IP: *.autocom.pl 27.10.05, 18:56
Czy ktoś z was mieszka na Szwai SDdM na parterze. Mam tam zarezerwowane
mieszkanie (już nawet trochę wpłacone), ale wydaje mi się że trochę nisko i
niebezpiecznie Jak wam się tam mieszka/ Szukać innego czy zostawić to?
Obserwuj wątek
    • Gość: michał Re: Szwai IP: *.ghnet.pl 28.10.05, 09:03
      szukać innego
    • Gość: bilbao w 3 etapie? IP: *.autocom.pl 28.10.05, 10:42
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=25682

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka