Gość: Gosc_GW
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
27.01.05, 15:47
Zapraszam wszystkich przyszlych mieszkancow bloku przy Pilotow (IV etap
inwestycji) do wpisow nt. zaawansowania budowy, zapoznania sie z innymi
lokatorami, uwag dot. kontaktow z S.M. Salwator, itp.
Pozdrawiam