Dodaj do ulubionych

na co do kina?

15.07.06, 17:00
ktoś podpowie na co można iść w sobotni wieczór do kina? :)
Obserwuj wątek
    • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 18:39
      Ale do kina czy na film...?
      • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 18:46
        2 w 1.
        • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 18:47
          Nieee...tak być nie może...
          Albo rybki albo akwarium...:P
          • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 18:53
            a jak sama?
            • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 18:57
              A jak sama...? Hmmmm...
              Powiedziałabym Ci ale tu dzieci czytają,
              jest jeszcze przed 23...:)
              • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:02
                chodzi sie na pole, to i do kina można czasem.
                • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:03
                  na polu tną
                  • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:07
                    Żniwa się zaczeły...?
                    • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:11
                      w tym roku od wykopek
                      • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:14
                        górnictwo odkrywkowe znaczy?
                        • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:17
                          że zdzierają z wierzchu?
                          • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:17
                            A co myślisz, że zaczynają od środka?
                            • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:18
                              kręgliści chyba tak

                              więc chcę się upewnić
                              • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:19
                                To zalezy od taktyki...;)
                                • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:20
                                  taktyka jest taka
                                  wchodzimy i zdzieramy
                                  rozdrapujemy
                                  rany!
                                  • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:23
                                    Ale to może krwawić...!
                                    • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:25
                                      czasem trzeba
                                      • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:25
                                        Upuszczanie krwi już dawno wyszło z mody...
                                        • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:27
                                          dama upuszcza chusteczkę
                                          • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:28
                                            i z gracją mówi: "Oh..."
                                            • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:32
                                              ku.. mać, spadło
                                              • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:33
                                                No wiesz...!
                                                Dzieci czytają...:)
                                                • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:34
                                                  wiedziałem że mnie ocenzurują
                                                  • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:42
                                                    Cenzura nie śpi...:)
                        • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:17
                          Każdy łyekend zaczynam od żniw.
                          • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:18
                            Ja tam najpierw myję zęby..;)
                            • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:21
                              winnaś częściej
                              • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:22
                                Co Ty mi insynuujesz...? Żeby mi się szczoteczka zniszczyła?
                            • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:22
                              w czym?
                              • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:23
                                W Coregatabs...:P
                                • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:26
                                  A to spróbój Cilit - kamień i rdza!
                                  • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:29
                                    Testowałeś...?
                                    Ale dzięki za radę...;)
                                    • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:30
                                      Wpływ reklam!
                                      • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:32
                                        TAkie rzczy to tylko w Erze...co?
              • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:02
                a na czym byłaś ostatnio?
                ps. może być priv
                • magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:05
                  pstatnoi byłam... hmm... już nie pamiętam kiedy :P jakoś przełom maja/czerwca :)
                  na kodzie leonarda :]
                • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:06
                  Ale ja nie chodzę sama do kina...;)
                  • magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:07
                    o ile to do mnie-ja też...
      • magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:04
        haha :D na film... :))) ale po części można też powiedzieć że do kina :) pzdr
        • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:07
          Ja planuje przejść się na "Przysięgę"
          Nie mam pojęcia czy dobre, ale uwielbiam takie kino ;)
          • magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:08
            też o tym czytałam,ale same krytyki :P ogólnie po przeczytaniu opinii na różnych
            forach i portalach-nie ma na co iść :] ehhh.. ja planuję ''wzgórza też mają
            oczy'' ( czy jakoś tak ;))
            • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:12
              JA tam nigdy nie czytam żadnych opnii przed pójściem do kina,
              i udaje mi się trafić na niezły film powiedzmy 4/5 ;)
              • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:19
                to twoja opinia
                oczywiście masz do niej prawo
                • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:24
                  i sprawiedliwość?
                  • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:27
                    sprawiedliwość nie jest po naszej stronie
                    • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:28
                      jest po ciemnej stronie mocy...wiedziałam...:(
        • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:09
          Po której części?
          • magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:10
            zielonki napisał:

            > Po której części?

            hmmm?? nie zrozumiałam... :/
            • magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:12
              ok,póki co idę się zebrać :) jak ktoś coś jeszcze poleci ciekawego to poczytam
              później,ale średnio ludzie się wypowaidają (na temat... ;))
            • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:16
              Nic na to nie poradzę.
              • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:16
                znów zboczyliśmy z tematu...?
                • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:17
                  zboki!
                  • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:18
                    Cicho...nie musisz nas zdradzać...:P
                    • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:20
                      Bardzo przepraszam.
                      Jaka pokuta?
                      • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:23
                        10 zdrowasiek!
                        • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:26
                          w Pani ręce
                          pani Carmen
                          • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:27
                            Czy to aby nie za surowo?
                            • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:29
                              Zbrodnia straszna to i kara odpowiednio surowa...;)
                              • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:30
                                stawia się
                                dorzuć jeszcze kazania Ojca Dyrektora
                                • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:31
                                  Nie stawiaj się bo pielgrzymkę do Torunia jeszcze dostaniesz...!
                                  • zielonki Re: prosze bardzo: 15.07.06, 19:39
                                    • zielonki Re: prosze bardzo: 15.07.06, 19:41
                                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=45300323
                                      i co?
                                      • carmen_80 Re: prosze bardzo: 15.07.06, 19:43
                                        To Ty już tak na wyrost...?
                                        • zielonki Re: prosze bardzo: 15.07.06, 19:45
                                          Cel zbożny, ciekawe czy wytną.
                                          • carmen_80 Re: prosze bardzo: 15.07.06, 19:46
                                            Dopisałam się tam...;)
                                            • tempe Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:13
                                              pięknie
                                              wydaje mi się że należy się reszta
                                              Zielonki mogą sobie zabluźnić dwa razy za free
                                              • carmen_80 Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:23
                                                Przyzwalam...;)
                                                • carmen_80 Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:24
                                                  Choć z drugiej strony jeszcze szaty pokutne powinien wdziać,
                                                  w Toruniu nawet chętni są coby pozyczyć...:)
                                                  • rozczarowana-torunianka Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:29
                                                    tylko chwilę poczekać trzeba będzie bo to właściwie w ramach przyszłej
                                                    metropolii dowóz szaty z Bydgoszczy;)
                                                  • carmen_80 Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:32
                                                    Cierpliwość to nasze drugie imię...;)
                                  • rozczarowana-torunianka Re: na co do kina? 15.07.06, 20:09
                                    tylko w odpowiednim odzieniu ma przyjść! Inaczej do Cannosy!
                                    • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 20:14
                                      włosienica torturuje niczym słoma w butach
                                      • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 20:25
                                        Ale ze słomą to choć ciepło jest...;)
                                • zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:32
                                  A co by było jakbym kogo tu naforum ukatrupił?
                                  • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:33
                                    Ty się lepiej nie dopytuj, tylko zdrowaski odmawiaj...!
                                  • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:33
                                    będą nagrody!
                                    • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:43
                                      Sponsorujesz?
                                      • tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 20:10
                                        w życiu
                                        do czego mnie namawiasz?
                                        • carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 20:24
                                          To prostego odruchu serca...;)
                                          • zielonki Re: pierniczycie 16.07.06, 18:27
                                            Za co?
                                            mówiąc wprost i obcesowo po toruńsku, rzekła do członka byłego red. Torańska
                                            • Gość: Gati Re: Kino IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.06, 19:01
                                              a co śądzicie o Dead Fish, albo jest film o dziewczynie co się przebiera za
                                              chłopaka - komedia, nie pamietam tytułu - zastanawiam się na co iść?
                                              • Gość: who knows Re: Kino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 23:33
                                                ta komedia to "ona czyli on" ide ze stachem jak mnie zaprosi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka