Gość: asiurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.01.05, 21:14 hej, czy ktos miał styczność z tą społdzielnia jesli chodzi o administrowanie? Jesli tak, prosze o jak najwiecej info :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj