Dodaj do ulubionych

No to wiemy jak wygląda IVRP

05.05.06, 11:56

Mamy kryminalistę Premierem, mamy faszyste drugim Premierem, "liberała"
Gilowską trzecim Premierem, Oberpolicaja bajkopisarza czwartym,
Najlepszego Premiera piątym.
Ze trzy nowe ministerstwa, kilka nowych urzędów - mamy TANSZE Państwo.
Mamy Państwo Prawe i Sprawiedliwe z Kryminalistą Premierem.
Mamy 3 a nawet 5 milionów mieszkań.
Mamy obniżone podatki.
Mamy stabilny Rząd.

Co tam jeszcze mamy?
Obserwuj wątek
    • gph Re: No to wiemy jak wygląda IVRP 05.05.06, 11:58
      skks napisał:

      >
      > Mamy kryminalistę Premierem, mamy faszyste drugim Premierem, "liberała"
      > Gilowską trzecim Premierem, Oberpolicaja bajkopisarza czwartym,
      > Najlepszego Premiera piątym.
      > Ze trzy nowe ministerstwa, kilka nowych urzędów - mamy TANSZE Państwo.
      > Mamy Państwo Prawe i Sprawiedliwe z Kryminalistą Premierem.
      > Mamy 3 a nawet 5 milionów mieszkań.
      > Mamy obniżone podatki.
      > Mamy stabilny Rząd.
      >
      > Co tam jeszcze mamy?

      przej**ane :DD
    • peteen kraj premierów? 05.05.06, 11:59
      znaczy jest ich więcej, niż premier filmowych w sezonie?
      no to musimy tym premierom jeszcze tylko naród znaleźć...
      • gph Re: kraj premierów? 05.05.06, 12:02
        peteen napisał:

        > znaczy jest ich więcej, niż premier filmowych w sezonie?
        > no to musimy tym premierom jeszcze tylko naród znaleźć...

        nie przesadzajmy. daleko nam jeszcze do Włoch, gdzie co dziesiąty obywatel
        bywał w rządzie :DDD
        • peteen to może zaproponujemy sztafetę premierów? 05.05.06, 12:05
          tak 4 x 50 (dni) stylem dowolnym, potem sie potopią...
          • gph ktoś mówił szafot? 05.05.06, 12:08
            jakobin paskudny.
            • peteen szafot jest od dawna... 05.05.06, 12:09
              ale winda się spieprzyła i nie ma chętnych do naprawy...
              • skks Re: szafot jest od dawna... 05.05.06, 12:43
                Na barykady!!
                Ludu roboczy!
    • boldhead ja pie..... 05.05.06, 12:44
      ku.. pie..na mac!
      • skks Re: ja pie..... 05.05.06, 12:45
        nie wyrazaj się bo nas cenzor z forum wypie..
        • boldhead ch.. z nim!!! 05.05.06, 12:48

      • peteen ja piekupiena mac? 05.05.06, 12:45
        aha...
        swahili? esperanto?
        • boldhead obycejna cestina, prosim te... 05.05.06, 12:49
          :)
          • skks Re: obycejna cestina, prosim te... 05.05.06, 12:54
            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,60935,2673877.html
            Taaa
            • gph 12/12 05.05.06, 13:41

              jak rodzona matka :D
              • Gość: ping Re: 12/12 IP: *.chello.pl 05.05.06, 14:54
                czy Was już całkiem pop.....
                pozdr
    • skks Re: No to wiemy jak wygląda IVRP 05.05.06, 17:43
      Cycuś
      a jak Jędrzej "ślubował" to bucoł.
      Sie chłopie wzruszyło:)
      • longwehicle Re: No to wiemy jak wygląda IVRP 05.05.06, 17:47
        Jędrus płakał ze śmiechui tak sobie myślał:..""ale te[...]dostaną teraz w zad,
        -remontujemy taczki i dobieramy się do dupy kaczki!!!"";o)))
        • skks Re: No to wiemy jak wygląda IVRP 05.05.06, 17:49
          Wiesz jakby Kacora skubałto bym mu nawet flasie obstalował ale One "wspólnie i w
          porozumieniu" opie.. społeczeństwo - no bo co im można terza zrobić?
          Wyjdziesz na "barykady"?
          Polacy wybrali w demokratycznych wyborach to i będą mieć:(
          • kikoo1 Re: No to wiemy jak wygląda IVRP 05.05.06, 18:01
            MSZ - vacat !
            • skks Re: No to wiemy jak wygląda IVRP 05.05.06, 18:04
              Nikogo nie mogli nagonić?
              By za durnia w Europie robił?
              • siur.calowy Re: No to wiemy jak wygląda IVRP 05.05.06, 22:18
                Jarosław na Ministra!
                Będzie jezdził po świecie to i w Polsce nie będzie judził.
    • weronka77 Re: No to wiemy jak wygląda IVRP 05.05.06, 23:53
      Dla każdego po "korytku"-żeby Nasi wykształceni,inteligentni specjaliści mieli
      po równo;-)Miały być "cięcia" w administracji,ale...kto by wierzył kaczkom;-)
      • Gość: nely Zapomnieliście o "premierze z Krakowa" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.06, 08:04
        • boldhead tzn? bo jakos sie zaplatalem... 06.05.06, 10:04
          w tej retoryce.
        • skks Re: Zapomnieliście o "premierze z Krakowa" 06.05.06, 10:06
          Daj spokuj nie przypominaj mi oszołoma, proszę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka