Dodaj do ulubionych

Ratusz szuka miejsca na wieżowce

26.01.09, 14:45
wybudujcie/to duże słowo/-postawcie najpierw ze trzy TOI-TOJE aby
się było gdzie odjulać i podrapać po zadzie w tej okolicy.A potem
pofarmazońcie o drapaczach chmur.
Obserwuj wątek
    • gainek Ratusz szuka miejsca na wieżowce 26.01.09, 14:47
      Aż się boję tych wizji,bo oczywiscie pan Hajdorowicz dodaje,że lokalizacja
      jest tajemnicą.Fakt,ze zawartośc materiałów w geoportalu też jest
      tajemnicą,napewno zaskoczy mieszkańców opracowaniem.Zastanawiam się,czy ta
      tajemnica jest spowodowana przekonaniem planisty,że opracowania są zrobione
      niechlujnie,czy jak poprzednie biorą pod uwagę potrzeby jedynie inwestorów.
    • Gość: he Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 15:26
      nick założyciela tematu mówi wszystko o osobach które tutaj popłakują:D
      • Gość: :D 10/10 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 17:13
        10/10
    • Gość: wariat projektowy czego oni ( nie wymyslą ) jeszcze sa na stołkach ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 15:45
      Jak tak może ten Hajdarowicz pieprzyć takie bajki o wieżowcach, które sa - jego
      zdaniem - cechą metropolii. Ich budowa ma być wizja ( inaczej snem WEL-a )
      obowiązująca na najbliższe la5ta.
      Do faktów.
      Nie będzie obowiązywała, bo w 2010 roku sa wybory i będzie nowy prezydent.
      W mieście jest pełno terenów do zabudowy niskiej, tylko trzeba ruszyć dupy
      i zrobić plany zagospodarowania, a nie wybiórczo na "życzenie" inwestora cedzić
      po trochu ...Dlatego wysokościowce nie są w Kielcach konieczne, ani oczekiwane.
      Bo o opinii miasta decyduje porządek i sprawny ruch pojazdów, warunki bytowe
      mieszkańców !
      Jeden taki wieżowiec juz miasto sprezentowało kielczanom, zamiast
      przedłużenia ulicy Pocieszki będzie wieżowiec !! jaja do odznaczenia.


      • Gość: piękniejemy Re: czego oni ( nie wymyslą ) jeszcze sa na stołk IP: *.chello.pl 26.01.09, 15:50
        Aż się boję pomyśleć co jeszcze będzie u nas pięknego?!
        Póki co proponuję skasować WSZYSTKIE lewoskręty w mieście! Wszystkie!
        • Gość: jasiek Re: czego oni ( nie wymyslą ) jeszcze sa na stołk IP: *.netcity.pl 26.01.09, 16:59
          co to ma wspolnego z tematem?
          • Gość: :) Re: czego oni ( nie wymyslą ) jeszcze sa na stołk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 17:15
            debile zawsze gadają nie na temat. to cecha debila:)
    • Gość: karol Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 17:20
      Po lekturze artykułu,spojrzałem na opracowania planów
      zagospodarowania,zamieszczone na stronach geoportalu chcąc zobaczyć jak się ma
      nowa wizja do opracowanych już planów.i co i nic. To zbiór jakis plam o
      nieokreślonych parametrach,wstyd panie Dyrektorze cos takiego umieszczać!!!Czy
      te wytężone prace nad planami miasta mają taki efekt końcowy?
    • Gość: redgold Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 17:28
      Targi muszą się rozwijać a taki ponad 100-metrowy hotel to byłby ich znak rozpoznawczy.
      • Gość: null Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 18:13
        a nie łaska w obicach je stawiać.
        wtedy łatwa powtórka z 11.o9 w wydaniu kukuryźników keleckich
        • Gość: do debila Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 18:45
          zamknij ryja i wracaj do swiń
    • Gość: antyWEL Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.09, 19:29
      1 wieżowiec koło stadionu, a drugi na działce obok działki WELa
      • Gość: ja Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 11:05
        a trzeci na twoim tępym łbie
    • paawel.ck nowe miejsca pracy 26.01.09, 20:11
      "W perspektywie kilku lat możliwość wybudowania kilkunastopiętrowego budynku w tym miejscu jest dla nas bardzo atrakcyjna - mówi Borowiec. Z kompleksu na pewno nie znikną biura. - W kolejce czekają kolejni. Warszawskie firmy chciałyby umieścić tu swoje call center - dodaje szef Centrum Biznesu."

