tenopcy
17.04.09, 12:54
Witam
Wkrótce będe podpisywał ze spółdzielnią Wichrowe Wzgórze umowę przeniesienia własności lokalu (ze spółdzielczej własności na odrebną). Spółdzielnia strasznie się kryje i nie chce udostepnić treści umowy przed podpisaniem. Co oni mają do ukrycia? Może ktoś podpisywał z nimi taką umowę lub ją widział i mógłby się podzielić wiedzą na temat zapisów z takiej umowy? A może ktoś mógłby wrzucić do sieci zeskanowaną treść? Oczywiście z wymazanymi wszelkimi danymi.
Za wszelkie wskazówki będę bardzo wdzięczny.