artur74 04.01.07, 07:42 Już nawet juniorzy nie chcą grać we Wiśle Kraków!!! Oj Wisełko... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
crogool Re: Mateusz Broź, co nie chciał Wisły 04.01.07, 12:34 artur74 napisał: > Już nawet juniorzy nie chcą grać we Wiśle Kraków!!! > Oj Wisełko... ...co fakt to fakt. Przydałaby się mocna oczyszczalnia ścieku :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: OBIEKTYWNY Mateusz Broź, co nie chciał Wisły IP: *.toya.net.pl 05.01.07, 11:51 Najgłupszym rozwiązaniem byłoby..blokowanie rozwoju młodemu "zdolnemu(?)" chłopakowi..a to,że będzie AŻ TAKĄ GWIAZDĄ..jak to wynika z treści artykułu.. nie przesadzajmy przecież on jeszcze nic nie pokazał! A poza tym z niewolnika nie ma pracownika i tyle w temacie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: RTS Re: Mateusz Broź, co nie chciał Wisły IP: *.toya.net.pl 10.01.07, 00:43 Sadze ze uslyszycie jeszcze o tych braciach ktorych sie wisla pozbyla! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dawid MAMRY Gizycko IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 10.01.07, 13:45 gralem z Lukaszem i Mateuszem w klubie(kiedys jeszcze okregowka teraz czwarta liga)spoko kolesie-technicznie rzeczywiscie dobrzy-szybkosciowo jednak nie za ciekawi,mysle jednak ze w ciagu czterech lat sporo ich zmienilo.pozdro:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swinaik Re: Mateusz Broź, co nie chciał Wisły IP: *.range86-150.btcentralplus.com 06.02.08, 20:26 oj usłyszycie, usłyszycie!!!!!!!!!!!! na euro 2012!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Swiniak Re: Mateusz Broź, co nie chciał Wisły IP: *.range86-150.btcentralplus.com 06.02.08, 20:28 ppozdro od Swinaka! i powodzenia!!!! Odpowiedz Link Zgłoś