Gość: zmarznieta IP: *.ds3.agh.edu.pl / *.ds3.agh.edu.pl 25.01.06, 03:54 Postulujemy z powodu przerażających mrozów (w akademikach i nie tylko) na zawieszenie sesji na czas nieokreślony!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Też studentka Re: Postulat studentów IP: *.chello.pl 25.01.06, 17:03 Jak się nie lubisz uczyć, to naprawdę nie musisz. Dość mamy niedouczonych magistrów i licencjatów. Więc się zawieś do odwołania sama ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: Postulat studentów IP: *.ds3.agh.edu.pl / *.ds3.agh.edu.pl 25.01.06, 17:16 sama się ucz jak tak zimno, że palce do klawiatury przymarzaja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: też studentka Re: Postulat studentów IP: *.chello.pl 25.01.06, 18:48 To weź do ręki książkę, znasz taki przedmiot? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxxx Re: Postulat studentów IP: *.ds3.agh.edu.pl / *.ds3.agh.edu.pl 25.01.06, 19:51 a pisanie pracy magisterskiej? znasz takie pojecie? ksiazki sa pomoca do pisania ich a nie głównym ich celem. Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: Cieniasy ... 25.01.06, 19:01 Cieniasy teraz te studenty. Zimna się boją. Odpowiedz Link Zgłoś
seven Re: Postulat studentów 25.01.06, 19:05 mnie tam obojetne, i tak bede sesje konczyl jak juz bedzie cieplo Odpowiedz Link Zgłoś