kutas2009 26.01.09, 14:45 wybudujcie/to duże słowo/-postawcie najpierw ze trzy TOI-TOJE aby się było gdzie odjulać i podrapać po zadzie w tej okolicy.A potem pofarmazońcie o drapaczach chmur. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gainek Ratusz szuka miejsca na wieżowce 26.01.09, 14:47 Aż się boję tych wizji,bo oczywiscie pan Hajdorowicz dodaje,że lokalizacja jest tajemnicą.Fakt,ze zawartośc materiałów w geoportalu też jest tajemnicą,napewno zaskoczy mieszkańców opracowaniem.Zastanawiam się,czy ta tajemnica jest spowodowana przekonaniem planisty,że opracowania są zrobione niechlujnie,czy jak poprzednie biorą pod uwagę potrzeby jedynie inwestorów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 15:26 nick założyciela tematu mówi wszystko o osobach które tutaj popłakują:D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wariat projektowy czego oni ( nie wymyslą ) jeszcze sa na stołkach ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 15:45 Jak tak może ten Hajdarowicz pieprzyć takie bajki o wieżowcach, które sa - jego zdaniem - cechą metropolii. Ich budowa ma być wizja ( inaczej snem WEL-a ) obowiązująca na najbliższe la5ta. Do faktów. Nie będzie obowiązywała, bo w 2010 roku sa wybory i będzie nowy prezydent. W mieście jest pełno terenów do zabudowy niskiej, tylko trzeba ruszyć dupy i zrobić plany zagospodarowania, a nie wybiórczo na "życzenie" inwestora cedzić po trochu ...Dlatego wysokościowce nie są w Kielcach konieczne, ani oczekiwane. Bo o opinii miasta decyduje porządek i sprawny ruch pojazdów, warunki bytowe mieszkańców ! Jeden taki wieżowiec juz miasto sprezentowało kielczanom, zamiast przedłużenia ulicy Pocieszki będzie wieżowiec !! jaja do odznaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piękniejemy Re: czego oni ( nie wymyslą ) jeszcze sa na stołk IP: *.chello.pl 26.01.09, 15:50 Aż się boję pomyśleć co jeszcze będzie u nas pięknego?! Póki co proponuję skasować WSZYSTKIE lewoskręty w mieście! Wszystkie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasiek Re: czego oni ( nie wymyslą ) jeszcze sa na stołk IP: *.netcity.pl 26.01.09, 16:59 co to ma wspolnego z tematem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: czego oni ( nie wymyslą ) jeszcze sa na stołk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 17:15 debile zawsze gadają nie na temat. to cecha debila:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 17:20 Po lekturze artykułu,spojrzałem na opracowania planów zagospodarowania,zamieszczone na stronach geoportalu chcąc zobaczyć jak się ma nowa wizja do opracowanych już planów.i co i nic. To zbiór jakis plam o nieokreślonych parametrach,wstyd panie Dyrektorze cos takiego umieszczać!!!Czy te wytężone prace nad planami miasta mają taki efekt końcowy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: redgold Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 17:28 Targi muszą się rozwijać a taki ponad 100-metrowy hotel to byłby ich znak rozpoznawczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: null Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 18:13 a nie łaska w obicach je stawiać. wtedy łatwa powtórka z 11.o9 w wydaniu kukuryźników keleckich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do debila Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 18:45 zamknij ryja i wracaj do swiń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antyWEL Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.09, 19:29 1 wieżowiec koło stadionu, a drugi na działce obok działki WELa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 11:05 a trzeci na twoim tępym łbie Odpowiedz Link Zgłoś
paawel.ck nowe miejsca pracy 26.01.09, 20:11 "W perspektywie kilku lat możliwość wybudowania kilkunastopiętrowego budynku w tym miejscu jest dla nas bardzo atrakcyjna - mówi Borowiec. Z kompleksu na pewno nie znikną biura. - W kolejce czekają kolejni. Warszawskie firmy chciałyby umieścić tu swoje call center - dodaje szef Centrum Biznesu." może skomentujecie ten fragment artykułu??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: d.u.p.a. Re: nowe miejsca pracy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 20:46 jako dyplomowany urzednik państwowej administracji /d.u.p.a/ wam godom, że wiżowce trza stawiac nad mozem chencinskim gdzie massalski ma hentary, których nie uprawia i w obicach oraz w gosiewie. Jeden trza dać Massalskiemu bo un chciał miec tam rektorat. Odpowiedz Link Zgłoś
haxman Re: nowe miejsca pracy 27.01.09, 01:58 Ciekawy jestem co tak degeneruje mózg, może mi to zdradzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mel gdzie k.u.r.w.a te plany? IP: 82.139.30.* 27.01.09, 07:55 działka przy targach - nie ma planu działka przy exbudzie - nie ma planu może to skomentujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BrawoMAC Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.09, 23:04 A ja gratuluję pracownikom firmy MAC Eduakcja S.A., że nie wdają się w intrygi i dyskusje na ten temat. Urzędnicy będą się zmieniać i gadać głupoty, a Cyrańscy zrobią swoje :) Tak być powinno :) Odpowiedz Link Zgłoś
smurfmadrala Ratusz szuka miejsca na wieżowce 27.01.09, 09:16 Drapacze (kieleckich) chmur potrzebne są tylko do objawowego leczenia kompleksów. W Kielcach-mieście pełnym chaszczy,nieużytków,zrujnowanych baz i fabryk,działek pracowniczych i slumsów nie brakuje przestrzeni! Brakuje rozumu,porozumienia i planów. Obetonowano Karczówkę i Zalew,czy kolej na panoramę całego miasta? Moda współczesnej architektury kapryśna jest jak przeboje discopolo,uroda bloków przeminie a sterczeć będą jak peerelowskie betonowe pały. Niech miłośnik amerykańskiego budowania nie męczy miasta,niech sam zrobi się na Amerykanina-buty kowbojki,marynarka z łaciatej krowy,cekiny,frędzle,spodnie w kratkę ,koszula w kwiatki,różowy krawat i już mamy gościa z międzynarodową klasą,jeszcze niech imię zmieni na zagraniczne i mamy gościa z wielkiego świata. Good luck red neck! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 11:04 pisze się "redneck" mądralo. Twoje słowa kolejny raz przypominają gó... owinięte w ładny papier. Napisane pięknie językowo, ale bez treści merytorycznej. Myślisz, że jak będziesz pięknie pisał, to Twoje słowa nie będą gó... warte? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :( Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: 77.223.220.* 27.01.09, 11:50 Nie chodzi decydentom o piękno Kielc ani o dobro Kielczan. Ważny jest interes Inwestorów. Ma być szybko i tanio, tak aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć jak największy zysk kosztem jakości życia innych ludzi.To przecież widać ! Gdy się patrzy na te EXTRA pomysły to scyzor świętokrzyski się otwiera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaceka Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.klc.vectranet.pl 27.01.09, 21:23 Małomiasteczkowe kompleksy prezydenta i jego świty znów się wykluły. Weźcie się do roboty, za infrastrukturę miejską, poprawę jakości życia mieszkańcom, bezpieczeństwo, edukację, kulturę, środowisko, śmieci, powietrze, hałas a nie mrzonki o metropolii! Jeden czy dwa wieżowce wielkomiejskich z Kielce nie uczynią. Znów śmiech w całym kraju. Od podstaw czas zacząć Panowie, od podstaw! Odpowiedz Link Zgłoś
kielce-niskiepodatki nie bloki, a domy jednorodzinne! 27.01.09, 22:21 Pan prezydent Kielc nie może narzucać swojej woli mieszkańcom miasta. Coraz mniej ludzi kupuje mieszkania w blokach, a woli stawiać domy. Przykładem tego jest boom budowlany pod Kielcami. Ludzie uciekają z miasta, bo nie ma planów zagospodarowania przestrzennego i forsuje się wysokie budownictwo. Jak ktoś ma postawić dom na Ostrej Górce, gdy za kilka miesięcy pan Artur Hajdorowicz dyrektor miejskiego Biura Planowania Przestrzennego może wymyślić obok wieżowiec? Myślę, że tam, gdzie znajdzie się deweloper, który będzie chciał postawić wieżowiec lub blok to go postawi, ale musi to być odpowiednie miejsce. Stąd potrzebne są w/w plany. A Kielczanie stawiają na domy. Dlatego też, powinni dostać na papierze promesę, że nigdzie w pobliżu taki wysokościowiec nie powstanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marysia77 Re: nie bloki, a domy jednorodzinne! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.09.09, 09:51 ja znam fajną stronę z ciekawymi projektami. domy jednorodzinne to większość w ich ofercie kbprojekt.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HA Re: nie bloki, a domy jednorodzinne! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 10:00 Fajne, ale na wioskę a nie do miasta. W mieście powinien byc zakaz budowania wiejskich domostw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ghgh Re: Ratusz szuka miejsca na wieżowce IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.09, 09:37 może na tym nowym parkingu da się postawić może konstrukcja wytrzyma ! Odpowiedz Link Zgłoś