Gość: magistra
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
21.04.12, 07:24
Powoli, powoli - środowisko jest, jakie jest. Jeżeli Pan mec. opiera swoje wywody na informacjach z internetu, to zapewniam p. mecenasa, że jest dość kiepski. To samo można powiedzieć o lekarzach, adwokatach...
Współczuję rodzinie tej nauczycielki - ale w żadnej mierze praca w przedszkolu nie jest poniżeniem, wręcz upór i opór nauczycielki przed tą pracą pokazuje, że coś nie bardzo było z jej psychiką. A dyrektor kiepska i tyle, tylko że człowiek stracił życie.