Gość: marek
IP: *.autocom.pl
27.10.05, 18:56
Czy ktoś z was mieszka na Szwai SDdM na parterze. Mam tam zarezerwowane
mieszkanie (już nawet trochę wpłacone), ale wydaje mi się że trochę nisko i
niebezpiecznie Jak wam się tam mieszka/ Szukać innego czy zostawić to?