Dodaj do ulubionych

Postulat studentów

IP: *.ds3.agh.edu.pl / *.ds3.agh.edu.pl 25.01.06, 03:54
Postulujemy z powodu przerażających mrozów (w akademikach i nie tylko) na zawieszenie sesji na czas nieokreślony!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • lucas Re: Postulat studentów 25.01.06, 15:21
      JESTEM ZA!!!!!:)
    • Gość: Też studentka Re: Postulat studentów IP: *.chello.pl 25.01.06, 17:03
      Jak się nie lubisz uczyć, to naprawdę nie musisz. Dość mamy niedouczonych
      magistrów i licencjatów. Więc się zawieś do odwołania sama !
      • Gość: xxxx Re: Postulat studentów IP: *.ds3.agh.edu.pl / *.ds3.agh.edu.pl 25.01.06, 17:16
        sama się ucz jak tak zimno, że palce do klawiatury przymarzaja
        • Gość: też studentka Re: Postulat studentów IP: *.chello.pl 25.01.06, 18:48
          To weź do ręki książkę, znasz taki przedmiot?
          • Gość: xxxx Re: Postulat studentów IP: *.ds3.agh.edu.pl / *.ds3.agh.edu.pl 25.01.06, 19:51
            a pisanie pracy magisterskiej? znasz takie pojecie? ksiazki sa pomoca do pisania ich a nie głównym ich celem.
    • zielonki Re: Cieniasy ... 25.01.06, 19:01
      Cieniasy teraz te studenty. Zimna się boją.
    • seven Re: Postulat studentów 25.01.06, 19:05
      mnie tam obojetne, i tak bede sesje konczyl jak juz bedzie cieplo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka