skks
05.05.06, 11:56
Mamy kryminalistę Premierem, mamy faszyste drugim Premierem, "liberała"
Gilowską trzecim Premierem, Oberpolicaja bajkopisarza czwartym,
Najlepszego Premiera piątym.
Ze trzy nowe ministerstwa, kilka nowych urzędów - mamy TANSZE Państwo.
Mamy Państwo Prawe i Sprawiedliwe z Kryminalistą Premierem.
Mamy 3 a nawet 5 milionów mieszkań.
Mamy obniżone podatki.
Mamy stabilny Rząd.
Co tam jeszcze mamy?