magda789 15.07.06, 17:00 ktoś podpowie na co można iść w sobotni wieczór do kina? :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 18:47 Nieee...tak być nie może... Albo rybki albo akwarium...:P Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 18:57 A jak sama...? Hmmmm... Powiedziałabym Ci ale tu dzieci czytają, jest jeszcze przed 23...:) Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:02 chodzi sie na pole, to i do kina można czasem. Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:17 A co myślisz, że zaczynają od środka? Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:18 kręgliści chyba tak więc chcę się upewnić Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:20 taktyka jest taka wchodzimy i zdzieramy rozdrapujemy rany! Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:25 Upuszczanie krwi już dawno wyszło z mody... Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:22 Co Ty mi insynuujesz...? Żeby mi się szczoteczka zniszczyła? Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:29 Testowałeś...? Ale dzięki za radę...;) Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:02 a na czym byłaś ostatnio? ps. może być priv Odpowiedz Link Zgłoś
magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:05 pstatnoi byłam... hmm... już nie pamiętam kiedy :P jakoś przełom maja/czerwca :) na kodzie leonarda :] Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:06 Ale ja nie chodzę sama do kina...;) Odpowiedz Link Zgłoś
magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:04 haha :D na film... :))) ale po części można też powiedzieć że do kina :) pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:07 Ja planuje przejść się na "Przysięgę" Nie mam pojęcia czy dobre, ale uwielbiam takie kino ;) Odpowiedz Link Zgłoś
magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:08 też o tym czytałam,ale same krytyki :P ogólnie po przeczytaniu opinii na różnych forach i portalach-nie ma na co iść :] ehhh.. ja planuję ''wzgórza też mają oczy'' ( czy jakoś tak ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:12 JA tam nigdy nie czytam żadnych opnii przed pójściem do kina, i udaje mi się trafić na niezły film powiedzmy 4/5 ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:19 to twoja opinia oczywiście masz do niej prawo Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:27 sprawiedliwość nie jest po naszej stronie Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:28 jest po ciemnej stronie mocy...wiedziałam...:( Odpowiedz Link Zgłoś
magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:10 zielonki napisał: > Po której części? hmmm?? nie zrozumiałam... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
magda789 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:12 ok,póki co idę się zebrać :) jak ktoś coś jeszcze poleci ciekawego to poczytam później,ale średnio ludzie się wypowaidają (na temat... ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:18 Cicho...nie musisz nas zdradzać...:P Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:29 Zbrodnia straszna to i kara odpowiednio surowa...;) Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 19:30 stawia się dorzuć jeszcze kazania Ojca Dyrektora Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:31 Nie stawiaj się bo pielgrzymkę do Torunia jeszcze dostaniesz...! Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: prosze bardzo: 15.07.06, 19:41 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=45300323 i co? Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:13 pięknie wydaje mi się że należy się reszta Zielonki mogą sobie zabluźnić dwa razy za free Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:24 Choć z drugiej strony jeszcze szaty pokutne powinien wdziać, w Toruniu nawet chętni są coby pozyczyć...:) Odpowiedz Link Zgłoś
rozczarowana-torunianka Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:29 tylko chwilę poczekać trzeba będzie bo to właściwie w ramach przyszłej metropolii dowóz szaty z Bydgoszczy;) Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: prosze bardzo: 15.07.06, 20:32 Cierpliwość to nasze drugie imię...;) Odpowiedz Link Zgłoś
rozczarowana-torunianka Re: na co do kina? 15.07.06, 20:09 tylko w odpowiednim odzieniu ma przyjść! Inaczej do Cannosy! Odpowiedz Link Zgłoś
tempe Re: na co do kina? 15.07.06, 20:14 włosienica torturuje niczym słoma w butach Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 20:25 Ale ze słomą to choć ciepło jest...;) Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: na co do kina? 15.07.06, 19:32 A co by było jakbym kogo tu naforum ukatrupił? Odpowiedz Link Zgłoś
carmen_80 Re: na co do kina? 15.07.06, 19:33 Ty się lepiej nie dopytuj, tylko zdrowaski odmawiaj...! Odpowiedz Link Zgłoś
zielonki Re: pierniczycie 16.07.06, 18:27 Za co? mówiąc wprost i obcesowo po toruńsku, rzekła do członka byłego red. Torańska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gati Re: Kino IP: *.adsl.inetia.pl 16.07.06, 19:01 a co śądzicie o Dead Fish, albo jest film o dziewczynie co się przebiera za chłopaka - komedia, nie pamietam tytułu - zastanawiam się na co iść? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: who knows Re: Kino IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.06, 23:33 ta komedia to "ona czyli on" ide ze stachem jak mnie zaprosi Odpowiedz Link Zgłoś