      może skomentujecie ten fragment artykułu???
      • Gość: d.u.p.a. Re: nowe miejsca pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 20:46
        jako dyplomowany urzednik państwowej administracji /d.u.p.a/
        wam godom, że wiżowce trza stawiac nad mozem chencinskim gdzie massalski ma hentary, których nie uprawia i w obicach oraz w gosiewie.
        Jeden trza dać Massalskiemu bo un chciał miec tam rektorat.
        • haxman Re: nowe miejsca pracy 27.01.09, 01:58
          Ciekawy jestem co tak degeneruje mózg, może mi to zdradzisz?
      • Gość: mel gdzie k.u.r.w.a te plany? IP: 82.139.30.* 27.01.09, 07:55
        działka przy targach - nie ma planu
        działka przy exbudzie - nie ma planu

        może to skomentujesz?
    • Gość: BrawoMAC Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.09, 23:04
      A ja gratuluję pracownikom firmy MAC Eduakcja S.A., że nie wdają się
      w intrygi i dyskusje na ten temat.
      Urzędnicy będą się zmieniać i gadać głupoty, a Cyrańscy zrobią
      swoje :)
      Tak być powinno :)
    • smurfmadrala Ratusz szuka miejsca na wieżowce 27.01.09, 09:16
      Drapacze (kieleckich) chmur potrzebne są tylko do objawowego leczenia kompleksów.
      W Kielcach-mieście pełnym chaszczy,nieużytków,zrujnowanych baz
      i fabryk,działek pracowniczych i slumsów nie brakuje przestrzeni!
      Brakuje rozumu,porozumienia i planów.

      Obetonowano Karczówkę i Zalew,czy kolej na panoramę całego miasta?
      Moda współczesnej architektury kapryśna jest jak przeboje discopolo,uroda bloków przeminie
      a sterczeć będą jak peerelowskie betonowe pały.

      Niech miłośnik amerykańskiego budowania nie męczy miasta,niech sam zrobi się na Amerykanina-buty kowbojki,marynarka z łaciatej krowy,cekiny,frędzle,spodnie w kratkę ,koszula w kwiatki,różowy krawat i już mamy gościa z międzynarodową klasą,jeszcze niech imię zmieni na zagraniczne i mamy gościa z wielkiego świata.
      Good luck red neck!
      • Gość: he Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 11:04
        pisze się "redneck" mądralo. Twoje słowa kolejny raz przypominają gó... owinięte
        w ładny papier. Napisane pięknie językowo, ale bez treści merytorycznej.
        Myślisz, że jak będziesz pięknie pisał, to Twoje słowa nie będą gó... warte?
      • Gość: :( Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: 77.223.220.* 27.01.09, 11:50
        Nie chodzi decydentom o piękno Kielc ani o dobro Kielczan. Ważny jest interes
        Inwestorów. Ma być szybko i tanio, tak aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć jak
        największy zysk kosztem jakości życia innych ludzi.To przecież widać ! Gdy się
        patrzy na te EXTRA pomysły to scyzor świętokrzyski się otwiera.
    • Gość: kaceka Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.klc.vectranet.pl 27.01.09, 21:23
      Małomiasteczkowe kompleksy prezydenta i jego świty znów się wykluły. Weźcie się
      do roboty, za infrastrukturę miejską, poprawę jakości życia mieszkańcom,
      bezpieczeństwo, edukację, kulturę, środowisko, śmieci, powietrze, hałas a nie
      mrzonki o metropolii!
      Jeden czy dwa wieżowce wielkomiejskich z Kielce nie uczynią. Znów śmiech w całym
      kraju. Od podstaw czas zacząć Panowie, od podstaw!
      • kielce-niskiepodatki nie bloki, a domy jednorodzinne! 27.01.09, 22:21
        Pan prezydent Kielc nie może narzucać swojej woli mieszkańcom
        miasta. Coraz mniej ludzi kupuje mieszkania w blokach, a woli
        stawiać domy. Przykładem tego jest boom budowlany pod Kielcami.
        Ludzie uciekają z miasta, bo nie ma planów zagospodarowania
        przestrzennego i forsuje się wysokie budownictwo.

        Jak ktoś ma postawić dom na Ostrej Górce, gdy za kilka miesięcy pan
        Artur Hajdorowicz dyrektor miejskiego Biura Planowania
        Przestrzennego może wymyślić obok wieżowiec?

        Myślę, że tam, gdzie znajdzie się deweloper, który będzie chciał
        postawić wieżowiec lub blok to go postawi, ale musi to być
        odpowiednie miejsce. Stąd potrzebne są w/w plany. A Kielczanie
        stawiają na domy. Dlatego też, powinni dostać na papierze promesę,
        że nigdzie w pobliżu taki wysokościowiec nie powstanie.
        • Gość: marysia77 Re: nie bloki, a domy jednorodzinne! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.09, 09:51
          ja znam fajną stronę z ciekawymi projektami. domy jednorodzinne to większość w
          ich ofercie kbprojekt.pl
          • Gość: HA Re: nie bloki, a domy jednorodzinne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 10:00
            Fajne, ale na wioskę a nie do miasta. W mieście powinien byc zakaz budowania wiejskich domostw.
    • Gość: ghgh Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.09, 09:37
      może na tym nowym parkingu da się postawić może konstrukcja wytrzyma !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka