Dodaj do ulubionych

Dom Grozy :)

30.10.03, 17:48
podobno niezła zabawa dla dorosłych i dzieci starszych (pow.3lat)
tu kilka szczegółów: www.horrorwood.pl/
Lokalizacja : parking Carrefour'owy przy Zakopiance

A już jutro super show Halloween, w amerykańskim stylu.

Pan mnie tak zachęcał, że aż się z Wami podzieliłam tą informacją smile)
Obserwuj wątek
    • chochlik4 Re: Dom Grozy :) 31.10.03, 14:26
      Widziałam kiedyś w telewizji relację z takiego domu grozy i nie jestem pewna od
      jakiego wieku można zabrać tam dziecko. Widziałam wychodzące dzieci w wieku
      przedszkolnym i podstawówkowym ciężko przestraszone i zapłakane. Może dla
      dorosłych jest fajnie, ale co do dzieci to mam wątpilwości. Chyba, że to nie
      jest ten dom grozy smile
    • abakus2 Re: Dom Grozy :) 02.11.03, 14:52
      I TAM KTOŚ WPUSZCZA DZIECI?!!!!!!?????
      Rozbebeszone zwłoki i zmasakrowane ciała w workach foliowych to ma być
      atarkcja dla dzieci?!
      To jest skandal, moim zadaniem. Jak można propagować coś takiego!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka