podobno niezła zabawa dla dorosłych i dzieci starszych (pow.3lat)
tu kilka szczegółów:
www.horrorwood.pl/
Lokalizacja : parking Carrefour'owy przy Zakopiance
A już jutro super show Halloween, w amerykańskim stylu.
Pan mnie tak zachęcał, że aż się z Wami podzieliłam tą informacją

)