Gość: edi
IP: *.byu.edu
16.11.04, 00:06
wsrod studentow sa potrzebujacy, ale jeszcze wiecej wyludzaczy. kiedy sam bylem
studentem to wielu ludzi z lepiej sytuowanych domow (np. rodzice - profesorzy uniwersyteccy)
wyludzalo stypendia socjalne, sztucznie zanizalo sobie dochod, meldowalo sie fikcyjnie u
babci w odleglym miescie, udawalo ze rodzice sa rozwiedzeni, co nie bylo prawda, itd. itp.
Prawda jest taka ze 90% Polakow to zlodzieje i oszusci. Jesli studenci sa tacy biedni to
dlaczego tak niewielu bierze pozyczki z banku na studia?