Dodaj do ulubionych

mam pytanko

19.09.05, 17:56
hej mam pytanie czy filologia angielska jest łatwym kierunkiem? proszę o
odpowiedz
Obserwuj wątek
    • getting_better Re: mam pytanko 19.09.05, 19:31
      A czy studia są z reguły są łatwe?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka