Dodaj do ulubionych

Mateusz Broź, co nie chciał Wisły

04.01.07, 07:42
Już nawet juniorzy nie chcą grać we Wiśle Kraków!!!
Oj Wisełko...
Obserwuj wątek
    • crogool Re: Mateusz Broź, co nie chciał Wisły 04.01.07, 12:34
      artur74 napisał:

      > Już nawet juniorzy nie chcą grać we Wiśle Kraków!!!
      > Oj Wisełko...

      ...co fakt to fakt. Przydałaby się mocna oczyszczalnia ścieku :(
    • Gość: OBIEKTYWNY Mateusz Broź, co nie chciał Wisły IP: *.toya.net.pl 05.01.07, 11:51
      Najgłupszym rozwiązaniem byłoby..blokowanie rozwoju młodemu "zdolnemu(?)"
      chłopakowi..a to,że będzie AŻ TAKĄ GWIAZDĄ..jak to wynika z treści artykułu..
      nie przesadzajmy przecież on jeszcze nic nie pokazał!
      A poza tym z niewolnika nie ma pracownika i tyle w temacie!
      • Gość: RTS Re: Mateusz Broź, co nie chciał Wisły IP: *.toya.net.pl 10.01.07, 00:43
        Sadze ze uslyszycie jeszcze o tych braciach ktorych sie wisla pozbyla!
        • Gość: Dawid MAMRY Gizycko IP: *.dsl.chcgil.sbcglobal.net 10.01.07, 13:45
          gralem z Lukaszem i Mateuszem w klubie(kiedys jeszcze okregowka teraz czwarta
          liga)spoko kolesie-technicznie rzeczywiscie dobrzy-szybkosciowo jednak nie za
          ciekawi,mysle jednak ze w ciagu czterech lat sporo ich zmienilo.pozdro:)
        • Gość: Swinaik Re: Mateusz Broź, co nie chciał Wisły IP: *.range86-150.btcentralplus.com 06.02.08, 20:26
          oj usłyszycie, usłyszycie!!!!!!!!!!!! na euro 2012!!!!
          • Gość: Swiniak Re: Mateusz Broź, co nie chciał Wisły IP: *.range86-150.btcentralplus.com 06.02.08, 20:28
            ppozdro od Swinaka! i powodzenia!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka