie masońskim,
      dla niego to nie
      <pierwszyzna.

      <Niech żyje kielnia i młotek!

      No cóż, to napisał Jakub!!!
      Gdzie dostrzegł "chamstwo" w mojej wypowiedzi, to już jego
      tajemnica.
      Jakub, Jakub tak czysto żydowskie imię jakie masz i Twoja
      głęboka awersja
      do tego "plemienia Dawidowego" skłaniają mnie do wyciągnięcia
      wniosku,iż jesteś
      bardzo niezrównoważony (należy to leczyć - to choroba), lub masz
      koloratkę pod
      szyją (to też choroba ale nie da się leczyć - trzeba amputować).
      Partyjka, o
      której mówisz nie wyraża rasizmu (jak Ty)lecz ma za zadanie
      ANTYKLERYKALIZM.
      Zajrzyj wreszcie do encyklopedii i przestań wymyślać
      własne "teorie". Jeżeli
      chcesz zohydzić APP "Rację", to napewno Ci się nie udaje. A
      jeszcze wyciąganie
      absurdalnych wniosków z nazwy Partii, to już ciężka przesada.
      Przecież trzeba
      znać założenia programowe, zobaczyć jej działalność na co dzień,
      przyjść na
      zebranie i "dołożyć" masonom czy innym żydom. A tak to tylko
      Jesteś żałosnym
      krzykaczem bez argumentów.
      Zwróć uwagę, iż zawsze zwracam się do Ciebie z dużej
      litery, z
      szacunkiem. A Ty?

      • Gość: Jakub Antyklerykaliści trzymają się sukienki mamy IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 21:32
        Już na początku swojej działalności politycznej rozpłakałeś się w głos? :DDD
        - Mamusiu, Jakub wyśmiewa kielnię i młotek, i mówi do mnie z małej litery, buu
        • Gość: agnostyk Re: Antyklerykaliści trzymają się sukienki mamy IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 15.10.03, 22:02
          Jesteś żałosny. Z powodu braku jakichkolwiek argumentów z Twojej strony (tylko
          inwektywy (- zajrzyj do encyklopedii co to takiego))kończę dialog!!!
          • Gość: Jakub Re: Antyklerykaliści trzymają się sukienki mamy IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 22:13
            To jest raczej trialog (zajrzyj do encyklopedii, co to takiego).
            Ja zajrzałem, co to inwektywy. To takie, po polsku, robaczki jak np. pchły,
            wszy, mole i inne robole. Teraz rozumiem po co wam kielnia i młotek. Na kielnię
            takiego i młotkiem przez grzbiet i po inwekcie, trup.
            Ale teraz są lepsze metody: Baygon kup - inwekt trup.

            Rozumiem, rozumiem. W partii kanapowej trzeba dbać o czystość kanapy.
      • Gość: Jakub Jezu! Ta partyjka działa na co dzień! IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 22:02
        >agnostyk pomodlił się troszkę: wyciąganie absurdalnych wniosków z nazwy
        >Partii, to już ciężka przesada. Przecież trzeba znać założenia programowe,
        >zobaczyć jej działalność na co dzień

        A to w takiej długiej nazwie swojej partii umieściliście zaprzeczenie swoim
        założeniom programowym? A ja naiwnie zakładałem, że wasza nazwa odzwierciedla
        wasze poglądy. O, jakże się w takim razie pomyliłem. Zmówmy razem, agnostyku, w
        intencji mojej ciężkiej pomyłki, zdrowaśkę. Uzdrowi to tę komedię pomyłek:
        Zdrowaś Mario, łaskiś pełna, Pan z Tobą ...mmymmmymy. Amen.
        O, teraz jest zupełnie inna atmosfera! Tylko ta kielnia i młotek brużdżą
        trochę. Czy wy się kłaniacie na swych mityngach partyjnych kielni i młotkowi?
        Kiedyś, niedawno, było takie państwo niemieckie, co się nazywało NRD. Niemcy,
        jak wiadomo, to źli ludzie. I Bóg ich pokarał herbem państwowym, w którym mieli
        cyrkiel i młotek. Nawet podobny do waszego. I ten naród niemiecki musiał się
        kłaniać temu herbowi. A ich wojskowi nawet salutowali do cyrkla i młotka.
        Może i was Bóg pokarał?

        Niezmiernie mnie zaciekawiło, skąd wzięliście ten podział ludzi w zależności od
        noszonego kołnierzyka? To bardzo oryginalny pomysł i taki homo, bo nie dotyczy
        kobiet, które przecież nie noszą koloratek.
      • Gość: Jakub Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 07:24
        Mam niezbyt czystą koloratkę? Co robić? Prać (nie chce mi się) czy podarować ją
        Antyklerykalnej Partii Postępu "Racja"?
        • wojciech.domagala Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? 16.10.03, 07:44
          W Radiu Ma Ryja nie mówią katoliki co zrobić z brudną koloratką ?!
          --
          Religia - NIE, religioznawstwo i etyka - TAK.
          • novayola Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? 16.10.03, 10:38
            Jak tak czytam wypociny na forum racja.org , poczytam fakty i mity i wiem ze
            obawiać sie nie musze ze ludzie z racji dojda do wladzy.Napewno nam to nie
            grozi, oni sami mimo iz twierdza ze ta cała ich działalność to kombinowanie jak
            zrobic aby w kraju zylo sie lepiej..hehe a tak naprawde to jedyne co nimi
            kieruje to nie nawisc do kleru i wszytskiego co z nim zwiazane.tak tak zaraz
            kto sie odezwie, stwierdzi ze musze sie zapoznac z definicja antyklerykazlizmu.
            heh tylko ze oni sami juz sie pogubili i jedyne co sa wstanie robic to obrzucać
            błotem kosciol katolicki.Swoim postepowaniem sami spowoduja ze "sie skoncza"

            Pozdrawiam
            Ateistka
            • Gość: Jakub Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 11:01
              Nowa Jolu
              Z radością podchwytuję Twoje urocze słowa. Razem(!) musimy się zapoznać z
              definicją antyklerykalizmu! Przecież moglibyśmy robić to razem. :) Prawda?
              Będzie z nas dobrana para: ja - niewierzący chrześcijanin i Ty - tak ładnie
              wierząca Ateistka. :)
              • novayola Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? 16.10.03, 20:30
                O tak Jakubie musimy zrobic to razem..., kto przyniesie podreczniki?
                • Gość: Jakub Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 22:13
                  Może na początek bez podręczników? Przecież w raju nie było podręczników, tylko
                  jakieś ogólne pouczenie. Może i my zdajmy się na intuicję?
          • Gość: Jakub Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 10:39
            A chcesz w ryj tą brudną koloratką?

            Idy ty zdjęcie se zrobić w automacie ulicznym!
            • Gość: Jakub Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 16.10.03, 22:31
              Gość portalu: Jakub napisał(a):
              > A chcesz w ryj tą brudną koloratką?
              >
              > Idy ty zdjęcie se zrobić w automacie ulicznym!

              Patrzcie, jak odpowiednią obelgą chlasnąłem Wojtka. Wiedziałem, że tego nie
              wytrzyma i się zamknie (w tej kabinie fotoautomatu). Pewnie leci gdzieś teraz
              unoszony złością nad Łysicą i fotografuje kojące krajobrazy. Żaden fotografik
              nie wytrzyma mojej obelgi o automacie ulicznym - to niszczy ich (foto)ego.

              Wojtek! Zawracaj z nad Łysej Góry! Tylko o ryju już nie wspominaj, bo tu nie
              Sejm RP, tylko kulturalne forum.
              • wojciech.domagala wybaczam 17.10.03, 00:15
                Gość portalu: Jakub napisał(a):
                > Patrzcie, jak odpowiednią obelgą chlasnąłem Wojtka.

                Ja jestem GŁĘBOKO wierzący. Wybaczam Ci to Drogi Jakubie i kocham Cię jak
                bliźniego swego.

                A czy Ty mnie kochasz jak bliźniego ? kochasz mnie tak jak nakazuje Ci Pismo
                Święte ???

                Jesteś wierzący ?!

                Jakubie ???
                • Gość: Jakub Re: wybaczam IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 17.10.03, 11:47
                  Nie krzycz tak głośno po północy, bo o tej porze Złe nie śpi.
                  Ty mi wybaczasz, a ja oczekiwałem, że się po chrześcijańsku pokajasz za
                  grzechy :)

                  PS. Leć w góry, bo słońce wyjrzało
                  Cześć
        • Gość: Krzysio Re: Co robić? Mam brudną koloratkę? IP: *.kielce.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.03, 23:09
          Podetrzyj sobie nią tę sandomierską, wszechpolską D..., tylko uważaj abyś się
          nie poharatał po jajkach /o ile je masz/
    • marcinmag Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R 17.10.03, 11:24
      jestem wściekły na GW ze opisuje bezsensowne akcje oszołomów, którzy czekają
      na to zeby media opisaly ich dzialania i zyskac rozglos.proponuje nawiazanie
      kontaktow z satanistami. nie zauwazylem zeby innelokalne media opisaly ich
      akcje nawet echo dnia. chyba wiecie co to jest autocenzura?
      • Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 17.10.03, 11:51
        Racja. To jest właśnie Racja!
        (Autocenzurę wyłącza się, gdy każe szef GW).
      • Gość: agnostyk Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.klc.vectranet.pl / *.klc.vectranet.pl 17.10.03, 12:44
        marcinmag napisał:

        > jestem wściekły na GW ze opisuje bezsensowne akcje oszołomów, którzy czekają
        > na to zeby media opisaly ich dzialania i zyskac rozglos.proponuje nawiazanie
        > kontaktow z satanistami. nie zauwazylem zeby innelokalne media opisaly ich
        > akcje nawet echo dnia. chyba wiecie co to jest autocenzura?

        Wściekłość wywołuje taki objaw jak - ZAŚLEPIENIE!!! Prodzę zobaczyć w "Echu
        Dnia" Nr 240 z dnia 15.10.2003r. na drugiej stronie, po lewej , na dole. W
        kazdej czytelni można dostać gazety do przeglądu.
        W tej samej czytelni możesz wypożyczyć taką małą książeczkę (wydaje się,że o
        jej istnieniu nic nie Wiesz) o tytule "Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej",
        której Artykuł 54 punkt1 Ci prztoczę:
        Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i
        rozpowszechniania informacji.
        I dla jasności - Artykuł 54 punkt2:
        Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy
        są zakazane .....
        Namawianie kogokolwiek do nieprzestrzegania prawa jest karalne.
        • Gość: Jakub Re: Członkowie Antyklerykalnej Partii Postępu ,,R IP: *.sandomierz.sdi.tpnet.pl 17.10.03, 20:10
          Czy to aby prawda?

          Członek Antyklerykalnej Partii Postępu "Racja" i dodatkowo agnostyk, napisał:
          "W tej samej czytelni możesz wypożyczyć taką małą książeczkę (wydaje się,że o
          jej istnieniu nic nie Wiesz) o tytule "Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej",
          której Artykuł 54 punkt1 Ci prztoczę:
          Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i
          rozpowszechniania informacji.
          I dla jasności - Artykuł 54 punkt2:
          Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy
          są zakazane ....."
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka